Jepet ambient komercial me qira, tek Garda! Tirane

Objekt Biznesi me Qera Data: 13/09/2019 19:10

3,500 Euro

  • Jepet ambient komercial me qira, tek Garda!
  • Jepet ambient komercial me qira, tek Garda!
  • Jepet ambient komercial me qira, tek Garda!
  • Jepet ambient komercial me qira, tek Garda!
  • Jepet ambient komercial me qira, tek Garda!
  • Jepet ambient komercial me qira, tek Garda!

Commercial environment for rent, Garda!

Commercial environment is for rent at Garda. The 2-storey building is on the side of the street, suitable for offices and businesses. The surface is 330 m2 and the price 3500 euro per month.
For more details or visits to the property you can contact us.


Pagesa 3,500 Euro
Siperfaqa 330.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Tirana, Albania
Lexime 44

Jepet ambient komercial me qira, tek Garda. Ambienti 2 kate ndodhet buze rruge, i pershtatshem per zyra dhe biznese. Siperfaqja eshte 330 m2 dhe cmimi 3500 euro ne muaj .
Per me shume detaje ose vizite ne prone mund te na kontaktoni.