sarande restorante me qera  

 Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje
1,750 Euro id:16120 - Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxha...

1,750 Euro

750 Euro id:114089 - - Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

- Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ambjent i arreduar ne menyre moderne. ambjenti eshte i arreduar me arkitekt per zyra ka funksionuar si zyre maketingu dhe zyre kontabiliteti. ndahet ne 3 zyra pune nga te cilat nje zyre qendrore me tavoli...

750 Euro

350 Euro id:53714 - Amb Open Space (35 m2) Kullat Binjake, i Pershtatshem per Zyra | Fasade Xhami | Ndricim me Spote

Amb Open Space (35 M2) Kullat Binjake, I Pershtatshem Per Zyra | Fasade Xhami | Ndricim Me Spote

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.70 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambient biznesi, open space (35 m2) tek kullat binjake (fibank) zone perfekte, nga me ekskluzivet per binzes | i pershtatshem per zyra | fasade xhami, ndricim me spote led | tualet | instalimet te gjitha funksi...

350 Euro

700 Euro id:29907 - Amb i Investuar (92 m2) per Zyra dhe Cdo Lloj Biznesi (Pazari i Ri) Ndertes e Re | Fasada Xhami | Spote LED

Amb I Investuar (92 M2) Per Zyra Dhe Cdo Lloj Biznesi (pazari I Ri) Ndertes E Re | Fasada Xhami | Sp

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.64 KM nga qendra
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient open space (92 m2) ne nje qender biznesi tek pazari i ri (rr. hoxha tahsim) i pershtatshem per cdo lloj biznesi | mund te ndahet ne dy pjese, i investuar me ndricim led spote dhe ndertime cilesore | kon...

700 Euro

800 Euro id:114921 - Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

- ne qender te tiranes, ne hyrje te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 ...

800 Euro

210 Euro id:110959 - Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane.

Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Future Home Priority Plus
2.45 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambjenti ndodhet tek ish ekspozita • informacion mbi ambjentin: • kati 2 • siperfaqa e ambjenti: 25 m2 • fasade xhami • 1 tualet • i investuar • i pershtatshem per zyra, noteri etj • per ta vizi...

210 Euro

50,000 Leke JEPET ZYRE ME QIRA TEK RRUGA E ELBASANIT Jepet zyre me qira me nje vendndodhje shume lehte te identifikueshme ne rrugen e

Jepet Zyre Me Qira Tek Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (23:32): Jepet zyre me qira me nje vendndodhje shume lehte te identifikueshme ne rrugen e elbasanit, prane etc. zyrat ndodhen ne katin 0 dhe kane akses te menjehershem ne rruge kryesore. organizohet ne nje korridor ne hyrje dhe pese ambjente pune. zyra jep...

50,000 Leke

400 Euro Kerkoj te ble garsonier NGA privat Pershendetje, jam i interesuar te ble Nje Apartament te vogel-garsonier ne Tiran

Kerkoj Te Ble Garsonier Nga Privat

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.09.2019 (21:57): Pershendetje, jam i interesuar te ble nje apartament te vogel-garsonier ne tirane, mundesisht te jete ne periferi te tiranes dhe nese eshte ne zonen casaitalia 3 eshte me mire. tme kontaktojne vetem privata. pagesa mundesisht do kryhet e gjitha. fa...

400 Euro

50,000 Leke Jepet me qira piceri . Adresa : Komuna Parisit . Jepet me qira piceri ne nje nga zonat me te frekuentuara ne Tirane . Ndodhet ne

Jepet Me Qira Piceri . Adresa : Komuna Parisit .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (21:51): Jepet me qira piceri ne nje nga zonat me te frekuentuara ne tirane . ndodhet ne katin 0 . 55 m2 te nje pallati te ri . piceria esht ne gjendje pune . jepet me qira ambienti me te gjitha pajisjet e picerise brenda . adresa : komuna parisit . cm...

50,000 Leke

840 Euro Magazine me qera ne Autostraden Tirane- Durres (ID 4281040 ) Property ID : 4281040

Autostrada Tirane-Durres, buze rruges, jepet me qera Ma

Magazine Me Qera Ne Autostraden Tirane- Durres (id 4281040 )

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
500.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.09.2019 (21:43): Property id : 4281040 autostrada tirane-durres, buze rruges, jepet me qera magazine, me siperfaqe 500 m² ne total, ndertesa perbehet ne 2 kate, secili kat perbehet nga siperfaqe 250 m², kati pareper magazine dhe i dyti per zyra/magazinim, prona ...

840 Euro

600 Euro JEPET ME QIRA BAR CAFE TE FUSHA AVIACIONIT !!! Bar Cafe per qira te Fusha e Aviacionit i cili ka nje siperfaqe te brendeshme pr

Jepet Me Qira Bar Cafe Te Fusha Aviacionit !!!

Tjeter zone | Tirane
91.34 KM nga qendra
73.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (21:40): Bar cafe per qira te fusha e aviacionit i cili ka nje siperfaqe te brendeshme prej 73 m/2 dhe siperfaqe verande prej 50 m/2.aktualisht lokali eshte ne gjendje pune dhe mirembahet nga vete pronari.mundesi mjaft e mire investimi dhe mjaft e pershtashme...

600 Euro

60,000 Leke Bar Kafe Dyqan me qera ne Rrugen “Muhamet Gjollesha”(ID 4271307) Property ID : 4271307

Rruga “Muhamet Gjollesha”, prane Mozaikut, jepet me

Bar Kafe Dyqan Me Qera Ne Rrugen “muhamet Gjollesha”(id 4271307)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.09.2019 (21:27): Property id : 4271307 rruga “muhamet gjollesha”, prane mozaikut, jepet me qera ambjent bar caffe, e mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 100 m², kati 1, kondicioner, tualet, verande, orientim me diell. jepet me qera 60.000 le...

60,000 Leke

100,000 Leke Jepet me qera biznes Bar-Kafe tek Rruga e Durresit prane Qendres Jepet me qera biznes Bar-Kafe , ne gjendje pune , klientele e rregullt, i mobilu

Jepet Me Qera Biznes Bar-kafe Tek Rruga E Durresit Prane Qendres

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.36 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (21:14): Jepet me qera biznes bar-kafe , ne gjendje pune , klientele e rregullt, i mobiluar totalisht, xhiro mesatare ditore 30.000 leke , 90 m2 sip. e brendshme, 70m2 verande.cmimi i shitjes 30.000 euro, 160 m2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire. ...

100,000 Leke

1,200 Euro JEPET ME QIRA BAR-KAFE, KOMUNA E PARISIT, TIRANË Jepet me qira bar-kafe tek rruga Medar Shtylla, Komuna e Parsit, Tiranë. Ambien

Jepet Me Qira Bar-kafe, Komuna E Parisit, TiranË

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (21:10): Jepet me qira bar-kafe tek rruga medar shtylla, komuna e parsit, tiranë. ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore, me sipërfaqe 160 m² dhe 70 m² ambient i jashtëm. Është i arreduar me stil të veçantë dhe me klientelë të rregullt, me mbi 15...

1,200 Euro

300 Euro Ne Rrugen Ndre Mjeda Jepet Me Qira Ambient Komercial ! REFMG21900 - Ne rrugen Ndre Mjeda, prane kompleksit Magnet, jepet me qira ambien

Ne Rrugen Ndre Mjeda Jepet Me Qira Ambient Komercial !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (20:57): Refmg21900 - ne rrugen ndre mjeda, prane kompleksit magnet, jepet me qira ambient komercial i ndodhur ne katin e pare te nje pallati te ri. ambienti ka siperfaqe te brendshme 42m2. momentalisht eshte parukeri, me te gjitha pajisjet e nevojshme, i nda...

300 Euro

3,000 Euro id:145431 - JEPET ME QIRA AMBIENTI MULTIFUNKSIONAL 600 m2!!!

Jepet Me Qira Ambienti Multifunksional 600 M2!!!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira nje super ambient ne zonen e qytet te studentit. ambienti eshte multifunksional, mund te sherbej per call center, mense etj. ambienti eshte 600 m2 dhe jepet per vetem 3000 euro....

3,000 Euro

12,000 Euro id:127201 - Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent 900 M2 Open Space

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.86 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Exclusive! nje nder pronat me te mira ne zonen e bllokut, rr. abdyl frasheri, e listuar nga exclusive properties, jepet me qira. me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 verande, open space, vizibi...

12,000 Euro

450 Euro id:30965 - Ambient Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Pallat i Ri

Ambient Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.26 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient biznesi tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera | instalime funksionale ...

450 Euro

280 Euro Qera, Ambjent, Stadium Dinamo, Tiranë Ambjenti ndodhet tek Stadiumi Dinamo. Informacion mbi Ambjentin: • Buzë rruge

Qera, Ambjent, Stadium Dinamo, Tiranë

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
57.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.09.2019 (20:45): Ambjenti ndodhet tek stadiumi dinamo. informacion mbi ambjentin: • buzë rruge • kati i 1 • sipërfaqa e ambjenti: 57 m2 • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambjeti është i përshtatshëm për zyra, parukleri etj....

280 Euro

1,300 Euro Dyqan per qira te kompleksi Delijorgji Rryga e Kavajes Ambient komercial me qira te Kompleksi Deliorgji.
Ka nje siperfaqe 82 m2 ne kat

Dyqan Per Qira Te Kompleksi Delijorgji Rryga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (20:39): Ambient komercial me qira te kompleksi deliorgji. ka nje siperfaqe 82 m2 ne katin 0 te njeres prej godinave, prane rruges kryesore. eshte nje mundesi shume e mire investimi. ne cmim nuk jane perfshire taksat. disponon dhe 2 poste parkimi me cmim ...

1,300 Euro

2,500 Euro Ambient komercial per qira te Stadiumi Dinamo Ambient komercial te shushica.
Ka nje siperfaqe prej 151m2 dhe eshte openspace.

Ambient Komercial Per Qira Te Stadiumi Dinamo

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
151.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.09.2019 (20:38): Ambient komercial te shushica. ka nje siperfaqe prej 151m2 dhe eshte openspace. ndodhet ne katin e dyte te nje nga pallateve me cilesore te zones. eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh si callcenter apo zyra te ndryshme...

2,500 Euro

290 Euro Qera, ID 4261104, Ambjent Zyre, Myslym Shyri Property ID : 4261104

Myslym Shyri, prane Gjykates se Larte, jepet me qera am

Qera, Id 4261104, Ambjent Zyre, Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.09.2019 (20:04): Property id : 4261104 myslym shyri, prane gjykates se larte, jepet me qera ambjent zyre, siperfaqe 35 m2, kati i 2, bosh, tualet, kondicioner, fasade xhami, mundesi reklamimi. aktualisht bosh per zyre. jepet me qera 35000 lek ne muaj....

290 Euro

2,100 Euro Shitet biznes i ngritur i nje lokali ne qender te tiranes Shitet biznes i ngritur i nje lokali ne qender te tiranes , me nje super hapsire

Shitet Biznes I Ngritur I Nje Lokali Ne Qender Te Tiranes

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
15 Kati

17.09.2019 (19:58): Shitet biznes i ngritur i nje lokali ne qender te tiranes , me nje super hapsire prej 300 m2 totale te organizuara 200m2 te mbrendshme dhe 100m2 verande, e investuar ne detaje.mundeson dy tualete nje guzhine qe mund te behet funksionale.biznesi shite...

2,100 Euro

1,000 Euro Jepet me qera dyqan ndodhet ne Bulevardi Gjergj Fishta, prane Gjykates se Rrethit Jepet me qera dyqan ndodhet ne Bulevardi Gjergj Fishta, prane Gjykates se Rrethi

Jepet Me Qera Dyqan Ndodhet Ne Bulevardi Gjergj Fishta, Prane Gjykates Se Rrethit

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.09.2019 (19:56): Jepet me qera dyqan ndodhet ne bulevardi gjergj fishta, prane gjykates se rrethit ka nje siperfaqe prej 120 m2. i pershtatshem per mobileri, materiale ndertimi,bar etj. ambjenti ka oborr dhe gjysem bodrum. eshte me sistem ajrimi dhe qepen. cm...

1,000 Euro

500 Euro Shitet si biznes edhe jepet me qera bar kafe lounge Ofrehet lokal me qera edhe shitje biznesi 
Mundesi blerje investimi me cmim sup

Shitet Si Biznes Edhe Jepet Me Qera Bar Kafe Lounge

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (19:56): Ofrehet lokal me qera edhe shitje biznesi mundesi blerje investimi me cmim super okazion per 3000€ pagesa qerase ne muaj 500€ lokali i kompletuar ...

500 Euro

4,000 Euro Jepet super lokal me qera Jepet super lokal me qera ne buze rruge kryesore ne rrugen e Elbasanit,me nje xh

Jepet Super Lokal Me Qera

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
420.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (19:54): Jepet super lokal me qera ne buze rruge kryesore ne rrugen e elbasanit,me nje xhiro te kenaqeshme,me nje siperfaqe prej 300 m2 ambjent i brendeshem dhe me nje siperfaqe 120 m2 verande e jashme,nje mundesi shume e mire investimi,per me shume informaci...

4,000 Euro

470 Euro Amb Biznesi 1+1 (63 m2) ne QENDER/Taiwani - Super Zone per Biznes | Ndertes e Re | Kondicioner | Spote LED Me Qera Ambient Biznesi 1 + 1 (63 m2) ne Super Zone (perball Taiwanit - Qender)

Amb Biznesi 1+1 (63 M2) Ne Qender/taiwani - Super Zone Per Biznes | Ndertes E Re | Kondici

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.09.2019 (19:24): Me qera ambient biznesi 1 + 1 (63 m2) ne super zone (perball taiwanit - qender) buze rruges ne pallat te ri me ndertime cilesore | hapesire e shfrytezueshme | 2 ambiente perfekte pune me kondicioner dhe ndricim perfekt (led me spote) | fasad dopio xh...

470 Euro

470 Euro id:123677 - Amb Biznesi 1+1 (63 m2) ne QENDER/Taiwani - Super Zone per Biznes | Ndertes e Re | Kondicioner | Spote LED

Amb Biznesi 1+1 (63 M2) Ne Qender/taiwani - Super Zone Per Biznes | Ndertes E Re | Kondicioner | Spo

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera ambient biznesi 1 + 1 (63 m2) ne super zone (perball taiwanit - qender) buze rruges ne pallat te ri me ndertime cilesore | hapesire e shfrytezueshme | 2 ambiente perfekte pune me kondicioner dhe ndricim...

470 Euro

1,000 Euro id:149104 - Ambjent Biznesi 167 m2 me Qera, tek Galeria 17 Nentori afer Sheshit Skenderbej

Ambjent Biznesi 167 M2 Me Qera, Tek Galeria 17 Nentori Afer Sheshit Skenderbej

Tjeter zone | Tirane Albprona
KM nga qendra
167.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga e barrikadave, brenda galerise 17 nentori, mbrapa hotel tirana dhe afer sheshit skenderbej, ne katin e 3 me ashensor, japim ambjent biznesi 167 m2 me qera, ne 2 nivele njeri kat 55 m2 dhe kati si...

1,000 Euro

1,600 Euro Te Twin Tower Jepet Me Qira Ambient Per Zyra!! Ne Bulevardin Deshmoret e Kombit, te Kullat Binjake, jepet me qira ambient per

Te Twin Tower Jepet Me Qira Ambient Per Zyra!!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
118.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

17.09.2019 (18:55): ne bulevardin deshmoret e kombit, te kullat binjake, jepet me qira ambient per zyra. ndodhet ne katin e tete, me orientim jug-lindje i cili ju ofron pamje fantastike te qytetit. ambienti organizohet ne nje korridor i cili ju shperndan ne kater dhoma...

1,600 Euro

35,000 Leke Jepet me qera dyqan ndodhet te rruga Asim Vokshi Jepet me qera dyqan ndodhet te rruga Asim Vokshi
Ka nje siperfaqe prej 45 m2

Jepet Me Qera Dyqan Ndodhet Te Rruga Asim Vokshi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.09.2019 (18:47): Jepet me qera dyqan ndodhet te rruga asim vokshi ka nje siperfaqe prej 45 m2 ka hapsire dhe jashta. eshte shume e pershtatshme per cfaredo lloj biznesi. cmimi i qerase 35000 leke / muaji...

35,000 Leke

4,800 Euro Qira - Godine 3 kateshe Ofrohet per qira godine ne unaze te re, shume prane me autostraden Tirane-Durres

Qira - Godine 3 Kateshe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
730.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.09.2019 (18:47): Ofrohet per qira godine ne unaze te re, shume prane me autostraden tirane-durres. godina perbehet nga 3 kate plus 1 kat bodrum. me siperfaqe ndertimi 730 m2, siperfaqe trualli 500 m2. e pershtatshme per te ushtruar aktivitetin cdo lloj biznesi, si:...

4,800 Euro

400 Euro Jepet me qera dyqan ndodhet te Sheshi Avni Rustemi. Jepet me qera dyqan ndodhet te Sheshi Avni Rustemi.
Ka nje siperfaqe prej 24 m

Jepet Me Qera Dyqan Ndodhet Te Sheshi Avni Rustemi.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.09.2019 (18:47): Jepet me qera dyqan ndodhet te sheshi avni rustemi. ka nje siperfaqe prej 24 m2 ndodhet ne katin e pare te nderteses. ambjenti eshte me kondicioner dhe qepen me pult. ambjenti eshte i shtruar me parket dhe ka tualet te brendshem.. eshte shum...

400 Euro

3,000 Euro JEPET ME QIRA AMBIENTI MULTIFUNKSIONAL 600 m2!!! Jepet me qira nje super ambient ne zonen e Qytet te Studentit. Ambienti eshte Mu

Jepet Me Qira Ambienti Multifunksional 600 M2!!!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.09.2019 (18:31): Jepet me qira nje super ambient ne zonen e qytet te studentit. ambienti eshte multifunksional, mund te sherbej per call center, mense etj. ambienti eshte 600 m2 dhe jepet per vetem 3000 euro....

3,000 Euro

1,000 Euro Swiss Lounge albania Jepet me qera swiss bar (lounge) ne zonen e Astirit ne rrugen Foto Xhavella, lok

Swiss Lounge Albania

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.32 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.09.2019 (17:42): Jepet me qera swiss bar (lounge) ne zonen e astirit ne rrugen foto xhavella, lokali ka nje investim serioz dhe i arreduar me shije dhe stil i trendeve te fundit, i harmonizuar ne dy kate brenda me rreth 120m dhe me 60m verande me tende pergola dhe me...

1,000 Euro

350 Euro Ambjent biznesi me qera tek Myslym Shyri Jepet me qera ambjent komercial (per zyre ) tek Myslym Shyri. Ambjenti ndodhet n

Ambjent Biznesi Me Qera Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.09.2019 (17:22): Jepet me qera ambjent komercial (per zyre ) tek myslym shyri. ambjenti ndodhet ne katin e 2 (dyte), teknik te nje pallati te ri buze rruge. eshte i pershtatshem per zyra, qe zhvillojne aktivitete te ndryshme pasi zona ofron shume fasilitete dhe vizib...

350 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim