Jepet me qera ambient ndodhet ne rrugen Reshit Petrela. Tirane

Objekt Biznesi me Qera Data: 16/09/2019 19:58

600 Euro

Environment for rent is located on Reshit Petrela Street.

Environment for rent is located on Reshit Petrela Street.
It has a surface of 65 m2 and a 30m² usable veranda,
It is fully furnished with all the necessary amenities like a Bar Restaurant.
Has a client raised for 4 years.
Rental price 600 euros month


Pagesa 600 Euro
Siperfaqa 95.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania
Lexime 57

Jepet me qera ambient ndodhet ne rrugen Reshit Petrela.
Ka nje siperfaqe prej 65 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme prej 30m2,
Eshte totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme si Bar Restorant.
Ka nje kliente te ngritur prej 4 vitesh.
Cmimi qerase 600euro/muaji