Makina pune 1000+ Makina pune

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

9,000 Euro Makina Makina pune Fadrome 4pilare

Fadrome 4pilare - Berati

Ura Vajgurore, Albania, Zone Periferike | Berati

B Fadrome ne gjendje shume te mire pune, 4 pilare, nafte. nr. tel 0699114564 0698733989...

9,000 Euro

Berati
5,000 Euro Makina Makina pune 2015 KUBOTA U 27-4

2015 KUBOTA U 27-4 - Kukes

Kukes Lagjja Nr 3, Qender | Kukes

B Orari i leximit te njehsorit 989 h numri i serise 56421 data e inspektimit te ngarkeses 26/04/17 vleresimi (1-5) 5 historia e plote e sherbimit po pjesa e transportit 75% numri i pronareve te meparshem 1 pesha e madhe 2700 kg ce e shenuar teckbreite 300 mm niveli i emetimit faza iii a ngjyra origjin...

5,000 Euro

Kukes
15,000 Euro Makina Makina pune Ne shitje makina te ndryshme rrobaqepesie

Ne shitje makina te ndryshme rrobaqepesie - Tirane

Rruga Sali Nivica, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Jane ne shitje makina te ndryshme rrobaqepesie si makina lineare (1 gjilpershe), makina 2 gjilpershe ( te ngushte dhe te gjere), makina syzator 3fish dhe syzator 5fish, makina qemeri, braco, makina vendosje kopsash, makine percinash, makine birash, makine pergatitje ylyku e shume te tjera. per p...

15,000 Euro

Tirane
6,500 Euro Makina Makina pune Shitet makine frigoriferike Fiat Scudo Viti 2007, 6500 Euro

Shitet makine frigoriferike Fiat Scudo Viti 2007, 6500 Euro - Tirane

Rruga E Dibres, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Karburanti: diezel ngjyra.....: e bardhe kamjo......: manual ftohja.....: kondicioner shitet makine frigoriferike, tip "fiat scudo", vit prodhimi 2007 - 2008, motor "peugeot 200", motor frigoriferi 220 v, ftoh deri ne " -100` ", cmimi 6500 euro, ...

6,500 Euro

Tirane
6,700 Euro Makina Makina pune Kamjonqin

Kamjonqin - Tirane

Bulevardi Blu, Kamez, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Kamjonqine 409d. prodhimi 1985. me vingj 2 dalje. vetshkarkuese nga 3 anet. goma te reja. letra te prera....

6,700 Euro

Tirane
6,500 Euro Makina Makina pune Pres cimentogonie

Pres cimentogonie - Tirane

Sharre, Shqiperia, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Pres cimentogonie gjermane ne gjendje te mire ...

6,500 Euro

Tirane
2,000 Euro Makina Makina pune Vinc 5ton okazion

Vinc 5ton okazion - Tirane

Sharr, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Vinc japonez 5 ton shitet per arsyje mose perdorimi...

2,000 Euro

Tirane
1,000,000 Leke Makina Makina pune Shitet Traktor Lamborghini C754L

Shitet Traktor Lamborghini C754L - Berati

Berat, Albania, Zone Periferike | Berati

B Shitet traktor lamborghini c754l ne gjendje shum te mire. shoqerohet me freze . ...

1,000,000 Leke

Berati
15,000 Euro Makina Makina pune Multikultivator

Multikultivator - Elbasan

Rruga Gjergjan Gjonme, Gjonme, Shqiperia, Zone Periferike | Elbasan

B Emri i mjetit goldon e shesim per arsye mos perdorimi ne gjendje shum te mir pune motorr 18 cmimi i diskutueshem...

15,000 Euro

Elbasan
300 Euro Makina Makina pune Rimorkio

Rimorkio - Tirane

Rr Pjeter Bogdani, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Rimorkio shitjen ekskluzive me 10 tetor 2018 ne ora 16:30 ne ardesio, bergamo per me shume na kontaktoni ne045800110 dhe lini nje takim trailer pr kamion te ulet, targa cassone bg25669 gjatesia: 9.2 metra...

300 Euro

Tirane
1,400 Euro Makina Makina pune Vinc i larte MARCA FB, MODELLI GH 151, MATRICOLA 10007, SBRACCIO MAX 51 METRI, PESHA MAX. 5.000

Vinc i larte MARCA FB, MODELLI GH 151, MATRICOLA 10007, SBRACCIO MAX 5 - Tirane

Rr Pjeter Bogdani, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitje ekskluzive me10 tetor 2018 ne ora 16:30 ne ardesio, bergamo per me shume na kontaktoni ne045800110 dhe lini nje takim vinc ne kulle fb vinc brand fb, modeli gh 151, serial 10007, max 51 meters, max load. 5.000 kg, viti 2004...

1,400 Euro

Tirane
1,400 Euro Makina Makina pune Vinca AUTOMATIKE CATTANEO FB Modello  CM64A  MODELI CM64A, N. SERIA  2140, VITI 1995

Vinca AUTOMATIKE CATTANEO FB Modello CM64A MODELI CM64A, N. SERIA 2 - Tirane

Rruga Pjeter Bogdani, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B ne shitje ekskluzive me 10 tetor 2018 ne ora 16:30 ne ardesio, bergamo per me shume na kontaktoni ne045800110 dhe lini nje takim katra automatike cattaneo katrat automatike hidraulike, brand cattaneo, modeli cm 64a, n. series 2140, mbi 25.00 metra, max load: 1.600 kg. viti 1995 ...

1,400 Euro

Tirane
26,000 Euro Makina Makina pune Eskavator Cat 304ccr

Eskavator Cat 304ccr - Tirane

Ttt, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet eskavator cat 304 ccr. 3 kova. zinxhir perfekt. gjendja xhenerike ekselente. kontaktoni 0583837208...

26,000 Euro

Tirane
750,000 Leke Makina Makina pune Mercedes vario 814

Mercedes vario 814 - Lushnje

Rruga Fan Noli Lushnje, Qender | Lushnje

B Shitet mercedes vario 814 ne gjendje te mir cmimi 7500000 nr tel 0699362477...

750,000 Leke

Lushnje
200,000 Leke Makina Makina pune Vinc papagall3.5ton

Vinc papagall3.5ton - Tirane

Sharre, Shqiperia, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Vinc i varur 3.5ton ...

200,000 Leke

Tirane
1,800 Euro Makina Makina pune MOTO SALDIMI 7KW

MOTO SALDIMI 7KW - Fier

Portez, Albania, Zone Periferike | Fier

B Shitet moto saldimi 7kw 220v ne kushte pune per arsye moperdorimi...

1,800 Euro

Fier
620,000 Leke Makina Makina pune Zetor kubota monrematic 22 kf

Zetor kubota monrematic 22 kf - Korce

Rruga E Ersekes Km 2, Qender | Korce

B Zetori eshte ne gjendje shume te mire ka 22 kuaj fuqi dhe eshte me 2 diferenciale shitet me freze dhe me plug.per me shume kontaktoni ne numrin e cel...

620,000 Leke

Korce
5,000 Euro Makina Makina pune Fend Traktor

Fend Traktor - Skrapar

Skrapar District, Albania, Qender | Skrapar

B Shes zetor fendt gjerman .. 70 kuaj fuqi shum i fort si mjet i vitit 1973. zetori eshte ne gjendje hume te mire motorrike,gomat me llokma pak te perdoruara.jepet bashk me plugun 3 vesh! te interesuarit te kontaktojne ne nr tel.0696452349...

5,000 Euro

Skrapar
2,500 Euro Makina Makina pune kamioncine

kamioncine - Durres

Durres, Albania, Plepa | Durres

B Shes kamioncine benz e vitit 1987 ne gjendje te mire,2.8 ton ,karroceria 2.9m ,me dokumenta te rregullta,tek gom,ngjyra portokalli...

2,500 Euro

Durres
15,000 Euro Makina Makina pune Shitet Eskavator CATERPILLAR me zinxhir.

Shitet Eskavator CATERPILLAR me zinxhir. - Durres

4-rruget,shijak-durres, Zone Periferike | Durres

B Shitet nje eskavator ne gjendje mjaft te mire pune, i perdorshem me nafte-diesel. tipi i ketoj eskavatori eshte tip-215. cmimi i vendosur eshte 15.000, por mund te negociohet. sadik shahini 0685725356 ose 0686284610 ose 0683325921 <> sadik.shahini001@gmail.com...

15,000 Euro

Durres
4,000 Euro Makina Makina pune Shitet AutoBot IVECO me kapacitet 5 ton.

Shitet AutoBot IVECO me kapacitet 5 ton. - Durres

4-rruget,shijak-durres, Zone Periferike | Durres

B Shitet autobot iveco me kapacitet 5 ton. eshte i perdorshem per transportim dhe sperkatje uji. ne gjendje te mire pune. cmimi i vendosur eshte 4000 por mund te negociohet. sadik shahini 0685725356 ose 0686284610 ose 0683325921 <> sadik.shahini001@gmail.com...

4,000 Euro

Durres
400,000 Leke Makina Makina pune Zetor kubota

Zetor kubota - Durres

Rruga E Gjeceve, Maminas, Albania, Gjiri i Lalzit | Durres

B Shitet zetor kubota b6000.zetori ka dy freza.shitet per arsye mosperdorimi......cmimi 4 milion leke......06821377450693240087...

400,000 Leke

Durres
12,000 Leke Makina Makina pune Motorrpomp vaditese

Motorrpomp vaditese - Fier

Kallm Fier, Zone Periferike | Fier

B Pomp vaditese me naft motorr italian rugerini 18 kf me kerrmill presioni gjende shum e mir pune. ...

12,000 Leke

Fier
3,800 Euro Makina Makina pune Renault kangoo 1.5 viti 2007.full opsion.siguracion e kontrroll teknik taksa te paguara per nje vit

Renault kangoo 1.5 viti 2007.full opsion.siguracion e kontrroll teknik - Tirane

Komuna E Parisit, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet...

3,800 Euro

Tirane
6,700 Euro Makina Makina pune Kamjonqine Mercedez Benz 250D

Kamjonqine Mercedez Benz 250D - Tirane

Bulevardi Blu, Kamez, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Kamjonqine vetshkarkuese nga 3anet: me vingj 2 dalje hidrolike: vingji ngre deri 1200 kg: me letra te rregullta, gomat gjendja 80% motorr 410d tip i ri: sherbimet e bera komplet! viti i prodhimit eshte 1985! makina eshte super gjendje per llojin e saje. (qmimi 6700) tel 0682132891...

6,700 Euro

Tirane
8,499 Euro Makina Makina pune Mercedes Benz Vito 111 CDI Kerstner

Mercedes Benz Vito 111 CDI Kerstner - Lushnje

Rruga Arif Kurti, Zone Periferike | Lushnje

B Shes mercedes benz vito 2.2 111 cdi kerstner me frigorifer ftohje.makina eshte e ardhur nga gjermania me dogane te paguar dhe ka letrat deri ne qershor 2019.cdo gje eshte funksionale,makines i jane bere te gjitha sherbimet dhe eshte gati per cdo prove.presim telefonata serioze...0697252164...

8,499 Euro

Lushnje
27,000 Euro Makina Makina pune Shitet me nje cmim okazion Man Temsa

Shitet me nje cmim okazion Man Temsa - Tirane

Rruga Irfan Tomini, Tirane, Shqiperia, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Man temsa i sapo ardhur super full edhe super i mbajtur si i ri si na brenda edhe na jasht kamer parkimi sensor parkimi ritarder frena elektrrike abs esp tv dvd aux cd gomat e reja disjet e frenimit e reja amortizator te rinje vai filtra te nderruar dogan edhe targa te sapo nxjera edhe dekumenta te ...

27,000 Euro

Tirane
720,000 Euro Makina Makina pune Shes zetor fendt 50kv,vit 78 3 cilindra,i pa punuar ne shqipri goma te

Shes zetor fendt 50kv,vit 78 3 cilindra,i pa punuar ne shqipri goma te - Vlore

Kropisht, | Vlore

B Zetor fendt 50kv 3 cilindri ghendje te mire pune i fuqishem e i shpejt,goma te reja ,grati per pune i sapo ardht nga italia me dokumenta...

720,000 Euro

Vlore
15,500 Euro Makina Makina pune Fiatagri 70 Kuaj fuqi

Fiatagri 70 Kuaj fuqi - Kavaje

Rrogozhine, Kavaje, Albania, Zone Periferike | Kavaje

B Fiatagri bucher 70-90 turbo zetori eshte 70 kuaj fuqi, kater pistona, 44 shume ekonomik. marshe anash, kabine, kondicioner, radio, viti prodhimit: 1993 shte i pajisur me targa shqiptare dhe me te gjithe dokumentacionet e rregullta! shitet bashke me agregatet, i ardhur nga italia, ne gjendje shume ...

15,500 Euro

Kavaje
900,000 Leke Makina Makina pune shitet

shitet - Durres

A Goga, Zone Periferike | Durres

B Shitet me depozite uji inoks ushqimor ,3000 litra.depozita veq 300,000 lek...

900,000 Leke

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas