Furgona 1000+ Furgona

 Online 21 lexues | 0 njoftime ne pritje

4,100 Euro Makina Furgona shes furgon malli

shes furgon malli - Fier

Rruga Kryesore Prane Statcionit Te Trenit, Patos | Fier

B Shes furgon sprinter, viti 2004, motorr 2.2 cdi, nafte, shum ekonomik, gjendje motorrike e xhenerike shum te mira, me tapiceri te paster pa ndryshk me letra te paguara deri ne shkurt 2019....

4,100 Euro

Fier
3,500 Euro Makina Furgona Shitet furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997, ne gjendje shume te mire

Shitet furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997, ne gjendje shume te mire - Tirane

Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Furgoni eshte ne gjendje shume te mire pune. goma te reja, sherbime periodike te kryera, dokumenta te rregullta deri maj 2019. shitet per arsye mbyllje aktiviteti....

3,500 Euro

Tirane
6,600 Euro Makina Furgona Mercdes Benz Sprinter 208 cdi  Viti(2008)

Mercdes Benz Sprinter 208 cdi Viti(2008) - Tirane

Komuna E Parisit, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Gjendja shume e mire furgon mallrash viti i prodhimit 2008 cmimi: 6'600 euro...

6,600 Euro

Tirane
8,800 Euro Makina Furgona sprinter  2005 vende 15

sprinter 2005 vende 15 - Durres

Rruga Ibrahim Buzhiqi, Durres, Qender | Durres

B Cdi ne gjendje perfekte kondicioner para dhe mbrapa sensor dhe kamera parkimi dera shin me korent me pult motor 211 shum ekonomik te 4 gomat e reja te sapo vena cmimi 8800 euro tel 0674781188 ...

8,800 Euro

Durres
4,000 Euro Makina Furgona Shes Furgon vito 8+1vitit2003 e ardhur nga gjermania

Shes Furgon vito 8+1vitit2003 e ardhur nga gjermania - Tirane

Rruga E Dibres, Tirana, Albanien, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet furgoni vito ne gjendje te mire makina e ardhur nga gjermania motorr nafte shum ekonomike 4 pistona telefon 0686722344 mund te kontaktoni vetem wacap (nuk ndodhemi ne shqipri) ose 0682198870 kontaktoni direkt cmimi i diskutueshem...

4,000 Euro

Tirane
9,500 Euro Makina Furgona Autobuz

Autobuz - Tirane

Laprake - Qender, Tirana, Albania, Laprake | Tirane

B Te gjitha sherbimet e kryera te gjitha letrat e paguara me kondicioner vendet 18 +1...

9,500 Euro

Tirane
5,700 Euro Makina Furgona Sprinter 312D  14+1 vende

Sprinter 312D 14+1 vende - Tirane

Yzberisht, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet sprinter 312d 14+1 vende,viti 1998 . ngjyre portokalli, ne gjendje te shkelqyer, dera anesore me korent, me 5 marshe, aktualisht ne pune, cmimi i diskutueshem....

5,700 Euro

Tirane
9,500 Leke Makina Furgona sprinter 413cdi

sprinter 413cdi - Berati

Berat, Zone Periferike | Berati

B Shitet sprinter 413 cdi me letra te paguara deri ne nendor 2018 me tonazh 4.6 me goma te reja .dhe me dyer nga te dyja krahet me shine .shitet per mos perdorim....

9,500 Leke

Berati
3,500 Leke Makina Furgona Jam shofer patente te klasit te Pare.0683071239

Jam shofer patente te klasit te Pare.0683071239 - Tirane

Ali Demi, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Jam nje shofer me patente te klasit te pare.jam i sjellshem,ndihmoj te tjeret,shume korrekt ne oreart dhe zbatimin e punes.mosha 40 vje.tirane.0683071239...

3,500 Leke

Tirane
700,000 Leke Makina Furgona Shitet Sprinter 311 2005.

Shitet Sprinter 311 2005. - Tirane

Kompleksi Garden City, Laprake | Tirane

B Shitet sprinter 311 viti 2005. nafte me dokumente te rregullta. ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike....

700,000 Leke

Tirane
10,400 Euro Makina Furgona Furgin ne shitje

Furgin ne shitje - Tirane

Rruga Berisha, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet furgon malli...

10,400 Euro

Tirane
83,000 Leke Makina Furgona Mercedez benz Vito furgon frigoriferik

Mercedez benz Vito furgon frigoriferik - Durres

Durres, Albania, Zone Periferike | Durres

B Furgon frigorifer vito. viti 2002 frigoriferi. kestner shkon deri ne 0 grad me dogan te paguar srs abs etj cmimi 8300 i diskutueshem. i sapo ardhur nga gjermania....

83,000 Leke

Durres
7,500 Euro Makina Furgona shes makine

shes makine - Peshkopi

Peshkopi, Qender | Peshkopi

B Shes mercedes sprinter i vitit te prodhimit 2002 ne gjendje shume te mire i papunuar ne shqiperi, me ajer te kondicionuar, i pershtatshem edhe per autobus shkolle i perbere nga 14 vende. per cdo gje mund te na kontaktoni ne wtsapp e nr +393772805401 ose ne nr e tel 0698865917...

7,500 Euro

Peshkopi
4,000 Euro Makina Furgona Shitet Ford Tranzit 8+1

Shitet Ford Tranzit 8+1 - Berati

Berat, Albania, Kucove | Berati

B Ford tranzit 8+1 viti 2003 ... 2.0 .... naft ... manuale .. 4000 e ... dopjo kondicioner ... gjendje shum e mir .....

4,000 Euro

Berati
570,000 Leke Makina Furgona Shitet MERCEDES-BENZ

Shitet MERCEDES-BENZ - Tirane

Rruga Loni Ligori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Mercedes-benz i vitit 1998, nafte, 8 vendesh, 4 pistona. ne gjendje shume te mire,me letra te paguara per nje vit, shitet me vend pune transport nxenesish. cmimi 570 000leke nr. 0685641893...

570,000 Leke

Tirane
2,500 Euro Makina Furgona Shitet furfon marllash

Shitet furfon marllash - Durres

Durres, Qender | Durres

B Shitet renault master ne gjendje shume te mire me letra te pagiara deri ne dhjetor...

2,500 Euro

Durres
3,500 Euro Makina Furgona Shitet Furgoni

Shitet Furgoni - Tirane

Babrru, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Furgon renault master manual targa shqiptare .nuk ka punuar asnje dite ne shqiperi . letra te paguara deri ne 20 maj 2018 . cmimi i diskutueshem mobile : +355682270800 ...

3,500 Euro

Tirane
3,800 Euro Makina Furgona MERCEDES BENZ

MERCEDES BENZ - Tirane

Rruga Demokracia, Kamez, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Mercedes benz vito 8+1 .. ne gjendje shum te mir pune cmimi i diskutueshem ...

3,800 Euro

Tirane
480,000 Leke Makina Furgona Sprinter Frigorifer

Sprinter Frigorifer - Durres

Autostrdade, Qender | Durres

B Shes sprinter frigorifer viti i prodhimit 97 tek gome letra te paguara deri ne janar 2019 cmimi 480000leke ne gjendje te mire motorrike ...

480,000 Leke

Durres
6,200 Euro Makina Furgona mercedes benz sprinter 312

mercedes benz sprinter 312 - Kukes

Laje Rexhepi, Qender | Kukes

B Makina ne gjendje te mire e ardhur nga zvicra me letra djeri ne gusht 2018 e pa perdorur ne shqiperi ...

6,200 Euro

Kukes
4,500 Euro Makina Furgona Fugon malli opel movano viti 2005 super ofert

Fugon malli opel movano viti 2005 super ofert - Fier

Cakran, Zone Periferike | Fier

B Shes fugon pune ne gjendje te shkelqyer nuk esht nevoja ti bej reklama opel movano viti 2005 2.5 naft per me shum inf 0699464198 flm...

4,500 Euro

Fier
3,200 Euro Makina Furgona shes Sprinter

shes Sprinter - Lushnje

Ish Reparti Ushtarak, Qender | Lushnje

B Shes furgon sprinter, ngjyra e bardhe, viti 2004, nafte, kambio manuale, motorr 2200, shum ekonomik....

3,200 Euro

Lushnje
5,000 Leke Makina Furgona Furgon

Furgon - Korce

Kico Greco, Qender | Korce

B Ne gjendje shum te mir 0696450665...

5,000 Leke

Korce
21,000 Euro Makina Furgona Autobus

Autobus - Vlore

24 Maji, Qender | Vlore

B Okazion!! shitet iveco daily 2004 , 24+1 vende me kondicioner clima , serdile lekure sherbimet ne koke gomat 100% te sapocuara disqe ferota te reja autobuzi eshte ne gjende perfekte.. per me shum informacion nr i tel ‭067 201 4011‬ ...

21,000 Euro

Vlore
10,000 Euro Makina Furgona Makina

Makina - Tirane

3deshmoret Yzberisht Tiran, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shifet fugini 316 5 pistona esht 15 vensh viti 200 klm ska shum dera esht elektrike dopjo kondicioner full me te gjitha sa po jan prer dokumentat per i vit 0685466338. rimi...

10,000 Euro

Tirane
22,000 Euro Makina Furgona Shesim autobus MAN

Shesim autobus MAN - Lezhe

Rruga Beslidhja, Qender | Lezhe

B Autobus man 32 vende me kondicioner me 6 goma te reja me sobe me dy dyer ...

22,000 Euro

Lezhe
4,800 Euro Makina Furgona Shes Furgon urgjent okazion

Shes Furgon urgjent okazion - Shkoder

Mehmet Pashe Plaku, Qender | Shkoder

B Citroen jumper, 1.9 naft shume ekonomik, viti 2007.ne gjendje shume te mire motorrike. e ardhur nga gjermania dhe e pa perdorur ne shqiperi. shitet per arsye mosperdorimi. cmimi i diskutueshem ose nderrohet ...

4,800 Euro

Shkoder
5,300 Euro Makina Furgona Okazion Sprinter 210 i 1999

Okazion Sprinter 210 i 1999 - Tirane

Qemal Butka, Kodra e Diellit | Tirane

B Sprinter 210. viti prodhimit 1999.ngjyre e bardhe. 12 vendesh.goma dhe bateri te re.ne gjendje shume te mire xhenerike dhe mekanike.e gatshme per cdo lloj prove.5300 euro.tel 069 21 42 473...

5,300 Euro

Tirane
600,000 Leke Makina Furgona Shitet furgon per shperndarje, me letra te rregullta.

Shitet furgon per shperndarje, me letra te rregullta. - Tirane

Siri Kodra, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet furgon per shperndarje, me letra te rregullta. per me shume telefononi ne numrin 0697074011 pas ores 17:00. ...

600,000 Leke

Tirane
4,500 Euro Makina Furgona Fugon Fiat Ducato me 4 dere . Kapacitei 1.5 ton , ngjyra e bardhe , motorr 2000

Fugon Fiat Ducato me 4 dere . Kapacitei 1.5 ton , ngjyra e bardhe , mo - Tirane

3deshmoret, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet per arsye emigrimi...

4,500 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas