pjese kembimi per ford 1000 pjese kembimi per makina  460 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 28 lexues | 0 njoftime ne pritje

85 Euro Auto Diagnostifikim Vag Com VCDS 17.8 Verzioni I fundit i auto diagnostifikimin per VW Audi Seat Shkoda VCDS 17.8 esht

Shes pjese te perdorur - Auto Diagnostifikim Vag Com Vcds 17.8

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2017 Viti
Nafte Karburanti

06.06.2020 (16:53):Verzioni i fundit i auto diagnostifikimin per vw audi seat shkoda vcds 17.8 eshte ne gjuhen angleze kontaktini ne viber vatcap +381637584819...Lexo detajet..

Kambio:

85 Euro

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

06.06.2020 (15:50):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,500 Leke Pjese Makina Amerikane ACS American Auto Parts Durrës

0694024310
Ofron Me Porosi ! 
Për 3-5 Dit

Shes pjese te re - Pjese Makina Amerikane

Durres
Shes pjese te re Motivi
2011 Viti
Tjeter Karburanti

06.06.2020 (15:49):Acs american auto parts durrës 0694024310 ofron me porosi ! për 3-5 ditë. pjesë kembimi per autovetura amerikane **** pjese kembimi kryesisht : - filtrat te gjithe setin. - sensore te ndrysh...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Leke

10,000 Leke Pjese kembimi per BMW X5 Pjese kembimi per BmW X5 ne gjendje te mire .Per cdo pjese te deshiruar na konta

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Bmw X5

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

06.06.2020 (15:44):Pjese kembimi per bmw x5 ne gjendje te mire .per cdo pjese te deshiruar na kontaktoni....Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

100 Euro Oferta Per Impiante Gazi Oferta Per Impiante Gazi

Shes pjese te perdorur - Oferta Per Impiante Gazi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

06.06.2020 (15:44):Oferta per impiante gazi ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

2,000 Leke Pjese kembimi juli. Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. 
Wv, audi, ford, opel,benz

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Juli.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

06.06.2020 (14:26):Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. wv, audi, ford, opel,benz....Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

06.06.2020 (11:30):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Lexo detajet..

Kambio:

400 Leke

150 Euro Karrike per GOLF 4 - Shume te reja Karrike per Golf 4. Shume te reja dhe te ruajtura. Ngjyra e Zeze, Pacifik me te

Shes pjese - Karrike Per Golf 4 - Shume Te Reja

Tirane
Shes pjese Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

05.06.2020 (17:17):Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

175,000 Leke BMW SERIA 3, E46 Shitet per pjese kembimi BMW SERIA 3, E46, Motor benzine, 2.5 litra, vaj dhe fil

Shes pjese te perdorur - Bmw Seria 3, E46

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

05.06.2020 (17:07):Shitet per pjese kembimi bmw seria 3, e46, motor benzine, 2.5 litra, vaj dhe filtrat e motorit 4000 km qe nga koha e nderrimit, kamjo automatike, vaj dhe filtra kamjo 4000 km nga koha e nderrimit, desqe alumini...Lexo detajet..

Kambio:

175,000 Leke

15 Euro Fiat Croma 2008 Pjese kembimi te Fiat Croma 2008 automate, Diesel-Nafte . Posedojme te gjitha pj

Shes pjese te perdorur - Fiat Croma 2008

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

05.06.2020 (16:54):Pjese kembimi te fiat croma 2008 automate, diesel-nafte . posedojme te gjitha pjeset e makines tashme te cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ...Lexo detajet..

Kambio:

15 Euro

1,000 Euro Pjese kembimi origjinale Pjese Kembimi Auto Ledi ofron pjese kembimi per markat si :FIAT -OPEL-RENAULT ??

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

05.06.2020 (15:50):Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up dhe viber...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

900 Euro MOTORR AUDI Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per 1.6 FSI , 2.0 TFSI ,

Shes pjese te perdorur - Motorr Audi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

05.06.2020 (15:21):Pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per 1.6 fsi , 2.0 tfsi , 1.6 tdi 1.9 tdi 2.0 tdi per audi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

900 Euro

1,000 Euro Pasat viti 98 Pasat viti 98 manual motorr 1.9 diesel per pjes kembimi.0692718015

Shes pjese te perdorur - Pasat Viti 98

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1998 Viti
Nafte Karburanti

05.06.2020 (13:26):Pasat viti 98 manual motorr 1.9 diesel per pjes kembimi.0692718015...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,000 Leke Vollant VW Polo 2. Vollant Audi A4 2.0 benzine 1. Vollant VW Polo
2. Vollant Audi A4 2.0 benzine
Tel, SMS, Whatsapp, Viber -

Shes pjese te perdorur - Vollant Vw Polo 2. Vollant Audi A4 2.0 Benzine

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

05.06.2020 (12:41):1. vollant vw polo 2. vollant audi a4 2.0 benzine tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #polo #volkswagenpolo #audi #a4 #audia4 #pjesepervo...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,900 Euro Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte). Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte).

Shes pjese te perdorur - Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese Kembimi 14benzin,1.3nafte).

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

05.06.2020 (10:06):Opel meriva v.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte)....Lexo detajet..

Kambio:

1,900 Euro

200 Leke pjes kembimi per benz audi golf Peugeot renault Opel frontera pjes kembimi per benz w203 golf/Volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel fronte

Shes pjese te perdorur - Pjes Kembimi Per Benz Audi Golf Peugeot Renault Opel Fronter

Kruje
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

05.06.2020 (10:01):Pjes kembimi per benz w203 golf/volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel frontera 2.5 nafte, renault scenic 1.9 naft per pjes peugeot 206 benzine ...Lexo detajet..

Kambio:

200 Leke

1,800 Euro ALFA 146 ALFA 146 VITI 2000 MOTORR 1.9 JTD PER PJES KEMBIMI .0692718015

Shes pjese te perdorur - Alfa 146

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Tjeter Karburanti

04.06.2020 (15:19):Alfa 146 viti 2000 motorr 1.9 jtd per pjes kembimi .0692718015...Lexo detajet..

Kambio:

1,800 Euro

120 Euro Shiten Disqe Benzi Okazion !! 
Shiten Disqe Benzi + Gomat 195/65/15 ne gjendje shume te mire.

Shes pjese te perdorur - Shiten Disqe Benzi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

04.06.2020 (13:12):Okazion !! shiten disqe benzi + gomat 195/65/15 ne gjendje shume te mire. ...Lexo detajet..

Kambio:

120 Euro

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

04.06.2020 (12:29):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

03.06.2020 (20:13):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

2,000 Leke Pjese kembimi Bmw x5 Shes pjese per bmw x5 3.0 benzine

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Bmw X5

Kruje
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

03.06.2020 (17:13):Shes pjese per bmw x5 3.0 benzine...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

03.06.2020 (17:08):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

2,800 Euro Audi A4 motor 2.0 viti 2007 Audi A4 
motor 2.0
viti 2007

Shes pjese te perdorur - Audi A4 Motor 2.0 Viti 2007

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

02.06.2020 (20:41):Audi a4 motor 2.0 viti 2007...Lexo detajet..

Kambio:

2,800 Euro

2,800 Euro Nissan Primera v.p 2003 (pjese kembimi) Nissan Primera v.p 2003 (pjese kembimi).

Shes pjese te perdorur - Nissan Primera V.p 2003 (pjese Kembimi)

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

02.06.2020 (20:13):Nissan primera v.p 2003 (pjese kembimi)....Lexo detajet..

Kambio:

2,800 Euro

100 Leke Pjese Kembimi Per Audi A3 2015 @Nardi&Eri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit te grupit Volkswag

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Audi A3 2015

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
Nafte Karburanti

02.06.2020 (19:15):@nardidheeri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit te grupit volkswagen audi seat skoda. pjeset jane te importuara nga be dhe te nje cilesie te perzgjedhur. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

15 Euro Audi A4 Pjese kembimi per te Audi A4 i vitit 2004,automate . Makina eshte ne gjendje sh

Shes pjese te perdorur - Audi A4

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

02.06.2020 (14:48):Pjese kembimi per te audi a4 i vitit 2004,automate . makina eshte ne gjendje shum te mire dhe tashme e cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ...Lexo detajet..

Kambio:

15 Euro

1,000 Leke Parakolp Ford Fiesta - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 Parakolp Ford Fiesta - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020
#pjesekembimi

Shes pjese te perdorur - Parakolp Ford Fiesta - Tel, Sms, Whatsapp, Viber - 003556830

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

02.06.2020 (13:46):Parakolp ford fiesta - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #ford #fiesta #fordfiesta #pjeseperford #pjeseperfiesta #pjeseperfordfiesta #parakolpford #...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

5,000 Leke Hapim makinat BMW te ngecura mbyllur. Hapim bravat, dyert e makinave te ngecura mbyllur tip BMW. Pa thyerje.
Cmimi si

Shes pjese te perdorur - Hapim Makinat Bmw Te Ngecura Mbyllur.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

02.06.2020 (12:32):Hapim bravat, dyert e makinave te ngecura mbyllur tip bmw. pa thyerje. cmimi sipas mareveshjes. ne durres. tirane. shijak. kavaje. kruje. lac. edhe me larg sipas mareveshjes....Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

400,180 Euro She's 4disqe alumini 18 si dhe 4 goma She's 4disqe alumini si dhe 4 goma 255 50 R20

Shes pjese te perdorur - She's 4disqe Alumini 18 Si Dhe 4 Goma

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

02.06.2020 (11:20):She's 4disqe alumini si dhe 4 goma 255 50 r20...Lexo detajet..

Kambio:

400,180 Euro

199 Euro shitet wolzvzgen transportier per pjese kembimi. shitet wolzvzgen transportier per pjese kembimi.me cmime te arsyeshme
cel 06820

Shes pjese te perdorur - Shitet Wolzvzgen Transportier Per Pjese Kembimi.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Nafte Karburanti

01.06.2020 (18:37):Shitet wolzvzgen transportier per pjese kembimi.me cmime te arsyeshme cel 0682047730-durres....Lexo detajet..

Kambio:

199 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas