Working cars 1000+ Makina pune

 Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje

27,000 Euro Makina Makina pune Shitet me nje cmim okazion Man Temsa

Shitet me nje cmim okazion Man Temsa - Tirane

Rruga Irfan Tomini, Tirane, Shqiperia, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Man temsa i sapo ardhur super full edhe super i mbajtur si i ri si na brenda edhe na jasht kamer parkimi sensor parkimi ritarder frena elektrrike abs esp tv dvd aux cd gomat e reja disjet e frenimit e reja amortizator te rinje vai filtra te nderruar dogan edhe targa te sapo nxjera edhe dekumenta te paguara motorr tipi ri viti 2007 37 vende sedilet e reja gati per pun kontakt:0692089126...

27,000 Euro

Tirane
111 Euro Makina Makina pune Zetor kubota

Zetor kubota - Durres

Rruga E Gjeceve, Maminas, Albania, Gjiri i Lalzit | Durres

B Shitet zetor kubota b6000.zetori ka dy freza.shitet per arsye mosperdorimi......cmimi 4 milion leke......06821377450693240087...

111 Euro

Durres
900,000 Leke Makina Makina pune shitet

shitet - Durres

A Goga, Zone Periferike | Durres

B Shitet me depozite uji inoks ushqimor ,3000 litra.depozita veq 300,000 lek...

900,000 Leke

Durres
11,000 Euro Makina Makina pune Autobus -  Mercedes-Benz Auwarter 1994

Autobus - Mercedes-Benz Auwarter 1994 - Korce

Erseke, Zone Periferike | Korce

B Air-condition 50+1 vende wc tv krevat shoferi vendndodhja: erseke, kolonje...

11,000 Euro

Korce
28,000 Leke Makina Makina pune Zetore 1  piston me korrse dhe rrul

Zetore 1 piston me korrse dhe rrul - Lushnje

46, Qender | Lushnje

B Shitet zetori ne gjendje te mie pune me korrse dhe rrul gomat para te reja mbrapa 80 perqind ndes me celes 24 kf...

28,000 Leke

Lushnje
6,000 Euro Makina Makina pune Makinw frigoriferike

Makinw frigoriferike - Tirane

Rruga Kastriotet, Τίρ&a, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Mercedes bens sprinter. frigoriferik .-40 grad. viti prodhimit 2004 nafte.6000 nr.kontakt.+393494189946...

6,000 Euro

Tirane
15,300 Euro Makina Makina pune Rimorkio CTC transport mjetesh

Rimorkio CTC transport mjetesh - Tirane

Mamurras, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet rimorkio me kater akse ctc viti 1992 pesha mbajtese me dokumenta 33 ton,aksi i pare me 8 goma, me dogane te paguar dhe me tvsh...

15,300 Euro

Tirane
9,000 Leke Makina Makina pune shitet kama me letra per nje vit me bot uij me liqenc

shitet kama me letra per nje vit me bot uij me liqenc - Tirane

Rruga Bashkim Shkurti, Tirana, Albania, Laprake | Tirane

B Shitet kama viti prodhimit 2011 ngjyra bardh letrat per nje vitme bot uji me liqenc uji per 1 vit e per para dy ditesh ...

9,000 Leke

Tirane
11,000 Euro Makina Makina pune Okazion

Okazion - Vlore

Narte, Narte | Vlore

B Shitet anije peshkimi amaltea 11m egjate , e gjere 3.5m me motor ford anglez 125kf me vinxh me dy tamburo dhe vinxh me rrip per perdorim per gjueti sardhele e kompletuar me hollot deri 300 m thellesi . me radio , busull dhe rrjeta peshkimi 3000m. perdoret dhe si anije turistike me kapacitet 25 veta ne borde per plazhista....

11,000 Euro

Vlore
15,000 Euro Makina Makina pune Shitet Eskavator CATERPILLAR me zinxhir.

Shitet Eskavator CATERPILLAR me zinxhir. - Durres

4-rruget,shijak-durres, Zone Periferike | Durres

B Shitet nje eskavator ne gjendje mjaft te mire pune, i perdorshem me nafte-diesel. tipi i ketoj eskavatori eshte tip-215. cmimi i vendosur eshte 15.000, por mund te negociohet. sadik shahini 0686284610 ose 0683325921 <> sadik.shahini001@gmail.com...

15,000 Euro

Durres
4,000 Euro Makina Makina pune Shitet AutoBot IVECO me kapacitet 5 ton.

Shitet AutoBot IVECO me kapacitet 5 ton. - Durres

4-rruget,shijak-durres, Zone Periferike | Durres

B Shitet autobot iveco me kapacitet 5 ton. eshte i perdorshem per transportim dhe sperkatje uji. ne gjendje te mire pune. cmimi i vendosur eshte 4000 por mund te negociohet. sadik shahini 0686284610 ose 0683325921 <> sadik.shahini001@gmail.com...

4,000 Euro

Durres
20,000 Euro Makina Makina pune Shitje 4 KAMIONASH-MAN per transport INERTESH.

Shitje 4 KAMIONASH-MAN per transport INERTESH. - Durres

4-rruget,shijak-durres, Zone Periferike | Durres

B Shiten 4 kamiona man per transport inertesh. ne gjendje shume te mire pune dhe me dokumenta te rregullta. jane kamiona te viteve 1997,1998,1999,2002 me te gjithe sherbimet e kryera. gjithashtu permbajne kushtet e domosdoshme per udhetim perfshire edhe kondicionere.te gjithe keto kamiona jane me 2 diferenciale dhe me bllokazh ne rast nevoje. karburanti eshte nafte-diesel, me kambio manuale pervec njerit qe i permban te dyja( si manuale ashtu edhe automatike). kapaciteti mbajtes i karrocerive varion nga 18.7-20.6 ton. shkarkojne vetem me nje pozicion. jane te pajisura me pompa hidraulike. keto kamione kane kryer 350.000+ km rruge. jane te gatshem per cdo lloj prove ne cdo kohe kur ju deshironi. cmimi varion nga 18000-21000 por mund te negociohet. sadik shahini 0683325921 ose 0686284610 <> sadik.shahini001@gmail.com...

20,000 Euro

Durres
23,000 Euro Makina Makina pune Shitet iveco+kobelco

Shitet iveco+kobelco - Elbasan

Rruga Elbasan Peqin, Zone Periferike | Elbasan

B Eskavator kobelco 1999,5 ton me tre kova me zinxhir gome .kamioncin iveco 1998 seria 80e18 ne gjendje shum te mir.nr 0695469012...

23,000 Euro

Elbasan
2,800,000 Leke Makina Makina pune Fabrike Mielli

Fabrike Mielli - Fier

Fier, Albania, Zone Periferike | Fier

B Fabrike mielli 8 kalimshe kapaciteti maksimal: 800 kg/ore sistem pastrimi: i automatizuar gjendje: optimale per pune (e perdorur vetem 2 vjet) transporti dhe montimi: i perfshire cmimi: 2'800'000 all. cel: 0692624242...

2,800,000 Leke

Fier
17,200 Euro Makina Makina pune Hanomag 55 D

Hanomag 55 D - Tirane

Autostrade Mamurras, Brryli | Tirane

B Shitet fadrome ne gjendje te mire pune,kova 2.5 m3 pesha 14 ton,...

17,200 Euro

Tirane
12,000 Euro Makina Makina pune mercedes benc karotrrec

mercedes benc karotrrec - Durres

Rruga Per Ne Shijak, Zone Periferike | Durres

B Shitet karotrreci mercedes benc 814 viti 98 me letra te sapo paguara per nje vit shum i mbajtur me te gjitha sherbimet e bera ne koh.cmimi 12000 euro....

12,000 Euro

Durres
800,000 Leke Makina Makina pune Shitet Autokombajne E514 8 milione leke

Shitet Autokombajne E514 8 milione leke - Shkoder

Rozafa Castle, Rruga Kalase, Shkoder, Albania, Qender | Shkoder

B e riparuar vit pas viti dhe sivjet eshte gadi per te nisur fushaten e ketij vitit. arsyeja e shitjes eshte per shkak te mosperdorimit nga mosha,perdorimi nga xhenerik i klases 7....

800,000 Leke

Shkoder
27,000 Euro Makina Makina pune Mercedes benz 35/35 8/6 ne gjendje shume te mire pune

Mercedes benz 35/35 8/6 ne gjendje shume te mire pune - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Makine pune ne gjendje te mire 35/35 8/6...

27,000 Euro

Tirane
3,500 Euro Makina Makina pune Rimorkio  veteshkarkuese ne tre ane dhe mbulese me mushama

Rimorkio veteshkarkuese ne tre ane dhe mbulese me mushama - Tirane

Bulevardi Blu, Kamza, Albanien, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Rimorkio ne tre ane veteshkarkuese 2,5 tone e markes humbar me mbulese plastike dhe rampe per ngarkimin e makinave ...

3,500 Euro

Tirane
30,000 Leke Makina Makina pune Betonjere

Betonjere - Tirane

Bulevardi Blu, Kamza, Albanien, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Betonjere 150 l e markes germane lescha.me motor elektrik 220v...

30,000 Leke

Tirane
70,000 Euro Makina Makina pune Okazion hitach450 t.

Okazion hitach450 t. - Tirane

Sharre, Shqiperia, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Hitachi ex50lch viti2001 servis i pergjithshem 49.5t origjinal japan....

70,000 Euro

Tirane
20,000 Leke Makina Makina pune Eskavator 12.5 ton

Eskavator 12.5 ton - Tirane

Autostrada Mamurras, Brryli | Tirane

B Shitet eskavator hitachi 100.5 viti 1999,...

20,000 Leke

Tirane
200,000 Leke Makina Makina pune ford transit

ford transit - Korce

Rruga Vangjush Furxhi, Korce, Albania, Zone Periferike | Korce

B Shitet ford transit ne gjendje te mire motorike te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo lloj prove...

200,000 Leke

Korce
6,300 Euro Makina Makina pune OKAZION Traktor me zinxhire+Belatrice+Freze

OKAZION Traktor me zinxhire+Belatrice+Freze - Durres

Shijak, Albania, Zone Periferike | Durres

B Shitet traktor me zinxhire e markes toselli me fuqi 44 kuaj, gjeresi 115 cm, korrnize mbrojtese ne rast rrezimi. me te gjitha sherbimet e kryera vaj motorri, vaj kambio, vaj hidraulik, te gjitha filtrat si dhe pompa hidraulike e re. sherbimet jane kryer ne itali. belatrice me 4 bela, gjeresi 100 cm e markes graminia, freze e markes paladini me gjeresi 100 cm, urith me gjeresi 100 cm. traktori bashke me agregatet eshte me dogane te paguar. cmimi pak i diskutueshem....

6,300 Euro

Durres
500 Euro Makina Makina pune Mjete Bujqsore

Mjete Bujqsore - Tirane

Fush Kosove , Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Ofrojm mjete bujqsote te gjitha llojet e mjeteve bujqsore gjendmi ne fush kosove ne ju ofrojm :sterpikse 8m dhe 10m. shpersarse plehu 300kg dhe 500kg, grabuj sip me zbritje, grabuj me rrypa.multikultivator disel. ...

500 Euro

Tirane
400,000 Leke Makina Makina pune  SHITET iveco 3.5 ton (2001)

SHITET iveco 3.5 ton (2001) - Tropoje

Rruga:beslidhja E Malesis, Qender | Tropoje

B Iveco 3.5 ton (2001) ne gjendje te mire ...

400,000 Leke

Tropoje
400,000 Leke Makina Makina pune Ford Tipper 3.5 ton (2003)

Ford Tipper 3.5 ton (2003) - Tropoje

Rruga:beslidhja E Malesis, Qender | Tropoje

B Makina ngarkuese dhe makina te terheqjes.vet shkarkuese ne tri pozicione.ne gjendje te mire...

400,000 Leke

Tropoje
17,200 Euro Makina Makina pune Hanomag 55 D

Hanomag 55 D - Lezhe

Mamurras, Albania, Qender | Lezhe

B Shitet fadrome 2.5 m3 ne gjendje shum te mire pune,goma te reja dogane te paguar.viti 1990...

17,200 Euro

Lezhe
6,500 Euro Makina Makina pune Damper 4x4

Damper 4x4 - Tirane

Mamurras, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet damper 4x4 ne gjendje shum te mire,2 m3 viti 1994...

6,500 Euro

Tirane
22,000 Euro Makina Makina pune Hanomag 66 D

Hanomag 66 D - Lezhe

Mamurras, Albania, Zone Periferike | Lezhe

B Shitet hanomag 66 d ne gjendje te mire pune,3.5 m3 viti 1990 ,me dogane...

22,000 Euro

Lezhe

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas