JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI 70 M2 NE kRYQEZIMIN E VASIL SHANTOS NE TIRANE! Tirane

Objekt Biznesi me Qera Data: 11/09/2019 21:23

880 Euro

  • JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI 70 M2 NE kRYQEZIMIN E VASIL SHANTOS NE TIRANE!
  • JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI 70 M2 NE kRYQEZIMIN E VASIL SHANTOS NE TIRANE!

70M2 BUSINESS ENVIRONMENT RENT FOR VASIL SHANTO'S REPLACEMENT IN TIRANA!

Vasil Shanto's Intersection of 70 m2 with glass facade for rent Exposure of Business activity to the Main Intersection. The facility has a 70 m2 hall and a 40 m2 warehouse on the ground floor. It is suitable for all types. different activity.For more info call 0682770111


Pagesa 880 Euro
Siperfaqa 70.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania
Lexime 94

Jepet Me qera Amjent biznesi te Kryqezimi i Vasil Shantos 70 m2 me fasade xhami qe i ben te mundur ekspozimin e aktivitetit te Biznesit ne Kryqezimin Kryesor.Ambjenti ka nje salle 70 m2 dhe nje magazine 40 m2 ne katin perdhe.Eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme aktiviteti.Per me shume info telefononi ne