JEPET ME QIRA LOKAL NE RRUGE TE ELBASANIT Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 24/09/2019 11:08

80,000 Leke

  • JEPET ME QIRA LOKAL  NE RRUGE TE ELBASANIT

RENT LOCAL STREET IN ELBASAN


For rent local in Elbasan Street, in front of 7 Dwarfs. It has 100m2 of internal space and a small veranda on the outside. It is invested and furnished, currently not in working order but has been operating as a premises for a long period. It is located in a very frequented area with more visibility. It is given for 80,000 ALL per month. Contact us for more information!


Pagesa 80,000 Leke
Siperfaqa 100.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 576


Jepet me qira lokal ne Rruge te Elbasanit, perball 7 Xhuxhave. Ambienti ka siperfaqe te brenshme 100m2 dhe nje verande te vogel ne pjesen e jashtme. Eshte i investuar dhe mobiluar, momentalisht nuk eshte ne gjendje pune por ka funksionuar si lokal per nje periudhe te gjate. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe me shume vizibilitet. Jepet per 80.000 lek ne muaj. Per me shume informacion na kontaktoni!