shit bli rimorkio  203 njoftime

 Online 10 lexues | 0 njoftime ne pritje

14,500 Euro Makina Makina pune Fiatagri 70 Kuaj fuqi

Fiatagri 70 Kuaj fuqi -

Rrogozhine, Kavaje, Albania | Kavaje

B Fiatagri bucher 70-90 turbo zetori eshte 70 kuaj fuqi, katër pistona, 4×4 shume ekonomik. marshe anash, kabinë, kondicioner, radio, viti prodhimit: 1993 Është i pajisur me targa shqiptare dhe me te gjithe dokumentacionet e rregullta! shitet bashkë me agregatet, i ardhur nga italia, në gjendje...

14,500 Euro

Kavaje
8,500 Euro Makina Makina pune Fadrome 4pilare

Fadrome 4pilare -

Ura Vajgurore, Albania | Berati

B Shitet fadrome 4pilare per arsye emigrimi dhe mbyllje te aktivitetit. eshte me nafte, viti i prodhimit 1997. ne gjendje shume te mire pune. e gatshme per cdo lloj prove. shitet per 8milion e 500 pa dokumenta...

8,500 Euro

Berati
17,000 Euro Makina Makina pune Shes Varinsk ne gjendje shume te mire !

Shes Varinsk ne gjendje shume te mire ! -

Kombinati metalurgjik k | Elbasan

B Varinsku eshte e markes eder!ka kove 0.75 m3 ,kolona 5m e gjate me 4 pistona plus thiken!ka motorr perkings ,harxhon 8lt nafte!ne gjendje shume te mire motorrike dhe hidraulike dhe gomat gjithashtu!varinsku ka 6200 ore pune!...

17,000 Euro

Elbasan
16,000 Euro Makina Makina pune Shitet Autobuz 27+1

Shitet Autobuz 27+1 -

Rreshen | Lezhe

B Shitet autobuz 27+1 vende. me kondicioner. 16 mije € i diskutueshem. 0682333029...

16,000 Euro

Lezhe
100,000 Leke Makina Makina pune E Class 200 benzine viti 1996

E Class 200 benzine viti 1996 -

Shkodër, Albania | Shkoder

B Shitet eclass 200 benzine viti 1996 pa letra ...

100,000 Leke

Shkoder
70,000 Euro Makina Makina pune Okazion HITACHI 450

Okazion HITACHI 450 -

21dhjetor | Tirane

B Hitachi origjinal japonez.450shitet ose nderrohet...

70,000 Euro

Tirane
9,250 Euro Makina Makina pune Makine TOYOTA HILUX, me nafte; 2500cc; ngjyre e kuqe, per shitje. Gjendja shume e mire.

Makine TOYOTA HILUX, me nafte; 2500cc; ngjyre e kuqe, per shitje. Gjen -

Uje i Ftohet, Kalaja, prane Hotel LIRO | Vlore

B Toyota hilux, 4x4; me 4 dyer; viti 2006; milje=87,000; me timon ne krah te djathte; me dokumente dhe siguracion; ka hyre ne shqiperi para 5 vitesh, por perdorimi vjetor, ka qene rreth 1000 km cdo vit. motor 2500 cc, me nafte. e pershtashme per fermer apo biznes. ne gjendje shume te mire!...

9,250 Euro

Vlore
1,000 Euro Makina Makina pune Shes Kondicioner kolone

Shes Kondicioner kolone -

Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet kondicioner kolone ( i ilustruar dhe me foto me poshte). ndodhet ne gjendje shume te mire, eshte pothujse i paperdor vetem 4 muaj eshte perdorur. eshte funksional si per dimer ashtu dhe per vere. per me teper informacione mund te kontaktoni ne nr e cel: +355694707721 nr cel: +3556726758...

1,000 Euro

Tirane
27,000 Euro Makina Makina pune Mini eskavator

Mini eskavator -

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane

B Ka tre kova , impjant matrapiku dhe me kondicioner. eshte ne gjendje te mire pune. ka 6400 ore pune....

27,000 Euro

Tirane
110,000 Euro Makina Makina pune Shitet kombajnë për korrje të disa lloj drithërash

Shitet kombajnë për korrje të disa lloj drithërash -

Rruga Kavajes | Tirane

B Shitet kombajnë për korrje të disa lloj drithërash (oriz, grurë dhe misër me pak përshtatje) paletat metalike që ka, bëjnë të mundur që të përdoret edhe në tokë të lagësht/ngastra me ujë. kësaj makine i janë bërë shërbimet e plota vitin e kaluar para se të vinte në s...

110,000 Euro

Tirane
200,000 Leke Makina Makina pune Makin mbjellese

Makin mbjellese -

Rrapez, Albania | Lushnje

B Shitet per arsye emigrimi...

200,000 Leke

Lushnje
20,000 Euro Makina Makina pune Vinc kito 5 ton

Vinc kito 5 ton -

Sharre, Shqiperia | Tirane

B Vinc 5 ton urë pa shin....

20,000 Euro

Tirane
4,500 Euro Makina Makina pune Renault kango

Renault kango -

Kthesa e Kamzes, Rruga Kastriotet, Kashar, Albania | Tirane

B Makina eshte perfekte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike shume ekonomike 1.5 nafte0698398352....

4,500 Euro

Tirane
700 Euro Makina Makina pune Shitet ose nderrohet plug 3vesh

Shitet ose nderrohet plug 3vesh -

Rruga krypores Synej Rrakull | Kavaje

B Shitet plug 3 vesh ne gjendje te mir pune plugu ka vesht dhe plort e ri .mundesi nderrimi me plug me te vogel 2vesh /...

700 Euro

Kavaje
200,000 Leke Makina Makina pune Vinc papagall.5ton

Vinc papagall.5ton -

Sharre, Shqiperia | Tirane

B Vinc i varur .5ton ...

200,000 Leke

Tirane
15,000 Euro Makina Makina pune Ne shitje makina te ndryshme rrobaqepesie

Ne shitje makina te ndryshme rrobaqepesie -

Rruga Sali Nivica, Tirana, Albania | Tirane

B Jane ne shitje makina te ndryshme rrobaqepesie (per asye te mbylljes se biznesit), si makina lineare (1 gjilpershe), makina 2 gjilpershe ( te ngushte dhe te gjere), makina syzator 3fish dhe syzator 5fish, makina qemeri, braco, makina vendosje kopsash, makine percinash, makine birash, makine pergati...

15,000 Euro

Tirane
6,500 Euro Makina Makina pune Shitet makine frigoriferike Fiat Scudo Viti 2007, 6500 Euro

Shitet makine frigoriferike Fiat Scudo Viti 2007, 6500 Euro -

Rruga e Dibres, Tirana, Albania | Tirane

B Karburanti: diezel ngjyra.....: e bardhe kamjo......: manual ftohja.....: kondicioner shitet makine frigoriferike, tip "fiat scudo", vit prodhimi 2007 - 2008, motor "peugeot 200", motor frigoriferi 220 v, ftoh deri ne " -100` ", cmimi 6500 euro, nr.kontakti: 069 79 06 715 ...

6,500 Euro

Tirane
150 Euro Makina Makina pune kompresor ajri

kompresor ajri -

lagjia bishanak | Fier

B 50 litrosh...

150 Euro

Fier
2,500 Euro Makina Makina pune kamioncine

kamioncine -

durres | Durres

B Shitet kamioncine benz tek gome e vitit 87 .pesha max 2.8 t...

2,500 Euro

Durres
5,000 Euro Makina Makina pune 2015 KUBOTA U 27-4

2015 KUBOTA U 27-4 -

Kukes Lagjja Nr 3 | Kukes

B Orari i leximit të njehsorit 989 h numri i serisë 56421 data e inspektimit të ngarkesës 26/04/17 vlerësimi (1-5) 5 historia e plotë e shërbimit po pjesa e transportit 75% numri i pronarëve të mëparshëm 1 pesha e madhe 2700 kg ce e shënuar teckbreite 300 mm niveli i emetimit faza iii a ng...

5,000 Euro

Kukes
6,700 Euro Makina Makina pune Kamjonqinë

Kamjonqinë -

Bulevardi Blu, Kamez, Albania | Tirane

B Kamjonqinë 409d. prodhimi 1985. me vingj 2 dalje. vetshkarkuese nga 3 anët. goma të reja. letra të prera....

6,700 Euro

Tirane
2,000 Euro Makina Makina pune Vinc 5ton okazion

Vinc 5ton okazion -

Sharr | Tirane

B Vinc japonez 5 ton shitet per arsyje mose perdorimi...

2,000 Euro

Tirane
1,000,000 Leke Makina Makina pune Shitet Traktor Lamborghini C754L

Shitet Traktor Lamborghini C754L -

Berat, Albania | Berati

B Shitet traktor lamborghini c754l ne gjendje shum te mire. shoqerohet me freze . ...

1,000,000 Leke

Berati
15,000 Euro Makina Makina pune Multikultivator

Multikultivator -

Rruga Gjergjan Gjonme, Gjonme, Shqiperia | Elbasan

B Emri i mjetit goldon e shesim per arsye mos perdorimi ne gjendje shum te mir pune motorr 18 cmimi i diskutueshem...

15,000 Euro

Elbasan
300 Euro Makina Makina pune Rimorkio

Rimorkio -

RR Pjeter Bogdani | Tirane

B Rimorkio shitjen ekskluzive më 10 tetor 2018 në ora 16:30 në ardesio, bergamo për me shumë na kontaktoni në045800110 dhe lini një takim trailer pËr kamion të ulët, targa cassone bg25669 gjatësia: 9.2 metra...

300 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas