Objekt biznesi me qera Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 13/09/2019 18:11

2,000 Euro

  • Objekt biznesi me qera
  • Objekt biznesi me qera
  • Objekt biznesi me qera
  • Objekt biznesi me qera

Business property for rent

Office space for rent on the block of the university book. The building has 150sqm of living space, organized with 3 rooms, 1 balcony, 1 toilet and 1 storeroom. It is situated on the 2nd floor with elevator. quality parquet with air conditioning and overlooks the main road.
Price: 2000 euro


Pagesa 2,000 Euro
Siperfaqa 150.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Bllok libri universitar
Lexime 84

Jepet me qera ambjent zyre ne bllok te libri universitar.Ambjenti ka siperfaqe 150m2,i organizuar me 3 dhoma,1 ballkon,1 tualet dhe 1 depo,ndodhet ne katin e 2 me ashensor.Ambjenti eshte ne gjendje mjaft te mire, i shtruar me parket cilesor me kondicioner dhe ka pamje nga rruga kryesore.
Cmimi:2000 euro