Tek Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Bar-Restorant Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 18/02/2020 17:57

700 Euro

  • Tek Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Bar-Restorant
  • Tek Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Bar-Restorant

At Dinamo Stadium, Bar-Restaurant is rented

Dinamo Stadium is for rent fully furnished Bar-Restaurant with every possible equipment to put it into operation the first day for both restaurant and bar. The environment has heights and glass facades on its three sides. The usable interior area is 80m2 and also has over 60 m2 of exterior space making it very usable throughout the year. The area where it is located is very good and demanding in Tirana. The advertised price is net.


Pagesa 700 Euro
Siperfaqa 80.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Stadiumi Dinamo
Lexime 6988

Prane Stadiumit Dinamo jepet me qira Bar-Restorant totalisht i mobiluar me cdo pajisje te mundshme per ta vendosur ne funksion qe diten e pare si per restorant edhe per bar. Ambienti ka lartesi dhe fasada xhami ne tri anet e tij. Siperfaqja e brendshme e shfrytezueshme eshte 80m2 dhe po ashtu ka hapesire mbi 60 m2 siperfaqe te jashtme duke e bere mjaft te shfrytezueshme gjate gjithe vitit. Zona ku ndodhet eshte mjaft e mire dhe e kerkuar ne Tirane. Cmimi i reklamuar eshte neto.