JEPET ME QIRA ZYRE TEK STADIUMI DINAMO Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 29/01/2020 18:17

450 Euro

  • JEPET ME QIRA ZYRE TEK STADIUMI DINAMO

RENT OFFICE IN DINAMO STADIUM


Commercial office space for rent and call center for rent. It is situated on the 8th floor of a new building and has a fantastic view of the main street. The environment has very good works like tiles, hydro-sanitary equipment and has thermal insulation on the outside. Price includes 15% tax.

Contact us for more information.


Pagesa 450 Euro
Siperfaqa 65.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 74


Jepet me qera ambient komercial peri zyra dhe call center. Ndodhet ne katin 8 teknik te nje ndertimi te ri dhe ka nje pamje fantastike nga rruga kryesore. Ambienti ka punime shume te mira si pllakat, hidrosanitaret dhe ka termoizolim ne pjesen e jashtme. Ne cmim eshte i perfshire edhe tatimi prej 15%.

Per me shume informacione na kontaktoni.