Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 13 m2 460 Euro (Rruga e Kavajes) Tirane

Objekt Biznesi me Qera Data: 13/09/2019 16:56

460 Euro

  • Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 13 m2 460 Euro (Rruga e Kavajes)
  • Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 13 m2 460 Euro (Rruga e Kavajes)

Tirana, For Rent Business Floor 0, 13 m² 460 Euro (Kavaja Street)

Room for rent on Kavaja Street.
Environmental Information: 13 m2 of Surface Area • Floor 0, Road Edge.
• Glass facade. • Lighting spots • Ambient air conditioning has a favorable location and is an ideal investment option.
Contact us to visit! Cel. : 0697015483


Pagesa 460 Euro
Siperfaqa 13.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 42

Jepet ambjent me qera ne Rrugen e Kavajes.
Informacion mbi Ambjentin: Siperfaqa e ambjentit 13 m2 • Kati 0, Buze Rruge.
• Fasade xhami. • Spote ndricimi • Kondicioner Ambjenti ka lokacion te favorshem dhe eshte opsion ideal per investim.
Per ta vizituar na kontaktoni!Cel. :