rruga aleksander moisiu  

 Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje
600 Euro id:16120 - Amb Perfekt per Zyra (80 m2) tek Drejtoria e Policise | PARKET* | Hapesire e Bolleshme me Ndricim

Amb Perfekt Per Zyra (80 M2) Tek Drejtoria E Policise | Parket* | Hapesire E Bolleshme Me Ndricim

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.62 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera super ambient per zyra (open space - 80 m2) tek drejtoria e policise (rr. sami frasheri) zone shume e preferuar dhe e favorshme per biznes | ambient i shtruar me parket | pallati eshte i ri me ashensor ...

600 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

450 Euro id:53714 - Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Ndertime

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.64 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroiz...

450 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

2,800 Euro id:101551 - Qera ambjent duplex, 470 m² 2.800 Euro (Don Bosko) Pro15821

Qera Ambjent Duplex, 470 M² 2.800 Euro (don Bosko) Pro15821

Don Bosko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
470.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet ne don bosko. informacion mbi ambientin: • siperfaqja totale: 470 m2 • siperfaqja e katit 0: 350 m2 • siperfaqja e katit 1: 120 m2. • ambienti disponon: • 4 tualete • 1 sauna • si...

2,800 Euro

300 Euro Zyre me qera ne qender Ambjenti ndodhet prane pallatit te sportit. Eshte I gjithi me vetrate xhami ne R

Zyre Me Qera Ne Qender

Qender | Durres
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.06.2020 (08:19): Ambjenti ndodhet prane pallatit te sportit. eshte i gjithi me vetrate xhami ne rruge. ndodhet ne qender biznesi i pozicionuar ne katin e dyte. ambjenti ka nje hapesira te lire dhe vetem dy faqet e tij anesore jane me mure ndersa dy faqet e tjera me x...

300 Euro

200 Euro Jepet Dyqan / Magazin me qera n Fier .. Magazine /Dyqan per qera ne Sheq te Madh.
Hapesire e pershtatshme per cdo lloj

Jepet Dyqan / Magazin Me Qera N Fier ..

Qender | Fier
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.06.2020 (08:18): Magazine /dyqan per qera ne sheq te madh. hapesire e pershtatshme per cdo lloj biznesi. 100m2 .magazina eshte e pozicionuar ne vend strategjik me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. me mundesi parkimi 🚚🚗...

200 Euro

1,200 Euro Jepet me qera dyqan ne bulevard Jepet me qera dyqani ne bulevad. Kati 0. Shikueshmeri maksimale. Ambjenti eshte

Jepet Me Qera Dyqan Ne Bulevard

Qender | Durres
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (23:45): Jepet me qera dyqani ne bulevad. kati 0. shikueshmeri maksimale. ambjenti eshte i hapur dhe te lejon modifikime. i pershtatshem per te gjitha llojet e bizneseve. per me teper info kontaktoni...

1,200 Euro

300 Euro Jepet me qera zyre Jepet me qera zyre ne Vollga 30m, me pamje nga deti. Shume prane qendres, hyrjes

Jepet Me Qera Zyre

Currilat | Durres
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.06.2020 (23:45): Jepet me qera zyre ne vollga 30m, me pamje nga deti. shume prane qendres, hyrjes se portit etj. ndodhet ne katin e 3, me vetrat xhami ne rruge. mundesi zgjerimi ne siperfaqje dhe me zyra te tjera po ne te njejtin ambjent, duke filluar me 25m deri ne ...

300 Euro

30,000 Leke Ambjent Biznesi me qera 62m2 neto Ambjent biznesi me qera. Siperfaqe 62m2 neto e organizuar ne nje planimetri 1+1.

Ambjent Biznesi Me Qera 62m2 Neto

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

02.06.2020 (23:45): Ambjent biznesi me qera. siperfaqe 62m2 neto e organizuar ne nje planimetri 1+1. apartament i pabanuar me pare. ...

30,000 Leke

360 Euro AMBJENT BIZNESI ME QIRA KOMBINAT Jepet me qira objekti per biznes me siperfaqe 162m2 edhe me siperfaqe totale 350

Ambjent Biznesi Me Qira Kombinat

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
162.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (22:13): Jepet me qira objekti per biznes me siperfaqe 162m2 edhe me siperfaqe totale 350m2 ne rrugen leke zaharia ne kombinat pran f.sh.n. ofrohet per biznese te ndyshme si depo, magazina te ndyshme, punishte dyralumini, tornitor, etj. ne momentin qe klienti...

360 Euro

50,000 Leke AMBJENT BIZNESI PER QIRA ,BLLOK Jepet me qira ambjenti per biznes me siperfaqe 35m2 ne Rrugen Perlat Rexhepi ne

Ambjent Biznesi Per Qira ,bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (22:03): Jepet me qira ambjenti per biznes me siperfaqe 35m2 ne rrugen perlat rexhepi ne bllok ne nje zone shum te mir te tiranes. ofrohet per biznese te ndyshm si paruketi, zyr avokatie, zyr noteriale, kozmetik, etj. cmimi:50.000 all ...

50,000 Leke

700 Euro Super Ambjent ideal per hostel... Jepini hapesiren e duhur biznesit tuaj. 
Ne lokacionin me ideal te mundshem, te

Super Ambjent Ideal Per Hostel...

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (21:39): Jepini hapesiren e duhur biznesit tuaj. ne lokacionin me ideal te mundshem, tek myslym shyri, prane karburantit. organizim i rregullt 4+1+2, siperfaqe e bollshme. po punohet akoma, c'do gje e rinovuar. sistem kapote nga jasht dhe lesh guri per ...

700 Euro

350 Euro Super ambjent me cmim super... 💥Ambjent biznesi💥 
Ambjenti ndodhet ne Myslym Shyr, prane karburant Kastr

Super Ambjent Me Cmim Super...

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.06.2020 (21:38): 💥ambjent biznesi💥 ambjenti ndodhet ne myslym shyr, prane karburant kastratit. ne nje zone me te gjitha facilitetet prane. ambjenti eshte i organizuar ne dy ambjente pune, korridor, tualet. me perpare ka qene qender kursesh. i investua...

350 Euro

1,500 Euro id:30965 - Ambient Biznesi Gjigand (174 m2) ne Bllok (Petro Nini) i Pershtatshem per Call Center Zyra etj. Rast Perfekt

Ambient Biznesi Gjigand (174 M2) Ne Bllok (petro Nini) I Pershtatshem Per Call Center Zyra Etj. Rast

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.26 KM nga qendra
174.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Q2015 te dhenat e ndarjes: - 4 ambiente pune - 2 tualete - 2 tualete - sip totale: 174 m2 - sip neto : 166m2 - sip perbashket : 8 m2 - kati: 2 - katet e pallatit 6 karakteristika: ...

1,500 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Ne Zonen e Brrylit, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges Kryesore!

Ne zonen e brrylit jepet ambient me qira! ambienti eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. bar-i eshte i organizuar ne dy ambiente dhe nje verande. fakti qe ndodhet buze rruge ...

2,000 Euro

500 Euro Super Ambjente Biznesi Super hapesira per ambjentin tuaj. 
Kontakto agjentet e duhur per negocim te ek

Super Ambjente Biznesi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (21:38): Super hapesira per ambjentin tuaj. kontakto agjentet e duhur per negocim te ekspertizuar. siperfaqe te ndryshme... cmime preferenciale. periudha e duhur per nje biznes te ri, per nje mundesi te re......

500 Euro

400 Euro Super amjent per biznes e rikonstrukuar 💥Super ambjent per biznes💥
Si siperfaqe ka qene open space por eshte bere

Super Amjent Per Biznes E Rikonstrukuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (21:38): 💥super ambjent per biznes💥 si siperfaqe ka qene open space por eshte bere ndarje me gipse per nje shfrytezim optimal e siperfaqes se brendshme. ambjenti ka investime extra ndricim kontemporan, izolim akustik, termoizolim, te gjitha te rinovu...

400 Euro

1,600 Euro Bllok,  Jepet me Qera Ambjent Komercial (Open - Space) pranë Gardës Pranë zonës se Gardës,  në katin e 2 teknik, të një pallati të ri,  J

Bllok, Jepet Me Qera Ambjent Komercial (open - Space) Pranë Gardës

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
255.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (21:25): Pranë zonës se gardës, në katin e 2 teknik, të një pallati të ri, jepet me qera ambjent komercial me hapsire te bollshme, me sipërfaqe totale 255m2 (open - space) i përshtatshëm për call center, zyra marketingu, zyra...

1,600 Euro

700 Euro ZYRA ME QIRA TEK BLLOKU Jap zyre me qera ne bllok.
Zyra ka 3 ambiente pune. Ndodhet ne nje lokacion shu

Zyra Me Qira Tek Blloku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

02.06.2020 (20:24): Jap zyre me qera ne bllok. zyra ka 3 ambiente pune. ndodhet ne nje lokacion shume te mire qe ofron lidhjen me pikat kyce te qytetit.zyra ka ndrycim natyral....

700 Euro

350 Euro jepet dyqan me qera te rruga jordan misja,350€ ngjitur me tregun

Jepet Dyqan Me Qera Te Rruga Jordan Misja,350€

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
88.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (20:06): Ngjitur me tregun...

350 Euro

2,800 Euro Qera, Ambjent, Bllok Ambjenti ndodhet ne Bllok, Rruga Perlat Rexhepi.
 Informacion mbi ambjentin:

Qera, Ambjent, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
192.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (20:06): Ambjenti ndodhet ne bllok, rruga perlat rexhepi. informacion mbi ambjentin: • siperfaqe 192 m2 • verande 80 m2 • open space • fasade xhami • 2 hyrje • sistem kondicionimi • tualete • per nje vizite ne prone na kontaktoni!...

2,800 Euro

7,000 Leke Jepet Magazin me qera fier .. mbajtje malli .. pa taksa Jepet Magazin me qera fier .. mbajtje malli .. pa taksa .. ne unaze e futur ..

Jepet Magazin Me Qera Fier .. Mbajtje Malli .. Pa Taksa

Qender | Fier
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (20:06): Jepet magazin me qera fier .. mbajtje malli .. pa taksa .. ne unaze e futur .. + vend parkimi... ne ruajtje .... cmimi 70 mije leke te vjetra ...

7,000 Leke

25,000 Leke Ambjent komercial pran bar oslo Ambjent komercial pran bar oslos astir,pallati meaaplik,ambjenti me hyrje te ded

Ambjent Komercial Pran Bar Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (18:54): Ambjent komercial pran bar oslos astir,pallati meaaplik,ambjenti me hyrje te dedikuar per bizneset shum pran rruges kryesore. i investuar ndricim gips kondicionim per me teper na kontaktoni...

25,000 Leke

4,000 Euro Qera,Hotel,Autostrada Tirane-Durres,Future Home Real Estate(future14626) Hoteli ndodhet në një zonë të favorshme,në Autostradën Tiranë-Durrës,pra

Qera,hotel,autostrada Tirane-durres,future Home Real Estate(future14626)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (18:35): Hoteli ndodhet në një zonë të favorshme,në autostradën tiranë-durrës,pranë "city park".hoteli është 3 katësh dhe ka 23 dhoma në total të arreduara shumë mirë.hoteli ka bar-restorant,i cili ka arredim të këndshëm dhe verandë të bo...

4,000 Euro

280 Euro id:123677 - Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (Myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet perfshire ne Cmim | PARKET

Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet Perfshire Ne Cmim | Pa

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient per zyra ne super lokacion (myslym - rr. him kolli) planimetri perfekte | hapesire e bolleshme | parket i ri | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale q2028 te dhenat ...

280 Euro

2,800 Euro Qera ambjent duplex, 470 m² 2.800 Euro (Don Bosko) Pro15821 Ambienti ndodhet ne Don Bosko. Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqja totale

Qera Ambjent Duplex, 470 M² 2.800 Euro (don Bosko) Pro15821

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
470.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (17:47): ...

2,800 Euro

800 Euro Qera, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë 800 € /muaj Ambienti është i pozicionuar tek Rruga "Sami Frasheri".

Informaci

Qera, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë 800 € /muaj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (17:36): Ambienti është i pozicionuar tek rruga "sami frasheri". informacion mbi ambientin: •ndërtim ekzistues • kati 2 banimi sipërfaqja ambienti :100 m2 • • dokumentacioni: me certifiktë pronësie . organizimi : e ndare ne 3 ambiente ...

800 Euro

780 Euro Qera, Ambjent, 71 m1, Kompleki Nobis Pro+15722

Ambjenti ndodhet ne Rrugen Sami Frasheri tek Kompleksi Nobis.
Info

Qera, Ambjent, 71 M1, Kompleki Nobis

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (17:34): Pro+15722 ambjenti ndodhet ne rrugen sami frasheri tek kompleksi nobis. informacion mbi ambjentin: • kati 2 • siperfaqe 71 m2 • open space • fasade xhami • tualet • opsion ideal per zyra, klinika, qendr estetike. per nje vizite ne ...

780 Euro

2,000 Euro Qera, Restorant, Rruga E Durrësit Pro+15876
Restoranti ndodhet tek Rruga e Durrësit.
Informacione mbi restorant

Qera, Restorant, Rruga E Durrësit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
157.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (17:34): Pro+15876 restoranti ndodhet tek rruga e durrësit. informacione mbi restorantin : • sipërfaqja 157m2. • kati 0. detaje të tjera : • i mobiluar. • i investuar. • kuzhine e gatshme. • sistem kondicionimi. • dhomë frigoriferi...

2,000 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

25,000 Leke id:215796 - Ambjent komercial pran bar oslo

Ambjent Komercial Pran Bar Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambjent komercial pran bar oslos astir,pallati meaaplik,ambjenti me hyrje te dedikuar per bizneset shum pran rruges kryesore. i investuar ndricim gips kondicionim per me teper na kontaktoni...

25,000 Leke

2,500 Euro Qera, Ambjent, Sheshi Wilson, Tiranë Pro+15174
Ambjenti ndodhet tek Sheshi Wilson. Informacione mbi ambjentin : •

Qera, Ambjent, Sheshi Wilson, Tiranë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
176.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (17:33): Pro+15174 ambjenti ndodhet tek sheshi wilson. informacione mbi ambjentin : • sipërfajqa 176 m2. • kati 1. organizmi : • 7 ambjente. • 2 tualete. detaje të tjera : • recepsion. • me parket. • sistem kondicionimi ne cdo ambjent. • ...

2,500 Euro

1,000 Euro Qera, Ambjent, Myslym Shyr Pro+15831
Ambjenti ndodhet ne Myslym Shyr. Informacione mbi ambjentin : • Sip

Qera, Ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (17:33): Pro+15831 ambjenti ndodhet ne myslym shyr. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja 50m2. • kati 0. detaje te tjera : • buze rrugës kryesore. • ambjenti jepet me qera bosh. • cmim pak i diskutueshem. zona ku ndodhet ambjenti eshte mja...

1,000 Euro

35,000 Leke Qera,Ambjent, Myslym Shyr Pro+15362
Ambjenti ndodhet në Myslym Shyr.
Informacion i përgjithshem mbi am

Qera,ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (17:31): Pro+15362 ambjenti ndodhet në myslym shyr. informacion i përgjithshem mbi ambjentin : • siperfaqja e ambjentit : 31 m2. • kati 2. detaje të tjera : • fasadë xhami. • buzë rrugës. • sistem kondicionimi. • tualet. ambjenti e...

35,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim