si kultivohet marihuana  

 Online 38 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 38 lexues | 0 njoftime ne pritje
350 Euro id:16120 - Ambient 2+1 i Pershtatshem per Cdo Biznes ne Super Vendodhje (Kryqezimi i 21 Dhjetorit-Rr. e Kavajes)

Ambient 2+1 I Pershtatshem Per Cdo Biznes Ne Super Vendodhje (kryqezimi I 21 Dhjetorit-rr. E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2.84 KM nga qendra
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient 2+1 i pershtatshem per cdo lloj biznesi, ne super vendodhe - kryqezimi i 21 dhjetorit (rr. e kavajes) hapesire e madhe me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt q1533 te dhenat e ndarjes: ...

350 Euro

1,700 Euro id:114089 - Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Super Ambient Openspace Per Zyra + 2 Poste Parkimi !

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Super Ambient Openspace Per Zyra + 2 Poste Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
156.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Tek stadiumi dinamo jepet me qira ambient per zyra openspace , plus 2 poste parkimi ne pallat te ri te 2019 dhe te mireadministruar. ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka siperfaqe 156 m2 dhe organizohet ne nje ...

1,700 Euro

1,950 Euro id:53714 -  Zyre Absolute - Open Space (Vesa Center) Rruge Kryesore, BLLOK

Zyre Absolute - Open Space (vesa Center) Rruge Kryesore, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.70 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

jepet me qera zyre luksoze e kompletuar 160 m2 ne bllok , tek vesa center , rruge kryesore me fasade supet te gjere q1150 ndarjet e ambientit : - 1 dhome e madhe open space , me ndarje shume te reg...

1,950 Euro

250 Euro id:29907 - Ambient per Zyra, ne Bllok (LSI) Zone Perfekte | Hapesire e Bolleshme me Planimetri te Rregullt | Kondicioner

Ambient Per Zyra, Ne Bllok (lsi) Zone Perfekte | Hapesire E Bolleshme Me Planimetri Te Rregullt | Ko

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient i pershtatshem per zyra, ne bllok tek lsi-ja (zone perfekte) hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | kondicioner | pllake cilesore | ndricim perfekt | dritare dopio xham | tualet me hidrosanita...

250 Euro

1,000 Euro id:114921 - Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te prokuroria ne rrugen mine peza jepet me qera ambient per zyra i mobiluar! zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor i cili pozicionohet ne nje zone mja...

1,000 Euro

300 Euro Qera,Ambjent,Unaza E Re(future10807) Jepet me qera ambjent ne Unaze Te Re. Ndodhet në katin e trete dhe ka sipërfaq

Qera,ambjent,unaza E Re(future10807)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

09.12.2019 (16:10): Jepet me qera ambjent ne unaze te re. ndodhet në katin e trete dhe ka sipërfaqe 75 m2. ambjenti disponon: •hapesira te bollshme • 2 ambjente zyrash •tualetin • toatalisht i investuar • opsion ideal investimi •me hipoteke •jepet edhe p...

300 Euro

500 Euro Qera,Ambjent,Unaza E Re Ambjenti ndodhet në Zonën e Unazes Se Re. Informacion mbi Ambjentin: • Kati

Qera,ambjent,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (16:06): Ambjenti ndodhet në zonën e unazes se re. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 100 m2 • i investuar • i veshur me fasadë xhami • disonon 2 tualete dhe 2 hyrje te dedikuara.për ta vizituar na kontaktoni! ...

500 Euro

25,000 Leke Ambjent me Qera për Zyrë 25m2. Jepet me qera zyra,25m2,kati 2,më pamje nga rruga.
Vendndodhja:Te Drejtoria Po

Ambjent Me Qera Për Zyrë 25m2.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

09.12.2019 (16:04): Jepet me qera zyra,25m2,kati 2,më pamje nga rruga. vendndodhja:te drejtoria policisë. Çmimi:25.000/lek çdo muaj i diskutueshëm. për më tepër informacion më kontaktoni në celdhewhat's app....

25,000 Leke

1,800 Euro Qera, Ambjent 200 m2, Ish Ekspozita, Tiranë Ambjenti ndodhet në godinën MATRIX, në rrugën Nikolla Jorga, pranë Ish Eksp

Qera, Ambjent 200 M2, Ish Ekspozita, Tiranë

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

09.12.2019 (16:04): Ambjenti ndodhet në godinën matrix, në rrugën nikolla jorga, pranë ish ekspozitës, përballë grepit të artë. informacion i përgjithshëm mbi ambjentin: • sipërfaqja e ambjentit: 200 m2, • pozicionuar në katin e dytë. • dy tua...

1,800 Euro

500 Euro AMBJENT BIZNESI PER QIRA ,SIRI KODRA Jepet me qira ambjent biznesi ne rrugen Siri Kodra,mbi supermarket Xhangollin,me

Ambjent Biznesi Per Qira ,siri Kodra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.12.2019 (16:04): Jepet me qira ambjent biznesi ne rrugen siri kodra,mbi supermarket xhangollin,me siperfaqe 80 m2, ndodhet ne kati i, ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe eshte investuar per t'u pershtatur per biznese si: klinike dentare, laborator, zyra etj. orga...

500 Euro

205 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 60 m² 205 Euro (21 Dhjetori) Pro13522 Ambienti ndodhet tek21 Dhjetori. Informacion mbi ambientin: • Kati 2 • Sipë

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 2, 60 M² 205 Euro (21 Dhjetori) Pro13522

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

09.12.2019 (16:04): Ambienti ndodhet tek21 dhjetori. informacion mbi ambientin: • kati 2 • sipërfaqja e ambientit : 60m2 ambienti disponon: • 1 tualet • fasade xhami • sistem kondicionimi •lokacion të favorshëm gjeografik • mundësi të shumta shfrytëz...

205 Euro

300 Euro Zyre me qera tek Zogu i Zi, prane Ring Center, ne Tirane (ID 4261299) Property ID : 4261299

Zogu i Zi, prane Ring Center, jepet me qera ambjent zyr

Zyre Me Qera Tek Zogu I Zi, Prane Ring Center, Ne Tirane (id 4261299)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
48.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

09.12.2019 (15:37): Property id : 4261299 zogu i zi, prane ring center, jepet me qera ambjent zyre, e pershtatshme per banim ose zyra te ndryshme, bosh me kontrabufe, siperfaqe 48 m², kati 2, kondicioner, fasade xhami, mundesi reklamimi, buze rruge, tualet, ballkon,...

300 Euro

600 Euro Dyqan/Magazine me qera Ali Demi (ID 4271313 ) Property ID :4271313

Ali Demi, Rruga Idriz Dollaku, prane Burgut te Grave, je

Dyqan/magazine Me Qera Ali Demi (id 4271313 )

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
311.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:37): Property id :4271313 ali demi, rruga idriz dollaku, prane burgut te grave, jepet me qera dyqan, me siperfaqe 311 m², open space, kati 0,i pershtatshem per disa lloj aktivitetesh, si servis makinash, fasoneri, magazin, parkim per tre automjete. ...

600 Euro

500 Euro Zyre me qera ne Rrugen Frosina Plaku prane 21 Dhjetorit (ID 4261302 ) Property ID : 4261302

Rruga Frosina Plaku prane 21 Dhjetorit, jepet me qera a

Zyre Me Qera Ne Rrugen Frosina Plaku Prane 21 Dhjetorit (id 4261302 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.12.2019 (15:37): Property id : 4261302 rruga frosina plaku prane 21 dhjetorit, jepet me qera ambient per zyra, bosh, siperfaqe 60 m², kati 1 i banimit me ashensor, tualet (me dritare), ballkon, orientim me diell, e gjithe shtepia me parket, 2 ambiente, termoizoli...

500 Euro

200 Euro id:175036 - Tirane,Liqeni i Thate ,70m2 200  euro

Tirane,liqeni I Thate ,70m2 200 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Tirane tek liqeni i thate jepet me qira ambjent me siperfaqe 70m2+ tualet. ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te sapo perfunduar 5 m2 larg rruges dhe disponon nje sheshpushim. i pershtats...

200 Euro

12,000 Euro id:127201 - Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent 900 M2 Open Space

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.86 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Exclusive! nje nder pronat me te mira ne zonen e bllokut, rr. abdyl frasheri, e listuar nga exclusive properties, jepet me qira. me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 verande, open space, vizibi...

12,000 Euro

500 Euro id:30965 - 3+1+2WC+Ballkon (130 m2) i Pershtatshem per Zyra te Cdo Lloji (Kompleksi Kontakt - 21 Dhjetori)

3+1+2wc+ballkon (130 M2) I Pershtatshem Per Zyra Te Cdo Lloji (kompleksi Kontakt - 21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.26 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

3+1+2wc+ballkon (130 m2) i pershtatshem per zyra te cdo lloji (kompleksi kontakt - 21 dhjetori) zone perfekte | ndertese shume cilesore me ashensor | dysheme me parket | izolimi me sistem kapod | ndricim perfek...

500 Euro

800 Euro Magazine me qera ne Autostraden Tirane-Durres prane QTU-se ne Tirane (ID 4281049 ) Ne Autostraden Tirane-Durres, prane QTU-se,jepet Magazine me qera, siperfaqe e b

Magazine Me Qera Ne Autostraden Tirane-durres Prane Qtu-se Ne Tirane (id 4281049 )

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:36): Ne autostraden tirane-durres, prane qtu-se,jepet magazine me qera, siperfaqe e brendeshme 200 m², lartesi 4.5 m, vend parkimi , open space, ambjenti eshte i pershtatshem per nje ser aktivitetesh, fasoneri, mobileri, punishte etj. jepet me qera 80...

800 Euro

1,300 Euro Qera, ID 4271077, Dyqan 200 m2, Rruga Hoxha Tahsim, Tirane Property ID 4271077

Rruga Hoxha Tahsim, tek shkolla, jepet me qera ambjent 20

Qera, Id 4271077, Dyqan 200 M2, Rruga Hoxha Tahsim, Tirane

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:36): Property id 4271077 rruga hoxha tahsim, tek shkolla, jepet me qera ambjent 200 m2, dyqani ndodhet ne nje zone shum te populluar, me facilitete te shumta, dyqani eshte dubleks , te dyja katet jan nga 100 m2 secili, kati 0 dhe 1, ambjenti eshte komp...

1,300 Euro

260 Euro Shitet Biznes Piceri rruga e Kavajes prane Ish Samsungut ne Tirane (4271333) Property ID :4271333

Rruga e Kavajes, prane Ish Samsungut, Shitet biznes Pice

Shitet Biznes Piceri Rruga E Kavajes Prane Ish Samsungut Ne Tirane (4271333)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:35): Property id :4271333 rruga e kavajes, prane ish samsungut, shitet biznes piceri aktivitet i ngritur prej 9 vitesh, me xhiro mesatare 13000 leke pa sherbim taxi, siperfaqe 40 m², i pajisur me te gjitha paisjet e vevojshme, kati 0 , tualete, qera ...

260 Euro

800 Euro Rruga e Elbasanit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, per zyra ose per banim(ID 4221441 ) Property ID :4221441
Rruga e Elbasanit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat

Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Pallat Te Ri, Per Zyra Ose Per Banim(id

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.23 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:34): Property id :4221441 rruga e elbasanit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, per zyra ose per banim, siperfaqe 125 m², kati i 4 me ashensor, tualet, 2 ballkone, orientim lindje-jug. pallat i ri i sapo ndertuar, fasade e ventiluar, vendndod...

800 Euro

1,500 Euro Qera,Ambjent ,Selvia. Disponojme ambjent ne nje zone teper te preferuar dhe te frekuentuar. Ambjenti n

Qera,ambjent ,selvia.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
256.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

09.12.2019 (15:34): Disponojme ambjent ne nje zone teper te preferuar dhe te frekuentuar. ambjenti ndodhet tek selvia ne nje qender biznesi me punime cilesore ne katin 6,me hyrje te dedikuar, pozicion strategjik me pamje nga rruga, eshte totalisht i investuar, i veshur ...

1,500 Euro

3,200 Euro Qera, Dyqan, Rruga Durresit Property ID : 4271027

Rruga Durresit, Zogu Zi, buze rruges, jepet me qera dyq

Qera, Dyqan, Rruga Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:34): Property id : 4271027 rruga durresit, zogu zi, buze rruges, jepet me qera dyqan ne pallat te ri shume cilesore, sip. 250 m2, fasade xhami, lartesi 4 m, ambient nje cope, 2 tualete, dy hyrje, i pershtatshem per cdo dhoj aktiviteti (call center, fas...

3,200 Euro

2,500 Euro Vile me qera ne Bllok, prane Sky Tower,  ne Tirane (ID 4251071) Property ID : 4251071

Bllok, prane Sky Tower, jepet me qera vile 2 kateshe, n

Vile Me Qera Ne Bllok, Prane Sky Tower, Ne Tirane (id 4251071)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.12.2019 (15:33): Property id : 4251071 bllok, prane sky tower, jepet me qera vile 2 kateshe, ne katin e pare ndodhet guzhina dhe korridori, ne katin e dyte ndodhet soxhorno, dhoma e gjumit, nje verande, nje tualet, bosh, e pershtatshme per restorante, lounge bar, ...

2,500 Euro

410 Euro Okazion Ambient i pershtatshe Servis , Lavazh me qera    Jepet ambient shume i pershtatshem per lavazh ose servis 84 m2 perpara oborri

Okazion Ambient I Pershtatshe Servis , Lavazh Me Qera

Kamez/Paskuqan | Tirane
5.97 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:30): jepet ambient shume i pershtatshem per lavazh ose servis 84 m2 perpara oborri i shtruar me beton 80 m2 godine dhe 100 m2 mbrapavper parking dhe sherbime te tjera me dokumenta gati per pune 1. kase dhe leje mjedisore .(leja eshte aplikuar pritet te...

410 Euro

1,000 Euro Magazine me qera ne Kombinat prane Stacionit te Fundit  ne Tirane (ID 4281044 ) Property ID : 4281044

Kombinat, prane Stacionit te fundit Autobuzave, jepet M

Magazine Me Qera Ne Kombinat Prane Stacionit Te Fundit Ne Tirane (id 4281044 )

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:24): Property id : 4281044 kombinat, prane stacionit te fundit autobuzave, jepet magazine me qera, siperfaqe 400 m², lartesi 3.3 m, open space, tualet, kati i 2 me ashensor, ambjenti eshte i pershtatshem per fasoneri, rrobaqepesi, punishte,dhe per shu...

1,000 Euro

280 Euro id:123677 - Amb Biznesi per Call Center, Zyra ejt. MYSLYM (Buze Rruge) Parket | Kondicioner

Amb Biznesi Per Call Center, Zyra Ejt. Myslym (buze Rruge) Parket | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient biznesi i pershtatshem per zyra, call center etj, ne myslym shyr (buze rruge) - zone perfekte | hapesire e bolleshme me parket | kondicioner | ndricim perfekt | muret e sapo lyer | instalimet te gjitha ...

280 Euro

600 Euro Zyre me qera ne zonen e Pazarit te Ri  (ID 4261241) Property ID : 4261241

Pazarit te Ri prane sheshit Avni Rustemi, jepet me qera

Zyre Me Qera Ne Zonen E Pazarit Te Ri (id 4261241)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.55 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

09.12.2019 (15:24): Property id : 4261241 pazarit te ri prane sheshit avni rustemi, jepet me qera ambient per zyra, siperfaqe 70 m², kati 2, 2 kondicioner, 2 tualete, aspirim, mundesi reklamimi, hyrje e vecuar per biznese, mund te ndahet dhe ne dy zyra. jepet me ...

600 Euro

600 Euro Apartament 2+1 per zyra te Komuna e Parisit Apartament 2+1 me qira per zyra te Komuna e Parisit
Ndodhet ne katin e 6
I mon

Apartament 2+1 Per Zyra Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

09.12.2019 (15:22): Apartament 2+1 me qira per zyra te komuna e parisit ndodhet ne katin e 6 i monitoruar me sistem alarmi 120 m2 2 tualete fasilitetet jane te shumta per shkak te vendodhjes perfshihet nje post parkimi ne cmim...

600 Euro

500 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANË DORO CITY, TIRANË Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 61 m² te rruga ” Muhamet Gjollesh

Jepet Me Qira Ambient Biznesi PranË Doro City, TiranË

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
61.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.12.2019 (15:22): Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 61 m² te rruga ” muhamet gjollesha”, tiranë. ambienti ndodhet në katin e parë dhe organizohet në: salle, tualet, depo dhe verandë. pozicionohet në rrugë kryesore në një nder zonat më të akse...

500 Euro

350 Euro Dyqan me qera tek  21 Dhjetori, prane Hotel Mondial, ne Tirane (ID 4271331 ) Property ID : 4271331

21 Dhjetori, prane Hotel Mondial, jepet me qera ambjent

Dyqan Me Qera Tek 21 Dhjetori, Prane Hotel Mondial, Ne Tirane (id 4271331 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:20): Property id : 4271331 21 dhjetori, prane hotel mondial, jepet me qera ambjent dyqani ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 20 m², kati perdhe, tualet, orientim me diell. jepet me qera 350 euro. ...

350 Euro

2,000 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 524 m2 me Qera, per Zyra / Call Center

Lezhe, Ambjent Biznesi 524 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
524.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Lezhe, ambjent biznesi 524 m2 me qera, ne qender te qytetit. 2 kate nga 262 m2, kati 0 dhe kati 1, ambjent ne gjendje te mire dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme / call center. qeraja 2.000 euro ne m...

2,000 Euro

900 Euro Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Sky Towe ne Tirane ( 4261305) Property ID : 4261305
Bllok, prane Sky Tower, jepet me qera Zyre ne pallat te R

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Sky Towe Ne Tirane ( 4261305)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

09.12.2019 (15:16): Property id : 4261305 bllok, prane sky tower, jepet me qera zyre ne pallat te ri, siperfaqe 110 m², kati 10 me ashensor, tualet, ballkon, e ndare ne dy ambjente,fasad xhami, mundesi reklamimi, orientim me diell. jepet me qera 900 euro me tax . ...

900 Euro

150 Euro Zyre me Qira Kontakti Jepet me qira zyre ne kompleksin rezidencial Kontakt, tek 21 dhjetori. Ndodhet n

Zyre Me Qira Kontakti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
15.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

09.12.2019 (15:15): Jepet me qira zyre ne kompleksin rezidencial kontakt, tek 21 dhjetori. ndodhet ne katin e trete, pallat i ri pajisur me ashensor. eshte e organizuar ne 1 dhome, 1 tualet dhe 1 ballkon. ka ndriçim te bollshem dhe pamje te lire nga ballkoni. siperfaqe...

150 Euro

1,000 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL OSE BAR Lokal me qira prane ish stacionit te trenit ne rruge kryesore me levizshmeri te

Jepet Me Qira Ambient Komercial Ose Bar

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.12.2019 (15:06): Lokal me qira prane ish stacionit te trenit ne rruge kryesore me levizshmeri te larte. ambienti qe jepet me qira ka nje siperfaqe prej 60 m2 te brendeshme dhe 25 m2 verande te shfrytezueshme. aktualishte eshte bosh por ka funksionur si bar-restorant...

1,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim