sa banor ka tetova  

 Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje
1,750 Euro id:16120 - Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxha...

1,750 Euro

850 Euro id:114089 - Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open Space

Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open Space

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
186.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te pro credit bank ne laprake, buze rruges dritan hoxha, jepet me qira zyre open space 186 m2!!! ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me ashensor ku dy katet e para jan ambjente komer...

850 Euro

400 Euro id:53714 - Klinike Dentare ose ZYRE (Kompleksi Kontakt- 21 SH) Pallat i Ri / Sistem KAPOT

Klinike Dentare Ose Zyre (kompleksi Kontakt- 21 Sh) Pallat I Ri / Sistem Kapot

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.78 KM nga qendra
63.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient open space ( per klinike dentare ose zyre ) (63 m2) tek kompleksi kontakt - 21 dhjetori zone e favoreshme per biznes | jepet me te gjitha pajiesjet brenda | sistem kapot | termoizolim | hidroizolim | i...

400 Euro

240 Euro id:29907 - Amb 2+1 per Biznes tek PAZARI I RI | Pallat i Ri | Ashensor me CIP | PARKET | Ndricim Perfekt

Amb 2+1 Per Biznes Tek Pazari I Ri | Pallat I Ri | Ashensor Me Cip | Parket | Ndricim Perfekt

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.11 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Me qera ambient 2 + 1 per biznes tek pazari i ri (rr. hoxha tahsim) zone e favoreshme me mundesi parkimi | pallat i ri me survejim kamerash + ashensor me cip | parket | hapesire e shfrytezueshme | ndricim perfe...

240 Euro

765 Euro id:114921 - - Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira!

- Ne Qender, Ne Afersi Me Toptani Center, Jepet Ambjent Zyrash I Sapo Investuar Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

- ne qender, ne afersi me toptani center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cileve eshte totalisht openspace dhe mund te modifikohet ne 2 ...

765 Euro

1,500 Euro Jepet me qira apartament 2+1 tek Bulevardi Zogu i I Jepet me qira dyqan tek Bulevardi Zogu i Pare. Ambjenti ka siperfaqe totale 100m

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Bulevardi Zogu I I

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.70 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:03): Jepet me qira dyqan tek bulevardi zogu i pare. ambjenti ka siperfaqe totale 100m2 te organizuar ne hapsire open space dhe nje tualet, ndodhet buze rruge dhe ka fasade xhami te gjate 4 metra. ambjenti eshte ideal per zhvillimin e nje biznesi pasi ndod...

1,500 Euro

4,000 Leke Jap garazh me qera Garazh me qera komuna e parisit

Jap garazh ( underground) me qera cmimi 40

Jap Garazh Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:51): Garazh me qera komuna e parisit jap garazh ( underground) me qera cmimi 40 mije. ndodhet afer me kompleksin kika 2, ndertim i ri. kontakt: 0696860775...

4,000 Leke

30,000 Leke Ambient biznesi per qera tek 21 Dhjetori Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 60m2 tek 21 Dhjetori.

Ambient Biznesi Per Qera Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2.14 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:30): Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 60m2 tek 21 dhjetori....

30,000 Leke

25,000 Leke TE UNAZA E RE ISH ASTIRI Jepet me qera dyqani 100m2 i pershtashem per cdo lloj biznesi privat,ndodhet ne

Te Unaza E Re Ish Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.35 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:29): Jepet me qera dyqani 100m2 i pershtashem per cdo lloj biznesi privat,ndodhet ne nje zone te frekuentuar te interesuarit te tel...

25,000 Leke

430 Euro Ambient komercial me qira tek Komuna Ambient komercial per qira te Komuna e Parisit.
Ka nje siperfaqe prej 52m2 i or

Ambient Komercial Me Qira Tek Komuna

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:29): Ambient komercial per qira te komuna e parisit. ka nje siperfaqe prej 52m2 i organizuar ne openspace dhe nje tualet. eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si zyra te ndryshme kontakto 0674050165...

430 Euro

1,500 Euro Zona e Bllokut, Dyqan 45 m2 me Qera tek Vesa Center Tek Qendra e Biznesit Vesa Center, japim me Qera Dyqan 45 m2
i gatshem per pun

Zona E Bllokut, Dyqan 45 M2 Me Qera Tek Vesa Center

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (13:26): Tek qendra e biznesit vesa center, japim me qera dyqan 45 m2 i gatshem per pune dhe i mobiluar ne menyre cilesore. dyqani ka sistem kamerash te instaluar, dhe eshte i organizuar mjaft mire. ndodhet ne nje nga vendet me te njohura dhe lehtesish...

1,500 Euro

550 Euro Don Bosko, Vizion+, Zyre 3+1 me Qera, + parking, 550 Euro Zona e Don Boskos, Tek Pallati i Gener2, perballe Vizion+,
Japim me Qera Aparta

Don Bosko, Vizion+, Zyre 3+1 Me Qera, + Parking, 550 Euro

Don Bosko | Tirane
1.92 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:26): Zona e don boskos, tek pallati i gener2, perballe vizion+, japim me qera apartament 3+1 per zyre, 126 m2 kati 6, 2 ashensore, 4 dhoma, 2 tualete, depo, 2 ballkone + parking. orientimi nga rruga kryesore. qeraja: 550 euro ne muaj, perfshire t...

550 Euro

750 Euro Apartament me Qera per Zyre, 155 m2, afer Mondialit, 21 Dhjetori Apartament me Qera per Zyre, 155 m2, afer Mondialit, 21 Dhjetori

Ne Zonen e 2

Apartament Me Qera Per Zyre, 155 M2, Afer Mondialit, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.69 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.06.2019 (13:23): Apartament me qera per zyre, 155 m2, afer mondialit, 21 dhjetori ne zonen e 21 dhjetorit, rruga kongresi i lushnjes jepet me qera apartament 3+1 + studio, + 2 tualete (njera me dritare) + ballkon, ne pallat cilesor me ashensor. apartamenti esh...

750 Euro

1,500 Euro AMBJENT BIZNESI OPEN SPACE 200 M2 TEK STADIUMI, ME CMIM OKAZION ! AMBJENT BIZNESI OPEN SPACE 200 M2

Rruga Dervish Hima, afer stadiumit Arena Ko

Ambjent Biznesi Open Space 200 M2 Tek Stadiumi, Me Cmim Okazion !

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
0.98 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:23): Ambjent biznesi open space 200 m2 rruga dervish hima, afer stadiumit arena kombetare, japim me qera ambjent biznesi open space 200 m2, kati ii, me hyrje indipendente, 2 tualete. buze rruges kryesore. ambjenti ka vizibilitet shume te mire. qer...

1,500 Euro

1,500 Euro id:128164 - Ambjent Biznesi 200 m2 me qera, afer Stadiumit Arena Kombetare dhe Coin, shikueshmeri e larte, buze rruge kryesore!

Ambjent Biznesi 200 M2 Me Qera, Afer Stadiumit Arena Kombetare Dhe Coin, Shikueshmeri E Larte, Buze

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Albprona
0.98 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga dervish hima, afer stadiumit arena kombetare, japim me qera ambjent biznesi open space 200 m2, kati ii, me hyrje indipendente komode, 2 tualete. vetrine e madhe me ekspozim te larte nga rruga kryesore. ...

1,500 Euro

650 Euro id:117165 - ZYRE 150 M2 ME QERA - AFER BLLOKUT dhe Hotel Xheko Imperial - 650 Euro

Zyre 150 M2 Me Qera - Afer Bllokut Dhe Hotel Xheko Imperial - 650 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
1.01 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Japim me qera apartament per zyre 150 m2, afer bllokut dhe hotel xheko imperial, me hyrje nga rr. ibrahim rugova dhe perlat rexhepi. kati 2 me ashensor. perbehet nga salle e madhe + 3 dhoma + 2 tualete + ...

650 Euro

3,000 Euro id:126132 - JEPET ME QIRA AMBIENTI MULTIFUNKSIONAL 600 M2!!!

Jepet Me Qira Ambienti Multifunksional 600 M2!!!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1.46 KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira nje super ambient ne zonen e qytet te studentit. ambienti eshte multifunksional, mund te sherbej per call center, mense etj. ambienti eshte 600 m2 dhe jepet per vetem 3000 euro. per me teper infor...

3,000 Euro

400 Euro id:126417 - AMBJENT ME QERA PER ZYRA TE KIKA 2

Ambjent Me Qera Per Zyra Te Kika 2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Okazion!!! jepet ambjent me qera 3+1 per zyra te nje nga komplekset me te mira ne tirane ,te kika 2 ( komuna e parisit ). ambjenti eshte i mobiluar me orendite e nevojshme per te startuar punen. ka ndricim nat...

400 Euro

470 Euro id:30965 - Super Zyre 3.2 m e larte (+mobilim) QENDER M shyri afer Taivanit- Super Zone per Biznes | Ndertes e Re | Kondicioner | Spote LED

Super Zyre 3.2 M E Larte (+mobilim) Qender M Shyri Afer Taivanit- Super Zone Per Biznes | Ndertes E

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera ambient biznesi 1 + 1 (63 m2) ne super zone (perball taiwanit - qender) buze rruges ne pallat te ri me ndertime cilesore | hapesire e shfrytezueshme | 2 ambiente perfekte pune me kondicioner dhe ndricim...

470 Euro

450 Euro Tek Brryli Jepet me Qira Ambient per Zyra 85m2 Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, tek Brryli , jepet me qira ambjent me nj

Tek Brryli Jepet Me Qira Ambient Per Zyra 85m2

Brryli | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:19): Ne nje nga zonat me te mira te tiranes, tek brryli , jepet me qira ambjent me nje siperfaqe 85m2. zyra ndodhet ne nje pallat te ri ,me punime cilesore ,e mire administruar .pallati eshte i pajisur me ashensor dhe me kushte sigurie. ambjenti eshte i p...

450 Euro

300 Euro Qender, Jepet Ambjent 26 m2 Per Zyre Me Qira! Ne qender, jepet ambjent per zyra 26 m2 ne pallat te ri. Ambjenti eshte openspac

Qender, Jepet Ambjent 26 M2 Per Zyre Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.44 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:19): Ne qender, jepet ambjent per zyra 26 m2 ne pallat te ri. ambjenti eshte openspace ne forme drejtkendore, ka 1 tualet dhe lartesi te konsiderueshme. ambjenti eshte shume i pershtashem per zyra me staf te vogel me 2, 3 veta. pallati ne te cilen ndodhet...

300 Euro

750 Euro Jepet Dyqan me Qira tek Stadimu Dinamo! Jepet Dyqan me Qira tek Studiumi Dinamo! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne

Jepet Dyqan Me Qira Tek Stadimu Dinamo!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.26 KM nga qendra
57.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:18): Jepet dyqan me qira tek studiumi dinamo! dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si farmaci, exchange, argjendari, etj. ne qofte se po mendon ta zgje...

750 Euro

600 Euro KIKA 2, Jepet Zyre 105 m2 me Qira! Tek Kompleksi Kika 2 jepet apartament me qira. Ambjenti organizohet ne 3 dhoma,

Kika 2, Jepet Zyre 105 M2 Me Qira!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (13:18): Tek kompleksi kika 2 jepet apartament me qira. ambjenti organizohet ne 3 dhoma, 1 sallon, zonen e gatimit te vecuar dhe 2 tualete. apartamenti eshte i pershtatshem per zyra programimi, it, callcenter. kompleksi ofron te gjitha facilitetet per biznese...

600 Euro

850 Euro Jepet Dyqan me Qira Ne Myslym Shyr. Ne Myslym Shyr jepet Dyqan me Qira! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjend

Jepet Dyqan Me Qira Ne Myslym Shyr.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:18): Ne myslym shyr jepet dyqan me qira! dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si farmaci, exchange, argjendari, etj. ne qofte se po mendon ta zgjerosh ...

850 Euro

700 Euro Super ambjent bisnesi me qira tek Inxhinieria - 140m2 - Ne rrugen "Muhamet Gjollesha" prane Fakultetit te Inxhinierise jepet

Super Ambjent Bisnesi Me Qira Tek Inxhinieria - 140m2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:18): - ne rrugen "muhamet gjollesha" prane fakultetit te inxhinierise jepet ambjent komercial me qira me siperfaqe 140m2. ambjenti ndodhet buze rruges kryesore ne katin e dyte me hyrje me vete me nje fasade te gjate xhami me mundesi hapje me palosje. ambj...

700 Euro

700 Euro Prane Pazarit te Ri, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Openspace!! Prane Pazarit te Ri jepet me qira ambjent per zyra Openspace ne pallat te ri dhe

Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Openspace!!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.56 KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:17): Prane pazarit te ri jepet me qira ambjent per zyra openspace ne pallat te ri dhe te mireadministruar. ambienti ndodhet ne katin e 2 ose ne katin e pare banimi, ka siperfaqe 72 m2 dhe organizohet ne nje ambjent openspace dhe 2 tualete. ambjenti eshte ...

700 Euro

1,300 Euro Qender ,Ambjent Komercial Me Qira 230 m2 ,i Pershtatshem per Callcenter Fillimi rruges se Kavajes ,jepet me qira nje ambjent prej 230 m2 ,ne katin e 2 t

Qender ,ambjent Komercial Me Qira 230 M2 ,i Pershtatshem Per Callcenter

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:17): Fillimi rruges se kavajes ,jepet me qira nje ambjent prej 230 m2 ,ne katin e 2 te nje pallati te ri buze rruge .ambjenti komercial eshte i ndare ne 3 dhoma si dhe ka 4 tualete .mund te perdoret lehtesisht per callcenter cmimi 1300 euro .per me teper ...

1,300 Euro

1,800 Euro Qender ,Jepet Apartament Modern 2+1 me Pamje Nga Sheshi Skenderbej' Me Qira per zyra Jepet apartament me qira per zyra ne qender te Tiranes ,me nje pamje fantastike

Qender ,jepet Apartament Modern 2+1 Me Pamje Nga Sheshi Skenderbej' Me Qira Per Zyra

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.24 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:17): Jepet apartament me qira per zyra ne qender te tiranes ,me nje pamje fantastike nga sheshi skenderbej.apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira ne tirane ,me kushte teper cilesore me 2 ashensore dhe i mireadministruar nje staf sporteli dhe s...

1,800 Euro

3,000 Euro Turdiu Center, Jepet Me Qira Ambjent Komercial 200 m2 Per Zyra! Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira, me nje lokacion fantas

Turdiu Center, Jepet Me Qira Ambjent Komercial 200 M2 Per Zyra!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.22 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:17): Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira, me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace me fasade xhami e cila percon driten natyrale ne ambjent. aktualisht eshte i shtuar me pllaka, ka fasade xhami e cila kr...

3,000 Euro

430 Euro Jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra . Te Rruga Fortuzi, prane Ministrise se Arsimit, jepet me qira apartament i persht

Jepet Me Qira Apartament I Pershtatshem Per Zyra .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.69 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:17): Te rruga fortuzi, prane ministrise se arsimit, jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. apartamenti ka siperfaqe prej 99m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome pritje e pershtatshme per recepsion, dy a...

430 Euro

100,000 Leke OBJEKT BIZNESI ME QERA TE KOMUNA PARISIT Jepet Objekt me qira, me siperfaqe 110m2, ne Komunen e Parisit, ne Kika 1. Ndodh

Objekt Biznesi Me Qera Te Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:12): Jepet objekt me qira, me siperfaqe 110m2, ne komunen e parisit, ne kika 1. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. ofrohet per call center, per parukeri, zyra te ndryshme etj. cmimi:1000.000leke...

100,000 Leke

1,100 Euro Ambiente Me Qera Jepet me qera ambient biznesi,ne nje pallat te ri, me siperfaqe te brendeshme 90

Ambiente Me Qera

Vasil Shanto | Tirane
1.77 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:12): Jepet me qera ambient biznesi,ne nje pallat te ri, me siperfaqe te brendeshme 90m2, mundesi shfrytezmi te hapesires perreth ,fasade xhami buze rruges kryesore,pozicioni shume i favorshem e ben te pershtateshme per cdo lloj biznesi,bar kafe ,pizzeri...

1,100 Euro

700 Euro Jepet me qera ambient ne Bllok per Zyra Jepet me qera ambient ne bllok per zyra sip.130m2 kati 4 pallat i ri me ashensor

Jepet Me Qera Ambient Ne Bllok Per Zyra

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.52 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (13:12): Jepet me qera ambient ne bllok per zyra sip.130m2 kati 4 pallat i ri me ashensor ...

700 Euro

500 Euro OBJEKT BIZNESI ME QIRA TEK ZOGU I ZI Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 105 m2 .Apartamenti ndodhet

Objekt Biznesi Me Qira Tek Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1.40 KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (13:12): Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 105 m2 .apartamenti ndodhet te zogu i zi mbrapa ring center kati i 3 .apartamenti organizohet ne dy dhoma , nje sallon dhe dy banjo dhe dy ballkone . apartamenti esht i pershtatshem per zyra pune ....

500 Euro

400 Euro objekt biznesi per qera jepet objekt biznesi me qera ne rrugen siri kodra, kompleksi siri me sip 80 m2 p

Objekt Biznesi Per Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.85 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.06.2019 (13:12): Jepet objekt biznesi me qera ne rrugen siri kodra, kompleksi siri me sip 80 m2 plus 16 m2 verande. shum afer bulevarditi te ri, jepet siperfaqe bosh per çdo lloj aktiviteti, kati 0 çmimi 400 e/muaj. info 0682287643 ose 0694458948...

400 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim