Ambjent biznesi me qera ne bllok Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 11/09/2019 16:58

350 Euro

Business premises for rent in the block

The environment is located on the block but not located by the road, close to the Ami Event and very suitable for some kind of activities like hairdressing, aesthetics, atelier etc. Very well regulated and everything new. The floor with the ground.


Pagesa 350 Euro
Siperfaqa 50.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Blloku, Tirana, Albania
Lexime 135

Ambjenti ndoshet ne bllok por nuk ndodhet buze rruge, afer Ami Event dhe ne zone shume te pershtateshme per disa lloj aktivitete si parukeri, estetike, ateli etj. I regulluar shume mire dhe gjithcka e re. Kati njesh me token.