xhinxher wikipedia  

 Online 19 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 19 lexues | 0 njoftime ne pritje
300 Euro id:16120 - Amb Biznesi per Call Center, Zyra ejt. MYSLYM (Buze Rruge) Parket | Kondicioner

Amb Biznesi Per Call Center, Zyra Ejt. Myslym (buze Rruge) Parket | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2.84 KM nga qendra
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient biznesi i pershtatshem per zyra, call center etj, ne myslym shyr (buze rruge) - zone perfekte | hapesire e bolleshme me parket | kondicioner | ndricim perfekt | muret e sapo lyer | instalimet te gjitha ...

300 Euro

1,700 Euro id:114089 - Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Super Ambient Openspace Per Zyra + 2 Poste Parkimi !

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Super Ambient Openspace Per Zyra + 2 Poste Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
156.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Tek stadiumi dinamo jepet me qira ambient per zyra openspace , plus 2 poste parkimi ne pallat te ri te 2019 dhe te mireadministruar. ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka siperfaqe 156 m2 dhe organizohet ne nje ...

1,700 Euro

1,950 Euro id:53714 - Zyre Absolute - Open Space (Vesa Center) Rruge Kryesore, BLLOK

Zyre Absolute - Open Space (vesa Center) Rruge Kryesore, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.70 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

jepet me qera zyre luksoze e kompletuar 160 m2 ne bllok , tek vesa center , rruge kryesore me fasade supet te gjere q1150 ndarjet e ambientit : - 1 dhome e madhe open space , me ndarje shume te reg...

1,950 Euro

300 Euro id:29907 - Ambient 1+1 (72 m2) tek UET-ja, i Pershtatshem per Zyra ose Biznese te tjera - Pallat i 2017 Super Cilesor

Ambient 1+1 (72 M2) Tek Uet-ja, I Pershtatshem Per Zyra Ose Biznese Te Tjera - Pallat I 2017 Super

Vasil Shanto | Tirane
1.64 KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambient 1+1 (72 m2) tek uet-ja (rr. sali butka) i pershtatshem per zyra ose biznese te tjera - hapesire e bolleshme, e shfrytezueshme me ndricim perfekt | planimetri e rregullt | dritare dopio xha...

300 Euro

1,000 Euro id:114921 - Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te prokuroria ne rrugen mine peza jepet me qera ambient per zyra i mobiluar! zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor i cili pozicionohet ne nje zone mja...

1,000 Euro

40,000 Leke JEPET ME QIRA PIZZERI TEK KODRA E PRIFTIT Jepet me qira pizzeri tek Kodra e Priftit. Pizzeria eshte e kompletuar me te gji

Jepet Me Qira Pizzeri Tek Kodra E Priftit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.11.2019 (23:35): Jepet me qira pizzeri tek kodra e priftit. pizzeria eshte e kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme per te filluar pune, kuzhina gjithashtu ka te gjitha mjetet si dhe me furre drruri. ambienti i brendshem ka siperfaqe prej 32m2 ndersa jasht ka ve...

40,000 Leke

900 Euro Vile me 2 Kate, e INVESTUAR( Kondicioner/ Fasade Dopio Xham / Grile ) me 4 Vende PARKIMI ne 21Sh Vile Perfekte 260 m2 (21 Dhjetor - Ing. e Ndertimit) Kati 2-te & 3-te i pers

Vile Me 2 Kate, E Investuar( Kondicioner/ Fasade Dopio Xham / Grile ) Me 4 Vende Parkimi N

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.26 KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.11.2019 (23:15): Vile perfekte 260 m2 (21 dhjetor - ing. e ndertimit) kati 2-te dhe 3-te i pershtatshme per zyra, fondacione, klinika ose dhe per banim | me mundesi parkimi deri ne 4 makina | cdo kat strukture 2+1+ kuzhine me vete + 1 wc | 8 ambiente pune te ndara | ...

900 Euro

25,000 Leke Tiranë, jap me qira zyrë Kati 1, 16 m² 25.000 Lekë (Pranë ish Ekspozitës) Zona/Rruga : Pranë ish Ekspozitës

Jepet me qira ambient për zyrë.
💶Ç

Tiranë, Jap Me Qira Zyrë Kati 1, 16 M² 25.000 Lekë (pranë Ish Ekspozitës)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
16.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.11.2019 (22:20): Zona/rruga : pranë ish ekspozitës jepet me qira ambient për zyrë. 💶Çmimi: 25.000 lekë ⭕️ ambienti ndodhet në katin e 1-rë të një pallati të ri. 📐sipërfaqe:16 m² 🛁 tualet 🚪 qepen • jepet për zyra • shumë ...

25,000 Leke

25,000 Leke Jepet me qera dyqan ndodhet ne bllok ne nje nga rruget kryesore te tij. Jepet me qera dyqan ndodhet ne bllok ne nje nga rruget kryesore te tij. 
Ka nj

Jepet Me Qera Dyqan Ndodhet Ne Bllok Ne Nje Nga Rruget Kryesore Te Tij.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (22:12): Jepet me qera dyqan ndodhet ne bllok ne nje nga rruget kryesore te tij. ka nje siperfaqe prej 30 m2, gjysem bodrum me ndricimin natyral, me tualet brenda. eshte shum e pershtatshme per zyre, agjensi, kancelari dhe aktivitete te tjera. cmimi i...

25,000 Leke

13,000 Leke Zyre me Qera 15m2 Jepet Zyre me Qera 15m2, kati i 2 .
Vendodhja : Afer Drejtorise se Policise , &

Zyre Me Qera 15m2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.28 KM nga qendra
15.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.11.2019 (22:06): Jepet zyre me qera 15m2, kati i 2 . vendodhja : afer drejtorise se policise , "m.shyre". cmimi : 130 mij / leke ne muaj. per me shume informacion mos hezitoni kontaktoni ne : cel dhe whatsapp ...

13,000 Leke

250 Euro Dyqan/Zyre me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane (ID 4271259) Property ID : 4271259

Prane 21 Dhjetori, jepet me qera ambjent zyre ose dyqan

Dyqan/zyre Me Qera Prane 21 Dhjetorit Ne Tirane (id 4271259)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.17 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.11.2019 (21:00): Property id : 4271259 prane 21 dhjetori, jepet me qera ambjent zyre ose dyqani, ne pallat te ri, e pershtatshme per biznese te ndryshme (grafi dentare, klinike dentare), bosh, siperfaqe 42 m², kati perdhe, kondicioner, tualet, fasade xhami dhe qe...

250 Euro

350 Euro JEPET AMBIENT ME QIRA NE DELIJORGJ! Ambienti ndodhet ne rrugen e Kavajes ne kompleksin Delijorgji. 
Ambienti ka nje

Jepet Ambient Me Qira Ne Delijorgj!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
24.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (20:57): Ambienti ndodhet ne rrugen e kavajes ne kompleksin delijorgji. ambienti ka nje siperfaqe 12m2 te njolles por eshte organizuar ne 2 kate pra 12 nje kat dhe 12 kati tjeter. ne katin e pare ndodhet nje hapsire e vogel dhe shkallet qe te ngjisin ne ka...

350 Euro

200 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 40 m² 200 Euro (Bulevardi Bajram Curri) Ambjenti është i pozicionuar tek Bulevardi Bajram Curri, pas Ministrisë së S

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 40 M² 200 Euro (bulevardi Bajram Curri)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (20:52): Ambjenti është i pozicionuar tek bulevardi bajram curri, pas ministrisë së shëndetësisë. informacion mbi ambjentin : • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit: 40 m2 • orientim lindje • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti është...

200 Euro

200 Euro Jepet me qera dyqan 50 m2 prane zyrave te komunes Unaze e re Dyqani ndodhet ne nje zone shume te populluar prane zyrave te njesise bashkiake

Jepet Me Qera Dyqan 50 M2 Prane Zyrave Te Komunes Unaze E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (20:16): Dyqani ndodhet ne nje zone shume te populluar prane zyrave te njesise bashkiake nr 14 pike orientimi:medusa kafe futesh te tuneli zone me shume prioritete afer sherbimeve publike dhe sociale dyqani per momentin eshte parukeri mbyllet pe...

200 Euro

12,000 Euro id:127201 - Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent 900 M2 Open Space

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.86 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Exclusive! nje nder pronat me te mira ne zonen e bllokut, rr. abdyl frasheri, e listuar nga exclusive properties, jepet me qira. me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 verande, open space, vizibi...

12,000 Euro

900 Euro id:30965 - Vile me 2 Kate, e INVESTUAR( Kondicioner/ Fasade Dopio Xham / Grile ) me 4 Vende PARKIMI ne 21Sh

Vile Me 2 Kate, E Investuar( Kondicioner/ Fasade Dopio Xham / Grile ) Me 4 Vende Parkimi Ne 21sh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.26 KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vile perfekte 260 m2 (21 dhjetor - ing. e ndertimit) kati 2-te dhe 3-te i pershtatshme per zyra, fondacione, klinika ose dhe per banim | me mundesi parkimi deri ne 4 makina | cdo kat strukture 2+1+ kuzhine me v...

900 Euro

28,000 Leke JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI, KOMPLEKSI MAGNET Jepet me qira ambient biznesi tek Magneti, prane rruges Frosina Plaku. Ambienti

Jepet Me Qera Ambient Biznesi, Kompleksi Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.11.2019 (19:59): Jepet me qira ambient biznesi tek magneti, prane rruges frosina plaku. ambienti eshte i pershtatshem per disa lloje biznesi, per momentin funksional si playstation, ka siperfaqe mbi 45 m², cmimi qirase 28.000 leke/muaj. (5 muaj paradhenie)...

28,000 Leke

100,000 Leke Jap me qera ambjent biznesi, 280 m² 100.000 Leke, restorant Durresi Jepet me qera ambient 2 katesh, tek "Restorant Durresi".
Ambienti ndo

Jap Me Qera Ambjent Biznesi, 280 M² 100.000 Leke, Restorant Durresi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
280.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (19:09): Jepet me qera ambient 2 katesh, tek "restorant durresi". ambienti ndodhet ne katin e 0 dhe ne katin e pare (me shkalle te brendshme) dhe ka siperfaqe 280 m2 . disponon: • 2 ambiente open space • 2 tualete • fasade xhami. e pershtashme...

100,000 Leke

550 Euro Jepet me qera!!! Jepet me qera dyqani, ka super reklame! (5 metra e gjys) -reklam xhami
Perball

Jepet Me Qera!!!

Brryli | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (18:59): Jepet me qera dyqani, ka super reklame! (5 metra e gjys) -reklam xhami perball me spitalin iraniani- ose sa kalon aty ku eshte e shkruajtur brryli 50 metra larg nga stacioni i autobuzit te unazes..mund te behet cfaredolloj biznesi sepse eshte ne nje...

550 Euro

25,000 Leke Jepet me qira ambjent biznesi tek Rr. Rrapo Hekali Jepet me qira ambjet biznesi tek Komuna e Parisit 100 m mbi qendren Kristal. Sip

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Tek Rr. Rrapo Hekali

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.11.2019 (18:33): Jepet me qira ambjet biznesi tek komuna e parisit 100 m mbi qendren kristal. siperfaqie 50 m2. ambjenti mund te shfrytezohet per shumellojshmeri aktivitetesh , farmaci , biznese te ndryshme etj....

25,000 Leke

1,950 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 10, 150 m² 1.950 Euro (Rruga e Kavajes) Ambienti ndodhet ne Rrugen e Kavajes, tek Qendra Gkam. Informacion mbi ambientin

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 10, 150 M² 1.950 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

20.11.2019 (18:33): ...

1,950 Euro

611 Euro Tirane, jap me qera zyre Kati 0, 51 m² 611 Euro (Rruga Mine Peza) Qera ambient tek rruga "Mine Peza" .Ambienti ndodhet në katin 0 , buz

Tirane, Jap Me Qera Zyre Kati 0, 51 M² 611 Euro (rruga Mine Peza)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (18:31): Qera ambient tek rruga "mine peza" .ambienti ndodhet në katin 0 , buzë rruge me fasadë xhami. ambienti ka sipërfaqe totale prej 51 m2. vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. ambienti është i oajisur me do...

611 Euro

1,500 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 6, 256 m² 1500 Euro (Selvia) Disponojme ambjent ne nje zone teper te preferuar dhe te frekuentuar. Ambjenti n

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 6, 256 M² 1500 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
265.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

20.11.2019 (18:30): Disponojme ambjent ne nje zone teper te preferuar dhe te frekuentuar. ambjenti ndodhet tek selvia ne nje qender biznesi me punime cilesore ne katin 6,me hyrje te dedikuar, pozicion strategjik me pamje nga rruga, eshte totalisht i investuar, i veshur ...

1,500 Euro

800 Euro Bar Cafè Me Qira i Kompletuar dhe në Gjëndje Pune! Jepet me qira bar i kompletuar dhe në gjëndje pune,në rrugën "Mine Peza

Bar Cafè Me Qira I Kompletuar Dhe Në Gjëndje Pune!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.93 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (18:28): Jepet me qira bar i kompletuar dhe në gjëndje pune,në rrugën "mine peza".ambienti organizohet nga 55 m2 sip. e brendëshme dhe 230m2 verandë.ambienti ofrohet me cmim okazional, pasi taksat janë të përfshira! për me tepër informacion, jeni t...

800 Euro

900 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 200 m² 900 Euro (Selvia) Ambjenti është i pozicionuar te Selvia, pranë rrugës ''Tafaj'

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 200 M² 900 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.11.2019 (18:24): Ambjenti është i pozicionuar te selvia, pranë rrugës ''tafaj''. informacion mbi ambjentin : • kati 1 • sipërfaqja e ambjentit: 200 m2. ambjenti është bosh dhe disponon: • një dhomë e vecantë • tualeti • lartësi 3.5 m • hapësir...

900 Euro

250 Euro id:123677 - Ambient 2+1+Ballkon (73 m2) i Pershtatshem per Zyra tek Mozaiku, Super Zone Biznesi

Ambient 2+1+ballkon (73 M2) I Pershtatshem Per Zyra Tek Mozaiku, Super Zone Biznesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
0.33 KM nga qendra
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera ambient 2+1+ballkon (73 m2) i pershtatshem per zyra ,kontabiliteti ,programimesh,laboratore tek mozaiku (rr. naim frasheri) | hapesire e shfrytezueshme | planimetri e rregullt | dritare dopio xham | izo...

250 Euro

2,000 Euro id:130601 - Ambiente biznesi me qera

Ambiente Biznesi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.02 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Usluga shpk jep ambiente tregetare me qira me sistem aspirim + kondicionim qendror, duke filluar nga 3 euro/m2 – 8 euro/m2. adresa: rruga reshit petrela, kompleksi usluga, tirane 1- siperfaqe 290 m2 ka...

2,000 Euro

70,000 Leke JEPET AMBJENT ME QERA BUZE RRUGE I PERSHTATUR PER CDO LLOJ BIZNESI. Jepet me qera ambjenti,i cili ndodhet ne Unazen e Re,ne rrugen "Teodor Keko

Jepet Ambjent Me Qera Buze Rruge I Pershtatur Per Cdo Lloj Biznesi.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (18:14): Jepet me qera ambjenti,i cili ndodhet ne unazen e re,ne rrugen "teodor keko".informacion mbi ambjentin: • kati 0• sipërfaqja: 55 m2 • i mobiluar • 1 tualet • i përshtatshëm për zyra . për ta vizituar na kontakton ...

70,000 Leke

3,800 Euro Super Ambient Biznesi me Qira tek Garda (Pallati Ish-Plusi) Ambient Zyre me Qira tek Garda❗️
✔️218m2
✔️Sistem Aspirimi
✔️

Super Ambient Biznesi Me Qira Tek Garda (pallati Ish-plusi)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
218.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.11.2019 (18:12): Ambient zyre me qira tek garda❗️ ✔️218m2 ✔️sistem aspirimi ✔️sistem kondicionimi ✔️sistem antizjarr ✔️sistem alarmi ✔️sistem kamera ✔️dere e blinduar ✔️2 tualete ✔️fasada te plota xhami 📞355 69 432...

3,800 Euro

300 Euro Ambient 1+1 (72 m2) tek UET-ja, i Pershtatshem per Zyra ose Biznese te tjera - Pallat i 2017 Super Cilesor Jepet me Qera Ambient 1+1 (72 m2) tek UET-ja (Rr. Sali Butka) i Pershtatshem per

Ambient 1+1 (72 M2) Tek Uet-ja, I Pershtatshem Per Zyra Ose Biznese Te Tjera - Pallat I 2

Vasil Shanto | Tirane
1.64 KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.11.2019 (17:21): Jepet me qera ambient 1+1 (72 m2) tek uet-ja (rr. sali butka) i pershtatshem per zyra ose biznese te tjera - hapesire e bolleshme, e shfrytezueshme me ndricim perfekt | planimetri e rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | muret...

300 Euro

900 Euro magazine me qera ne Kus Kashar 
Jepet magazine me qera ne Kus Kashare ne nje zone te mire iindustriale. Magaz

Magazine Me Qera Ne Kus Kashar

Vore | Tirane
KM nga qendra
750.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (17:21): jepet magazine me qera ne kus kashare ne nje zone te mire iindustriale. magazine jepet + zyre 35m2, siperfaqja e magazines eshte 750m2 (47x15), ndertim me konstruksion hekuri dhe panele sandwich, lartesia 6m, siperfaqja e jashtme (oborr, parkim e...

900 Euro

2,000 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 524 m2 me Qera, per Zyra / Call Center

Lezhe, Ambjent Biznesi 524 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
524.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Lezhe, ambjent biznesi 524 m2 me qera, ne qender te qytetit. 2 kate nga 262 m2, kati 0 dhe kati 1, ambjent ne gjendje te mire dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme / call center. qeraja 2.000 euro ne m...

2,000 Euro

650 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 120 m² 650 Euro (Bulevardi Zhan D’Ark) Ambjenti është i pozicionuar te Bulevardi Zhan D'Ark, pas Atsh. Informaci

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 120 M² 650 Euro (bulevardi Zhan D’ark)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (17:12): Ambjenti është i pozicionuar te bulevardi zhan d'ark, pas atsh. informacion mbi ambjentin : • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit: 120 m2. ambjenti është bosh dhe disponon: • tualeti • pozicion gjeografik i favorshëm • buzë rrug...

650 Euro

300,000 Leke magazine me qera tek sheshi shqipnja ne rruge kryesore 
Jepet Super Magazine me qera tek Ish dogana ne Tirane, prane Sheshit Shqiponja

Magazine Me Qera Tek Sheshi Shqipnja Ne Rruge Kryesore

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
500.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.11.2019 (17:05): jepet super magazine me qera tek ish dogana ne tirane, prane sheshit shqiponja ne rruge kryesore. magazina eshte 500m2 ambjent i brendshem edhe 200m2 ambjent i jashtem, parkim etj. magazina eshte e shtruar me pllaka, konstruksion hekuri dhe panel s...

300,000 Leke

3,500 Euro Tek Kullat Binjake Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial 267 m2! Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial 267 M2!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.11.2019 (16:59): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, jepet me qira ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e...

3,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim