zgare me qera  

 Online 26 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 26 lexues | 1 njoftime ne pritje
1,750 Euro id:16120 - Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxha...

1,750 Euro

1,000 Euro id:114089 - Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre Arkitekture ose Laborator Mjeksor!

Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre Arkitekture Ose Laborator Mjeksor!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek stadiumi dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambjent komercial. amjenti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. siperfaqja e ambjentit eshte 85 m2 netto dhe eshte e gjitha me fasade xh...

1,000 Euro

350 Euro id:53714 - Amb Open Space (35 m2) Kullat Binjake, i Pershtatshem per Zyra | Fasade Xhami | Ndricim me Spote

Amb Open Space (35 M2) Kullat Binjake, I Pershtatshem Per Zyra | Fasade Xhami | Ndricim Me Spote

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.70 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambient biznesi, open space (35 m2) tek kullat binjake (fibank) zone perfekte, nga me ekskluzivet per binzes | i pershtatshem per zyra | fasade xhami, ndricim me spote led | tualet | instalimet te gjitha funksi...

350 Euro

700 Euro id:29907 - Amb i Investuar (92 m2) per Zyra dhe Cdo Lloj Biznesi (Pazari i Ri) Ndertes e Re | Fasada Xhami | Spote LED

Amb I Investuar (92 M2) Per Zyra Dhe Cdo Lloj Biznesi (pazari I Ri) Ndertes E Re | Fasada Xhami | Sp

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.64 KM nga qendra
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient open space (92 m2) ne nje qender biznesi tek pazari i ri (rr. hoxha tahsim) i pershtatshem per cdo lloj biznesi | mund te ndahet ne dy pjese, i investuar me ndricim led spote dhe ndertime cilesore | kon...

700 Euro

800 Euro id:114921 - Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

- ne qender te tiranes, ne hyrje te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 ...

800 Euro

500 Euro id:110959 - Qera, Ambjent, Liqeni i Thate, Tirane.

Qera, Ambjent, Liqeni I Thate, Tirane.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane Future Home Priority Plus
2.45 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen liqeni i thate • informacion mbi ambjentin: • kati -1 • siperfaqja e ambjentit : 150 m2 • ambienti disponon: • 1 tualet • i investuar • pozicion i favorshem g...

500 Euro

350 Euro JEPET ME QIRA LOKAL PRANE RRUGES SE DIBRES Jepet lokal me qera prane Gjimnazit Partizani. Ambienti ka siperfaqe 30m2 brenda

Jepet Me Qira Lokal Prane Rruges Se Dibres

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.09.2019 (09:40): Jepet lokal me qera prane gjimnazit partizani. ambienti ka siperfaqe 30m2 brenda dhe ambjent te jashtem 90m2. biznes i ngritur dhe i investuar prej vitesh, jepet me te gjithe mobilimin. ndodhet brenda lagjes, mes rruges se dibres dhe 4 deshmoret. qer...

350 Euro

350 Euro Te Kompleksi Home Plan, Jepet Me Qera Bar-Kafe I Kompletuar!  Prane Rruges se Kavajes, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, jepet me q

Te Kompleksi Home Plan, Jepet Me Qera Bar-kafe I Kompletuar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.09.2019 (09:38): prane rruges se kavajes, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, jepet me qera ambjent komercial, bar-kafe. lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri i ndertuar vitet e fundit pjese e nje kompleksi te mire organizuar dhe te sistemuar me hap...

350 Euro

1,750 Euro Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio  Jepet me Qera Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr Zone Shum

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinos

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.09.2019 (09:37): Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxhak | fasada xhami | e rrethuar | kondicio...

1,750 Euro

350 Euro Ambient komercial, perfekt per zyre vetem 350 euro/muaj! Ambient komercial, perfekt per zyre vetem 350 euro/muaj!
Per me shume informaci

Ambient Komercial, Perfekt Per Zyre Vetem 350 Euro/muaj!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.09.2019 (09:29): Ambient komercial, perfekt per zyre vetem 350 euro/muaj! per me shume informacion, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/zyre-prane-kryeministrise/[/urlcode]...

350 Euro

350 Euro Amb Open Space (35 m2) Kullat Binjake, i Pershtatshem per Zyra | Fasade Xhami | Ndricim me Spote Ambient Biznesi, Open Space (35 m2) tek Kullat Binjake (FiBank) Zone Perfekte, n

Amb Open Space (35 M2) Kullat Binjake, I Pershtatshem Per Zyra | Fasade Xhami | Ndricim Me

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.70 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.09.2019 (09:17): Ambient biznesi, open space (35 m2) tek kullat binjake (fibank) zone perfekte, nga me ekskluzivet per binzes | i pershtatshem per zyra | fasade xhami, ndricim me spote led | tualet | instalimet te gjitha funksionale q1336 te dhenat e ndarjes: ...

350 Euro

500 Euro BAR ME QIRA I KOMPLETUAR TEK PARKU OLIMPIK  Jepet me qira bar i kompletuar te komuna e parisit, fare prane prakut olimpik.Am

Bar Me Qira I Kompletuar Tek Parku Olimpik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.65 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

23.09.2019 (09:14): Jepet me qira bar i kompletuar te komuna e parisit, fare prane prakut olimpik.ambienti organizohet nga nje hapesire e brendshme 45m2 dhe nje verande 200m2.jepet me qira per vetem 500€/muaj pa tatim burim, por nuk ka as1 takse per veranden duke qene...

500 Euro

4,000 Euro Okazion!!! Ambient Biznesi tek Garda , 218 m2  Ambient biznesi me siperfaqe 218 m2 ne katin e 2 te pallatit Kontakt (mbi Union

Okazion!!! Ambient Biznesi Tek Garda , 218 M2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
218.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.09.2019 (08:03): Ambient biznesi me siperfaqe 218 m2 ne katin e 2 te pallatit kontakt (mbi union bank ) tek garda . super e pershtateshme per zyra, call center , studio arkitekturore etj. duke qene kerkesa shume e larte ju ftoj per ta pare nga afer ambientin cmimi...

4,000 Euro

300 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN ABDYL FRASHËRI, TIRANË Jepet me qira ambient biznesi në rrugën Abdyl Frashëri, Sheshi Willson, Tiran

Jepet Me Qira Ambient Biznesi NË RrugËn Abdyl FrashËri, TiranË

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (22:24): Jepet me qira ambient biznesi në rrugën abdyl frashëri, sheshi willson, tiranë. ambienti ka sipërfaqe totale 40 m² dhe është i mirë-organizuar. mund të përdoret për zyra dhe biznese të ndryshme. Çmimi i qirasë 300 €/muaj. për më sh...

300 Euro

1,600 Euro JEPET ME QIRA ZGARA/RESTORANTI NE ZONEN E VASIL SHANTOS! Zgara ndodhet shume prane shkolles Vasil Shanto, ne nje location te favorshem pe

Jepet Me Qira Zgara/restoranti Ne Zonen E Vasil Shantos!

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.09.2019 (21:49): Zgara ndodhet shume prane shkolles vasil shanto, ne nje location te favorshem per biznesin. aktualisht ambienti ofrn sherbimet e zgares dhe restorantit dhe punon shume mire dhe me kateringun. ambienti eshte i favorshem dhe per organizimin e festave f...

1,600 Euro

12,000 Euro id:127201 - Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent 900 M2 Open Space

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.86 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Exclusive! nje nder pronat me te mira ne zonen e bllokut, rr. abdyl frasheri, e listuar nga exclusive properties, jepet me qira. me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 verande, open space, vizibi...

12,000 Euro

450 Euro id:30965 - Ambient Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Pallat i Ri

Ambient Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.26 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient biznesi tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera | instalime funksionale ...

450 Euro

1,200 Euro JEPET ME QIRA BAR-KAFE, KOMUNA E PARISIT, TIRANË Jepet me qira bar-kafe tek rruga Medar Shtylla, Komuna e Parsit, Tiranë. Ambien

Jepet Me Qira Bar-kafe, Komuna E Parisit, TiranË

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (21:44): Jepet me qira bar-kafe tek rruga medar shtylla, komuna e parsit, tiranë. ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore, me sipërfaqe 160 m² dhe 70 m² ambient i jashtëm. Është i arreduar me stil të veçantë dhe me klientelë të rregullt, me mbi 15...

1,200 Euro

100,000 Leke Jepet me qera biznes Bar-Kafe tek Rruga e Durresit prane Qendres Jepet me qera biznes Bar-Kafe , ne gjendje pune , klientele e rregullt, i mobilu

Jepet Me Qera Biznes Bar-kafe Tek Rruga E Durresit Prane Qendres

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.36 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (21:41): Jepet me qera biznes bar-kafe , ne gjendje pune , klientele e rregullt, i mobiluar totalisht, xhiro mesatare ditore 30.000 leke , 90 m2 sip. e brendshme, 70m2 verande.cmimi i shitjes 30.000 euro, 160 m2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire. ...

100,000 Leke

17,000 Leke Jap Dyqan me Qera. Qender Tiranes. Prane Kafe Flores Prsh! Po jap nje ambjent me qera ne qender te Tiranes ne Rr. e Durresit .Me vler

Jap Dyqan Me Qera. Qender Tiranes. Prane Kafe Flores

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
10.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (21:27): Prsh! po jap nje ambjent me qera ne qender te tiranes ne rr. e durresit .me vlere prej 170 mije lekesh te vjetra ne muaj dhenia e qerase gjithashtu perfshin para-pagese 1-2 muaj. . mund te kontaktoni ne numrin 0698584792...

17,000 Leke

880 Euro JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI 70 M2 NE kRYQEZIMIN E VASIL SHANTOS NE TIRANE! Jepet Me qera Amjent biznesi te Kryqezimi i Vasil Shantos 70 m2 me fasade xhami

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi 70 M2 Ne Kryqezimin E Vasil Shantos Ne Tirane!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.09.2019 (20:56): Jepet me qera amjent biznesi te kryqezimi i vasil shantos 70 m2 me fasade xhami qe i ben te mundur ekspozimin e aktivitetit te biznesit ne kryqezimin kryesor.ambjenti ka nje salle 70 m2 dhe nje magazine 40 m2 ne katin perdhe.eshte e pershtatshme per ...

880 Euro

80,000 Leke OBJEKT BIZNESI ME QIRA NE ASTIR PRAN 2 ROTONTOVE Jepet me qira Dubleksi me siperfaqe 60m2 kati 1 edhe 27m2 kati 2, ne astir pran

Objekt Biznesi Me Qira Ne Astir Pran 2 Rotontove

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.09.2019 (20:29): Jepet me qira dubleksi me siperfaqe 60m2 kati 1 edhe 27m2 kati 2, ne astir pran 2 rrotontove. ofrohet per bar kafe, per piceri. ofrohet me te gjith paisjet qe i nevojoten nje bar kefe, edhe nje picerije. pjesa e jashtme me tavolina, nuk ofrohet ne cm...

80,000 Leke

450 Euro Ambient Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Pallat i Ri  Ambient Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Pallat i Ri | Kati i P

Ambient Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.26 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.09.2019 (20:24): Ambient biznesi tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera | instalime funksionale q1201 te dhenat e ndarjes: - 1 amb...

450 Euro

60,000 Leke Objekt i madh biznesi me qera ne Berat! Per ty qe je i interesuar per nje aktivitet biznesi ne qytetin e Beratit, ju ofr

Objekt I Madh Biznesi Me Qera Ne Berat!

Qendra | Berati
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.09.2019 (18:31): Per ty qe je i interesuar per nje aktivitet biznesi ne qytetin e beratit, ju ofrojme nje siperfaqe prej 400m katror total (100m katror mjedis i brendshem dhe 300m katror mjedis i jashtem). objekti ndodhet ne rrugen kryesore te qytetit "antipatrea", ...

60,000 Leke

2,500 Euro JEPET ME QERA LOKAL Te rruga e Elbasanit LOKALI ESHTE NE GJENDJE PUNE. VENDOSET NE AKTIN PERDHE, I MOBILUAR DHE ME KLIENT

Jepet Me Qera Lokal Te Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
103.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.09.2019 (18:30): Lokali eshte ne gjendje pune. vendoset ne aktin perdhe, i mobiluar dhe me klientele te rregullt. ...

2,500 Euro

450 Euro Bar-Kafe me qira, ne Don Bosko Bar-Kafe me qira, ne Don Bosko
Jepet ambient me qira, me vendodhje ne Don Bosko

Bar-kafe Me Qira, Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
86.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (17:48): Bar-kafe me qira, ne don bosko jepet ambient me qira, me vendodhje ne don bosko. ambienti eshte i shfrytezuar si bar-kafe, me nje siperfaqe 77.80 m2. ndodhet ne katin 0, disponon edhe nje depo me siperfaqe 18.50 m2....

450 Euro

250 Euro id:123677 - Amb (35 m2) i Investuar, Brenda nje Qendre Biznesi (Pazari i Ri) Ndricim me Spote | Ashensor

Amb (35 M2) I Investuar, Brenda Nje Qendre Biznesi (pazari I Ri) Ndricim Me Spote | Ashensor

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.33 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient i hapur, i investuar 35 m2 per zyra dhe biznese tek pazari i ri (brenda nje qendre biznesi) | pallat i ri me ashensor | ndertime cilesore | ndricim me spote | fasada xhami | instalimet te gjitha te reja...

250 Euro

1,000 Euro id:149104 - Ambjent Biznesi 167 m2 me Qera, tek Galeria 17 Nentori afer Sheshit Skenderbej

Ambjent Biznesi 167 M2 Me Qera, Tek Galeria 17 Nentori Afer Sheshit Skenderbej

Tjeter zone | Tirane Albprona
KM nga qendra
167.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga e barrikadave, brenda galerise 17 nentori, mbrapa hotel tirana dhe afer sheshit skenderbej, ne katin e 3 me ashensor, japim ambjent biznesi 167 m2 me qera, ne 2 nivele njeri kat 55 m2 dhe kati si...

1,000 Euro

800 Euro Ambjent 150m²  me qera ne Bulevard Jepet me qera ambjent me sip 150m² me bulevardit kryesor rreth 10hapa larg, 
V

Ambjent 150m² Me Qera Ne Bulevard

Qender | Durres
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (17:17): Jepet me qera ambjent me sip 150m² me bulevardit kryesor rreth 10hapa larg, vetrate xhami ne bulevard e cila ndikon ne vizibilitet. per me teper ju ftojme ta vizitoni...

800 Euro

30,000 Leke Objekt biznesi me qira te Komuna Parisit Jepet me qira  Objekti me siperfaqe 55m2 ne Rrugen Tish Dahia ne Komunen e Paris

Objekt Biznesi Me Qira Te Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (16:38): Jepet me qira objekti me siperfaqe 55m2 ne rrugen tish dahia ne komunen e parisit, nje nder zonat me te mira te tiranes. ofrohet per biznese te ndryshme. cmimi: 30.000 all...

30,000 Leke

35,000 Leke Zyre me qera tek myslym shyri 20 m² me fasade nga rruga vetem 350 mije leke(i diskutueshem) JEPET ZYRË ME QERA .
➡️ 20 m²
➡️ kati 2
➡️ tek myslym shyri , d

Zyre Me Qera Tek Myslym Shyri 20 M² Me Fasade Nga Rruga Vetem 350 Mije Leke(i Diskutueshe

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.09.2019 (16:38): Jepet zyrË me qera . ➡️ 20 m² ➡️ kati 2 ➡️ tek myslym shyri , drejtoria policise ➡️me fasade nga rruga ➡️ cmimi 350 mije leke i diskutueshem ➡️per me shume informacion na kontaktoni ne 0696166422...

35,000 Leke

250 Euro Jepet me qera ambient biznesi ne Bllok 30m2 250 Euro!  Jepet me qera ambient biznesi ne Bllok 30m2 250 Euro! Ambienti ndodhet prane fak

Jepet Me Qera Ambient Biznesi Ne Bllok 30m2 250 Euro!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.09.2019 (16:16): Jepet me qera ambient biznesi ne bllok 30m2 250 euro! ambienti ndodhet prane fakultetit te drejtesisse, dhe ka fasade xhami ne rruge kryesore. ka nje siperfaqe prej 30m2 dhe nje tualet, eshte me parket. zona i favorizon te gjitha llojet e bizneseve s...

250 Euro

30,000 Leke JEPET AMBJENT ME QIRA RRUGE '4DESHMORET ' JEPET AMBJENT ME QIRA RRUGE "4DESHMORET "
Ambjenti ndodhet ne rruge k

Jepet Ambjent Me Qira Rruge '4deshmoret '

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.09.2019 (16:09): Jepet ambjent me qira rruge "4deshmoret " ambjenti ndodhet ne rruge kryesore me nje siperfaqe te mbrenshme 40m2 perfshire dhe banjo. ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme tregtare, playstation, kozmetike, etje. cmimi 30 000 leke...

30,000 Leke

500 Euro Jepet apartament 2+1 150 m2 ne Bllok tek LSI (bosh) ambjent biznesi Jepet apartament 2+1 150 m2 ne Bllok tek LSI (bosh)

Apartamenti ndodhet ne nj

Jepet Apartament 2+1 150 M2 Ne Bllok Tek Lsi (bosh) Ambjent Biznesi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.09.2019 (15:55): Jepet apartament 2+1 150 m2 ne bllok tek lsi (bosh) apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes dhe i pershtatshem per ambjent biznesi. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mire administruar. ofron shume facilitete si mjet...

500 Euro

160 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 30 m² 160 Euro (Rruga Petro Kocari) Jap ambient biznesi me qira ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne Rru

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 30 M² 160 Euro (rruga Petro Kocari)

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.09.2019 (14:04): Jap ambient biznesi me qira ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, ne rrugen petro korcari. ambienti ka nje siperfaqe prej 30 m2, tavanet kane lartesi prej 3m, perbehet nga 5-6m fasade xhami. me perpara eshte perdorur si ambient zyre dhe paruk...

160 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim