video porrno 10 vjece  

 Online 34 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 34 lexues | 7 njoftime ne pritje
1,750 Euro id:16120 - Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxha...

1,750 Euro

900 Euro id:114089 - Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre Arkitekture ose Laborator Mjeksor!

Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre Arkitekture Ose Laborator Mjeksor!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek stadiumi dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambjent komercial. amjenti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. siperfaqja e ambjentit eshte 85 m2 netto dhe eshte e gjitha me fasade xh...

900 Euro

600 Euro id:53714 - Amb Gjigand (140 m2) i Pershtatshem per Zyra te Cdo Lloji (Rr. e Kavajes - Pallatet Deliorgji) PARKET

Amb Gjigand (140 M2) I Pershtatshem Per Zyra Te Cdo Lloji (rr. E Kavajes - Pallatet Deliorgji) Parke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.70 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient gjigand 3+1+2wc+ballkon (140 m2) i pershtatshem per cdo lloj zyra (rr. e kavajes - pallatet deliorgji) ashensor | ndertime cilesore | parket | ndricim perfekt | hapesire e madhe | planimetri e rregullt ...

600 Euro

1,500 Euro id:29907 - Amb Open Space (180 m2) per Biznes, ne Myslym Shyr (Buze Rruge - EHW) Super Vendodhje

Amb Open Space (180 M2) Per Biznes, Ne Myslym Shyr (buze Rruge - Ehw) Super Vendodhje

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.64 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera ambient open space (180 m2) i pershtatshem per zyre, dyqan etj.. ne myslym shyr (buze rruge - ehw) super vendodhje per biznes | hapesire e madhe e shfrytezueshme | ndricim perfekt | fasade xhami | tuale...

1,500 Euro

800 Euro id:114921 - Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

- ne qender te tiranes, ne hyrje te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 ...

800 Euro

1,400 Euro Tirane,jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 112 m² 1.400 Euro ( Ish Blloku) Jepet me qira ambiente luksi me siperfaqe 112m2, te pershtatura per zyra. 

Ap

Tirane,jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 2, 112 M² 1.400 Euro ( Ish Blloku)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.10.2019 (19:00): Jepet me qira ambiente luksi me siperfaqe 112m2, te pershtatura per zyra. apartamenti ndodhet ne katin e 2 nje pallati te ri, prane kullave binjake. eshte i pajisur me sistem kondicionimi per cdo ambient. eshte i ndare ne 3 salla dhe disp...

1,400 Euro

500 Euro Durres, jap me qera magazine Kati 1, 450 m² 500 Euro (Sukth) Objekti ndodhet ne Sukth,Durres, rreth 400 mt larg nga Autostrada Tr-Dr. Sip e b

Durres, Jap Me Qera Magazine Kati 1, 450 M² 500 Euro (sukth)

Zone Periferike | Durres
KM nga qendra
450.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.10.2019 (18:59): Objekti ndodhet ne sukth,durres, rreth 400 mt larg nga autostrada tr-dr. sip e brendshme 450 m2 me latesi mbi 7 mt dhe ka edhe oborrin 200 m2. cmimi : 500 euro/muaj. ...

500 Euro

1,800 Euro Tirane, jap me qera ambient zyra 125 m²,1800 Euro (Turdiu Business Center) Jepet ambient me qira (zyra) brenda  Qendres se Biznesit.

Qendra Turdiu nje n

Tirane, Jap Me Qera Ambient Zyra 125 M²,1800 Euro (turdiu Business Center)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.34 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.10.2019 (18:18): Jepet ambient me qira (zyra) brenda qendres se biznesit. qendra turdiu nje nga ndertesat me luksoze te tiranes, ndodhet ne rrugen e barrikadave ne krah te 9-katesheve. siperfaqja eshte 125 m2, open space,i pershatshem per cdo lloj aktiviteti. ...

1,800 Euro

700 Euro Jeper me qera ambienti i pershtatshem per cfardo lloj aktiviteti. Jepet me Qera Super lokal totalisht i kompletuar,me te gjitha paisjet funksional

Jeper Me Qera Ambienti I Pershtatshem Per Cfardo Lloj Aktiviteti.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
98.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (18:04): Jepet me qera super lokal totalisht i kompletuar,me te gjitha paisjet funksionale dhe aktualisht ne gjendje pune.lokali ka nje siperfaqe 98 m2, i pozicionuar buze rruges kryesore, me akses shume te mire dhe me fasad xhami 10 metra.lokali eshte i inve...

700 Euro

550 Euro Jepet Lokal me Qera 50m2 JEPET Lokal me Qera , 50m2 + 50m2 verande , kati 1.
Eshte ne gjendje pune dhe i

Jepet Lokal Me Qera 50m2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.10.2019 (18:01): Jepet lokal me qera , 50m2 + 50m2 verande , kati 1. eshte ne gjendje pune dhe i kompletuar me cdo gje. vendodhja : ish -ekspozita shqiperia sot. cmimi : 550 / € (euro) ne muaj. per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne : cel dhe w...

550 Euro

300 Euro JEPET ME QIRA ZYRE TE MATERNITETI I VJETER,  Apartamenti ndahet ne 2 ambjente pune, 1 ballkon dhe 1 tualet.Ndodhet ne pallat

Jepet Me Qira Zyre Te Materniteti I Vjeter,

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.10.2019 (17:26): Apartamenti ndahet ne 2 ambjente pune, 1 ballkon dhe 1 tualet.ndodhet ne pallat me ashensor. eshte bosh dhe perdoret per zyra te ndryshme....

300 Euro

100,000 Leke Jepet me qera biznes Bar-Kafe tek Rruga e Durresit prane Qendres Jepet me qera biznes Bar-Kafe , ne gjendje pune , klientele e rregullt, i mobilu

Jepet Me Qera Biznes Bar-kafe Tek Rruga E Durresit Prane Qendres

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.36 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (17:20): Jepet me qera biznes bar-kafe , ne gjendje pune , klientele e rregullt, i mobiluar totalisht, xhiro mesatare ditore 30.000 leke , 90 m2 sip. e brendshme, 70m2 verande.cmimi i shitjes 30.000 euro, 160 m2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire. ...

100,000 Leke

650 Euro Ambjent, Bllok, 40 m2, 650 EURO, Tirane. Ambjenti ndodhet ne Bllok. Informacion mbi Ambjentin: • Kati i 0 • Siperfaqa

Ambjent, Bllok, 40 M2, 650 Euro, Tirane.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (17:19): Ambjenti ndodhet ne bllok. informacion mbi ambjentin: • kati i 0 • siperfaqa e ambjenti: 40 m2. •i veshur me fasade xhami • i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh. per ta vizituar na kontaktoni!...

650 Euro

600 Euro Qera, Ambjent, Vorë, 240 m2, 600 Euro, Tiranë. Ambienti është i pozicionuar në Picar 1, Vorë. • Informacion mbi ambjentin

Qera, Ambjent, Vorë, 240 M2, 600 Euro, Tiranë.

Vore | Tirane
KM nga qendra
240.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (17:18): Ambienti është i pozicionuar në picar 1, vorë. • informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqja e ambjentit: 240 m2 • ambienti disponon: •tualet •i përshatshëm për shumëllojshmëri biznesi. • për ta vizituar na kontaktoni!...

600 Euro

1,400 Euro id:161828 - Ambjent per zyra me qera te Europian Trade Center, ETC

Ambjent Per Zyra Me Qera Te Europian Trade Center, Etc

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
13 Kati

Zyre me qera tek ndertesa etc ne bulevardin bajram curri ne tirane. ambjenti eshte apt 2+1+2 wc 136 m2 por qe mund te riorganizohet per zyra dhe per biznese te vecanta. ambjenti ndodhet ne katin xiii ku jane ...

1,400 Euro

12,000 Euro id:127201 - Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent 900 M2 Open Space

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.86 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Exclusive! nje nder pronat me te mira ne zonen e bllokut, rr. abdyl frasheri, e listuar nga exclusive properties, jepet me qira. me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 verande, open space, vizibi...

12,000 Euro

500 Euro id:30965 - Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Ndertime

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.26 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroiz...

500 Euro

1,400 Euro Ambjent per zyra me qera te Europian Trade Center, ETC Zyre me qera tek ndertesa ETC ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Ambjenti es

Ambjent Per Zyra Me Qera Te Europian Trade Center, Etc

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
13 Kati

19.10.2019 (16:58): Zyre me qera tek ndertesa etc ne bulevardin bajram curri ne tirane. ambjenti eshte apt 2+1+2 wc 136 m2 por qe mund te riorganizohet per zyra dhe per biznese te vecanta. ambjenti ndodhet ne katin xiii ku jane gjithashtu te akomoduar me zyra edhe te...

1,400 Euro

800 Euro Qera, Ambjent, Rruga e Kosovarëve, Tiranë, 100 m2, 800 Euro. Ambjenti ndodhet tek Rruga e Kosovareve. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0

Qera, Ambjent, Rruga E Kosovarëve, Tiranë, 100 M2, 800 Euro.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (16:58): Ambjenti ndodhet tek rruga e kosovareve. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 100 m2 • i investuar • tualet • i gatshëm për punë. • për ta vizituar na kontaktoni!...

800 Euro

500 Euro Bar Restorant Allamani  Pershendetje,  kam 1 Bar _ Restorant ne Autostraden Lezh - Tirane... jam i inter

Bar Restorant Allamani

Zone Periferike | Lezhe
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.10.2019 (16:58): Pershendetje, kam 1 bar _ restorant ne autostraden lezh - tirane... jam i interesuar ta jap me qera... ...

500 Euro

500 Euro Jepet me qera ambjent biznesi 70m2 ne zogun e zi. jepet me qera dyqan 70m2 n zogun e zi tek kullat fratari me pamje nga Ring Cente

Jepet Me Qera Ambjent Biznesi 70m2 Ne Zogun E Zi.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.10.2019 (16:58): Jepet me qera dyqan 70m2 n zogun e zi tek kullat fratari me pamje nga ring center. per me shume info kontaktoni ne telefon ose n whatsapp.ju mirepresim...

500 Euro

50,000 Leke Lokal me Qera 70 m2 Jepet me qera lokali me qera 70 m2 sipërfaqe brëndshme + 300 m2 verandë,i inv

Lokal Me Qera 70 M2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2.47 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (16:44): Jepet me qera lokali me qera 70 m2 sipërfaqe brëndshme + 300 m2 verandë,i investuar dhe buze rruge. vendndodhja:te liqeni. Çmimi:500 mijë lek. për më tepër informacion më kontaktoni në celdheviberdhewhats app 0696727126....

50,000 Leke

30,000 Leke Qera, Zyre, Zogu i ZI, 30.000 leke  Ambjenti ndodhet ne zonen Zogu i Zi. Informacion mbi Ambjentin: • Siperfaqa :

Qera, Zyre, Zogu I Zi, 30.000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.10.2019 (16:14): Ambjenti ndodhet ne zonen zogu i zi. informacion mbi ambjentin: • siperfaqa : 40 m2 tualet •i investuar • kati 2 • i pershtatshem per zyra. per ta vizituar na kontaktoni!0697015480...

30,000 Leke

1,500 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati -1, 500 m² 1.500 Euro (Rruga e Kavajes) Garazhi ndodhet në zonën Rrugën e Kavajës pas Universitetit Europian. Inform

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati -1, 500 M² 1.500 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (16:13): Garazhi ndodhet në zonën rrugën e kavajës pas universitetit europian. informacion mbi ambjentn: • kati -1 • sipërfaqa: 500 m2 • i përshtatshëm për magazinim mallrash, garazh etj. për ta vizituar na kontaktoni! cel. : +3556970154...

1,500 Euro

1,000 Euro Swiss Lounge albania Jepet me qera swiss bar (lounge) ne zonen e Astirit ne rrugen Foto Xhavella, lok

Swiss Lounge Albania

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.32 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.10.2019 (16:12): Jepet me qera swiss bar (lounge) ne zonen e astirit ne rrugen foto xhavella, lokali ka nje investim serioz dhe i arreduar me shije dhe stil i trendeve te fundit, i harmonizuar ne dy kate brenda me rreth 120m dhe me 60m verande me tende pergola dhe me...

1,000 Euro

2,700 Euro Shitet/Qera,Kapanon,Autostrada Tirane-Durres Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e Autostrades Tirane-Durres,pran

Shitet/qera,kapanon,autostrada Tirane-durres

Zone Periferike | Tirane
6.88 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (16:07): Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e autostrades tirane-durres,prane drejtorise se pergjithshme te patentave. siperfaqja totale e truallit eshte 1800 m2 ku disponon dhe siperfaqe te ndertuar 961 m2. e gjithe siperfaqja e godines me gjere...

2,700 Euro

380 Euro id:123677 - Amb 2+1 i Madh (115 m2) i Persht. per Zyra, Call Center, etj. (Ish Ekspozita) Pallat i Ri - Ashensor & Ndertime Cilesore

Amb 2+1 I Madh (115 M2) I Persht. Per Zyra, Call Center, Etj. (ish Ekspozita) Pallat I Ri - Ashensor

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.33 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ambient 2+1 i madh (115 m2) tek ish ekspozita, i pershtatshem per zyra, call center dhe cdo lloj biznesi tjeter | ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | shtruar me pllake, hapesire me p...

380 Euro

880 Euro JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI 70 M2 NE kRYQEZIMIN E VASIL SHANTOS NE TIRANE! Jepet Me qera Amjent biznesi te Kryqezimi i Vasil Shantos 70 m2 me fasade xhami

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi 70 M2 Ne Kryqezimin E Vasil Shantos Ne Tirane!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.10.2019 (16:02): Jepet me qera amjent biznesi te kryqezimi i vasil shantos 70 m2 me fasade xhami qe i ben te mundur ekspozimin e aktivitetit te biznesit ne kryqezimin kryesor.ambjenti ka nje salle 70 m2 dhe nje magazine 40 m2 ne katin perdhe.eshte e pershtatshme per ...

880 Euro

1,200 Euro  Jepet me qira Ambient .biznesi 600 M2 ne Rr.Siri Kodra ,tek Blloku i magazinave Tirane Jepet me qira Ambient biznesi 600 M2 tek blloku i magazinave ne rrugen Siri Kodr

Jepet Me Qira Ambient .biznesi 600 M2 Ne Rr.siri Kodra ,tek Blloku I Magazinave Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.10.2019 (15:44): Jepet me qira ambient biznesi 600 m2 tek blloku i magazinave ne rrugen siri kodra. ambjenti ndodhet ne katin 2 buze rruges kryesore ne nje bllok me amabjente komerciale,eshte i paisur me ashensor per ngarkesa mallrash. ambienti eshte i organizuar nga...

1,200 Euro

1,200 Euro JEPET ME QIRA BAR-KAFE, KOMUNA E PARISIT, TIRANË Jepet me qira bar-kafe tek rruga Medar Shtylla, Komuna e Parsit, Tiranë. Ambien

Jepet Me Qira Bar-kafe, Komuna E Parisit, TiranË

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (15:35): Jepet me qira bar-kafe tek rruga medar shtylla, komuna e parsit, tiranë. ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore, me sipërfaqe 160 m² dhe 70 m² ambient i jashtëm. Është i arreduar me stil të veçantë dhe me klientelë të rregullt, me mbi 15...

1,200 Euro

10,000 Leke kerkoj estetiste per make up,depilime, pastrime fytyre kerkoj estetiste per depilime make up pastrime fytyre dhe per kete mundesoj nje

Kerkoj Estetiste Per Make Up,depilime, Pastrime Fytyre

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
24.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (15:34): Kerkoj estetiste per depilime make up pastrime fytyre dhe per kete mundesoj nje pjese te ambientit ne dyqan.pagesa eshte me ndarje qiraje dhe cmimi eshte e arsyeshem.ndodhet perballe gjimnazit “sami frasheri” , rruga e barrikadave.per cdo njoftim...

10,000 Leke

2,000 Euro Dyqan me qera ne Bllok ne Tirane Bllok, Rruga Abdyl Frasheri, prane Librit Universitare, jepet me qera Dyqan, sip

Dyqan Me Qera Ne Bllok Ne Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.10.2019 (15:10): Bllok, rruga abdyl frasheri, prane librit universitare, jepet me qera dyqan, siperfaqe  150 m2, open space, me fasad xhami per nje reklamim sa me te mire, i pershtatshem per biznese te ndryshme, punime cilesore, izolim akustik, i gjithe ambjenti esh...

2,000 Euro

250 Euro Zyre me qera Bulevardi Zhan D'Ark ne Tirane Bulevardi Zhan Dark, pran Ministris se Jashtme, jepet me qera zyre Open Space, s

Zyre Me Qera Bulevardi Zhan D'ark Ne Tirane

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.10.2019 (15:10): Bulevardi zhan dark, pran ministris se jashtme, jepet me qera zyre open space, siperfaqe 50 m2, kati 2 me ashensor, tualet, fasad xhami, kondicioner. orientimi me diell. jepet me qera 250 euro ne muaj...

250 Euro

2,000 Euro Jepet me Qira Lokal me Verande, i Investuar Tek Bulevardi Gjergj Fishta, ne rruge kryesore jepet me qira ambient biznesi si

Jepet Me Qira Lokal Me Verande, I Investuar

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.10.2019 (15:07): Tek bulevardi gjergj fishta, ne rruge kryesore jepet me qira ambient biznesi si bar kafe dhe birrari. ambienti eshte i investuar dhe i rikonstruktuar muajt e fundit. lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ndertuar vitet '80, te mire organizuar d...

2,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim