Motorra ne shitje 1000+ Motorra ne shitje

 Online 2 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,300 Euro Makina Motorra ne shitje Motor elektronik me 3 goma

Motor elektronik me 3 goma - Tirane

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shiter motor elektronik me 3 goma, eshte i pershtatshem per persona me aftesi te kufizuara per te levizur brenda per brenda qytetit motori eshte i ri,ne momentin qe ka ardhur eshte perdorur vetem dy here,shiter per arsye mos perdorimi cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem ...

1,300 Euro

Tirane
300 Euro Makina Motorra ne shitje Tirane, shes Scooter Peugeot 300 Euro (37,000 Leke)

Tirane, shes Scooter Peugeot 300 Euro (37,000 Leke) - Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet motorr scooter peugeot speedfight i kuq - gri me dogane viti 2004 300 euro / 37,000 leke...

300 Euro

Tirane
5,500 Euro Makina Motorra ne shitje OKAZION shitet motorri per arsye mosperdorimi

OKAZION shitet motorri per arsye mosperdorimi - Tirane

Rruga Kuvajt, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shitet per arsye mosperdorimi, viti prodhimit 2007, 17000 km, i perdorur vetem ne itali. cmimi 5500 euro. per me shume info kontaktoni 0696750528...

5,500 Euro

Tirane
1,000 Euro Makina Motorra ne shitje Kymco Like 125

Kymco Like 125 - Shkoder

Shkoder, Albania, Qender | Shkoder

B Kymco like 125cc,me dokumenta krejt te rregullta.ne gjendje pune perfekte....

1,000 Euro

Shkoder
2,400 Euro Makina Motorra ne shitje Shitet motorri

Shitet motorri - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shitet motorri per arsye mosperdorimi. per cdo info telefononi ne 0689025351...

2,400 Euro

Tirane
2,400 Euro Makina Motorra ne shitje Shitet Honda sh 300cc 2011

Shitet Honda sh 300cc 2011 - Tirane

Rruga Kongresi I Lushnjes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet honda sh 300cc viti 2011 ne gjendje perfekte kosh xham motorri i ardhur nga italia dhe jan ber keto sherbime diskofren para ferrota para mrapa tasela rryp freksjon dhe nje pal rrula te rinj rezerv vaj filtra per 6 mij km sic e do ky model te gjitha te mara ne it cmimi 2400euro dhe perfitoni n...

2,400 Euro

Tirane
2,350 Euro Makina Motorra ne shitje Shitet piaggio Mp3 125cc 2012

Shitet piaggio Mp3 125cc 2012 - Tirane

Rruga Kongresi I Lushnjes, Kamez, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet piaggio mp3 125cc viti 2012 ne gjendje shum te mir motorri i ardhur nga italia esht me dogan gati per targa cmimi 2350 euro pak i diskutueshem perfitoni dhe nje kokore dhurat l52 te re ...

2,350 Euro

Tirane
830 Euro Makina Motorra ne shitje Shitet piaggio jo i postes

Shitet piaggio jo i postes - Tirane

Rruga Kongresi I Lushnjes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet piaggio liberty 125cc viti 2006 ne gjendje shum te mir me xham kosh per 2vet me dokumenta te rregullta te paguara cmimi 830euro pak i diskutushem...

830 Euro

Tirane
67,000 Leke Makina Motorra ne shitje Shitet motorri lifan

Shitet motorri lifan - Tirane

Rruga Muharrem Butka, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet motorri ne gjendje tmire pune ,72cc viti 2013 !dokumenta te rregullta deri maj 2019. cmim i padiskutueshem 670 mij lek, 0684449413...

67,000 Leke

Tirane
4,500 Euro Makina Motorra ne shitje Benelli TNT 1130 Sport Evo

Benelli TNT 1130 Sport Evo - Tirane

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Vetem 2 rrug tirane durres i pa perdorur ne shqiperi 16.800 km bateri te re kandele te reja ngk iridium filter dna sport, marmite extra e versjonit r160 mbi 1000 euro e punuar me dore + origjinalen. pomp freni extra 19x8.5, goma te reja te pa perdorura. zinxhir koron pinion extra hap 520, port...

4,500 Euro

Tirane
3,800 Euro Makina Motorra ne shitje Ducati 749S Testastreta. Dhjetor 2006

Ducati 749S Testastreta. Dhjetor 2006 - Tirane

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Motorri ka vetem 12800km origjinale !!! i rregullt per kudo. extra: shume pjes carbon, goma te reja 100%!, marmita extra, freksjon antisaltelamento, shtytes freksjoni, monopost, kamaleca, diskofrena, doreza amortizator timoni, xhami i bombuar, kapake pompash inox, shkarko termignon e shum te tje...

3,800 Euro

Tirane
6,000 Euro Makina Motorra ne shitje Honda NC 700 D (INTEGRA)  ABS

Honda NC 700 D (INTEGRA) ABS - Tirane

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Honda integra 2013 e sapo ardhur nga zvicra ne rruge tokesore!!!. abs. aksesore 3 valixhe origjinale honda, marmite extra ixil me db killet dhe omologim, xham turing. gomat te reja kane ber vetem 1500km. motorri aktualisht ka 19.200km dhe i ka te gjitha sherbimet e bera + liber sherbimesh, ...

6,000 Euro

Tirane
5,800 Euro Makina Motorra ne shitje Shitet/nderrohet

Shitet/nderrohet - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirane, Shqiperia, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Shitet/nderrohet motorr honda vtx 1300cc. me te gjitha taksat dhe sherbimet e kryera, ne gjendje shume te mire....

5,800 Euro

Tirane
60,000 Leke Makina Motorra ne shitje Shes motorr 60000 lek te reja cmimi i bisedueshem

Shes motorr 60000 lek te reja cmimi i bisedueshem - Elbasan

Paulesh, Albania, Zone Periferike | Elbasan

B Shes motorr 120 cc grup i ri motorri eshte ne gjendje te mire .. motori eshte pa letra . per me shume informata na kontaktoni ne nr e tel 0696624374....

60,000 Leke

Elbasan
1,600 Euro Makina Motorra ne shitje Aprilia Scarabeo 400cc, 2009

Aprilia Scarabeo 400cc, 2009 - Tirane

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Aprilia scarabeo 400cc, viti 2009, 35000 km; gjendje perfekte teknike, motorike, xhenerike. goma te reja; sherbime periodike te rregullta....

1,600 Euro

Tirane
1,500 Euro Makina Motorra ne shitje Suzuki

Suzuki - Tirane

Sauk, Τίρα&, Sauk | Tirane

B Motorri ne gjendje te perkryer i mbajtur mire dhe te bera te gjitha serviset ne rregull...

1,500 Euro

Tirane
2,500 Euro Makina Motorra ne shitje Okazion. Shitet Yamaha r6

Okazion. Shitet Yamaha r6 - Tirane

Kamez, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet yamaha yzf r6 ne gjendje te mire . prodhim i vecante me 20 mije xhiro , shume i shpejte . marmita two brothers zhurmuse . sherbimet te bera . i vitit 2006 .2500 euro i padiskutushem. ...

2,500 Euro

Tirane
250 Euro Makina Motorra ne shitje Shes motorr

Shes motorr - Pogradec

Pogradec, Albania, Qender | Pogradec

B Shes motor me tre goma me karroc para ne gjendje te mir pune grup 110 disqe alumini shitet 350 mij i diskutueshem. nr kontakti 0696813422...

250 Euro

Pogradec
650 Euro Makina Motorra ne shitje Shitet motor

Shitet motor - Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet motor honda lead 100 cc automatik, viti 2008. blere 0 km ne greqi, nje pronar, 32.700 km. me alarm dhe pult dhe bagazh ekstra prapa. dhurohen dy skafandra dhe lidhese sigurie. ămimi 650 euro. kontakt: 0682126920....

650 Euro

Tirane
500 Euro Makina Motorra ne shitje Motorr

Motorr - Tirane

Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet motorr marka aprila ne gjendje shum te mir .......................................... ...........................................................................

500 Euro

Tirane
3,200 Euro Makina Motorra ne shitje Yamaha Raptor 350

Yamaha Raptor 350 - Kavaje

Kavaje, Albanie, Qender | Kavaje

B Shitet motor me 4 rrota yamaha raptor 350, motor me gjendje perfect,me 6 marshe edhe marshe r, vjen nga belgjika documentat jan te regulta por mo shume information +355 69 993 3288...

3,200 Euro

Kavaje
7,000 Euro Makina Motorra ne shitje Shes Motorr Uji DEA Vessel datas Viti 2011

Shes Motorr Uji DEA Vessel datas Viti 2011 - Durres

Durazzo, Albania, Qender | Durres

B Pershkrimi i mjetit lundrues ( vessel datas ) motorr uji dea viti prodhimit 2011 [color=#000000]prodhuesi :brpeurope n.v[/colo tipi brp seadoo gti 130 modeli : gti1503dt etc gjatesia 3.2m fuqia motorrike :97kf cmimi 7000 euro ( i diskutueshem ) 0682024327 / 0695161840...

7,000 Euro

Durres
4,000 Leke Makina Motorra ne shitje Mator

Mator - Peshkopi

Shupenze, Albania, Qender | Peshkopi

B Shitet matori 128 matori punon shum mir per info 0696216168...

4,000 Leke

Peshkopi
40,000 Leke Makina Motorra ne shitje Shitet skuter 50 vespa

Shitet skuter 50 vespa - Shkoder

Scutari, Albania, Qender | Shkoder

B Shitet skuter 50 tip vespa super gjendje per me shum info telefononi...

40,000 Leke

Shkoder
1,000 Euro Makina Motorra ne shitje shes motor honda xhaz 250cc per arsye mosperdorimi

shes motor honda xhaz 250cc per arsye mosperdorimi - Tirane

Rruga Loni Ligori, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Motori eshte ne gjendje shume te mire,shitet vetem per arsye te mosperdorimit....

1,000 Euro

Tirane
280 Euro Makina Motorra ne shitje shkak mosperdorimi . motori eshte ne gjendje te mire , grupi i ri, dhe asnje difekt

shkak mosperdorimi . motori eshte ne gjendje te mire , grupi i ri, dhe - Korce

Korce, Albania, Zone Periferike | Korce

B Grup motomania 110 cb...

280 Euro

Korce
1,000 Euro Makina Motorra ne shitje OKAZION 7000 KM

OKAZION 7000 KM - Tirane

Rruga Skenderbeg, Τίρ&a, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet sym symphony sr 150 . motorri ne gjendje te shkelqyer. 7000 km. ...

1,000 Euro

Tirane
1,000 Euro Makina Motorra ne shitje Shes motorr elektrik R2 ne gjendje shume te mire pune I sapoardhur nga italia

Shes motorr elektrik R2 ne gjendje shume te mire pune I sapoardhur nga - Elbasan

Rruga 28 Nentori, Elbasan, Albania, Qender | Elbasan

B Shes nje motorr elektrik tipi r2 ne gjendje te shkelqyer pune i sapoardhur nga italia arsya e mosperdorimit me ka detyruar qe ta nxjerr ne shitje ...

1,000 Euro

Elbasan
300 Euro Makina Motorra ne shitje Motorr Piaggio SI 49cc

Motorr Piaggio SI 49cc - Tirane

Rruga Sami Frasheri 13/1, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Piaggio si ne gjendje shume te mire teknike. garanci 3 mauaj. per shpjegime te hollesishme telefono....

300 Euro

Tirane
1,000 Euro Makina Motorra ne shitje Dua te blej makin me letra deri be 100 euro viti 2000 mij e siper

Dua te blej makin me letra deri be 100 euro viti 2000 mij e siper - Tirane

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Laprake | Tirane

B Dua te blej makin me letra deri ne 1000 euro viti 2000 mij e siper ...

1,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas