spare parts and offices  248 njoftime

 Online 22 lexues | 0 njoftime ne pritje

3,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pastrim me HIDROGJEN pa çmontimin e pjeseve ose perdorimin e kimikateve te demshme.

Pastrim me HIDROGJEN pa çmontimin e pjeseve ose perdorimin e kimikate -

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.54 Km nga qendra)

B Pastrim me hidrogjen pa çmontimin e pjeseve ose perdorimin e kimikateve te demshme. 🚘 rikthen fuqine dhe performancen. ⛽ rrit efikasitetin e karburantit. 🔧 shmang riparimet e kushtueshme. 💨 redukton ( co, nox, hc ). 🌿 eco friendly. ⏰ zgjat 60 minuta,💰 kushton 3000 lek diag...

3,000 Leke

Tirane
2,800 Euro Makina Pjese kembimi per makina Audi A4  motor 2.0 viti 2007

Audi A4 motor 2.0 viti 2007

Qender | Durres

B Audi a4 motor 2.0 viti 2007...

2,800 Euro

Durres
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Motorrë për krikët e xhamave, të të gjithë llojeve - Pjese Kembimi Geri - Zeni - Tel, SMS, WhatsApp,

Motorrë për krikët e xhamave, të të gjithë llojeve - Pjese Kembi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (5.45 Km nga qendra)

B Motorrë për krikët e xhamave, të të gjithë llojeve - pjese kembimi geri - zeni - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #volkswagen #vw #audi #seat #skoda #renault #peugeot #citroen #krikxhami...

1,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Makina Pjese kembimi per makina Mercedez-Benz R-Class 350 4Matic/2008 (W251)

Mercedez-Benz R-Class 350 4Matic/2008 (W251)

Vore | Tirane (16.92 Km nga qendra)

B Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: r-350 4matic (w251) viti: 2008 fuel: benzine...

1,500 Euro

Tirane
1,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina Mercedes-Benz C 220 CDI (W203) per pjese kembimi.

Mercedes-Benz C 220 CDI (W203) per pjese kembimi.

Vore | Tirane (17.63 Km nga qendra)

B Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...

1,000 Euro

Tirane
1,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina Mercedes-Benz B-180 CDI (W246) per pjese kembimi.

Mercedes-Benz B-180 CDI (W246) per pjese kembimi.

Vore | Tirane (17.63 Km nga qendra)

B Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: b-180 cdi (w246) viti: 2013 fuel: nafte...

1,000 Euro

Tirane
3,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Mercedez-Benz C220/2008 (W204) per pjese kembimi

Mercedez-Benz C220/2008 (W204) per pjese kembimi

Vore | Tirane (17.63 Km nga qendra)

B Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c220 (w204) viti: 2008 fuel: nafte transmission: automatik...

3,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina Mercedes Benz C300 4Matic (W203) per pjese kembimi

Mercedes Benz C300 4Matic (W203) per pjese kembimi

Vore | Tirane (17.63 Km nga qendra)

B Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c-300 4matic (w203) viti: 2006 transmission: automatic...

1,000 Euro

Tirane
50 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi

Pjese kembimi

Zone Periferike | Tirane (2.43 Km nga qendra)

B Kerkoni pjese per makinat tuaja ⚙️🔩🤔 tek ne do te gjeni pjese kembimi te ndryshme te mercedes c class , opel corsa, audi a4 , a class , nissan navara , cadillac escalade 🚗renault clio 🚙 etj disponojme te gjitha pjeset ne gjendje shum te mire 👌 ...

50 Euro

Tirane
120 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pistonçinë për Volkswagen Caddy

Pistonçinë për Volkswagen Caddy

Qender | Fier

B Pistonçinë për volkswagen caddy - tel, sms, whatsapp - 00355696821159 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pistoncine #pistoncino #volkswagen #caddy #volkswagencaddy @ pjese kembimi geri-zeni...

120 Euro

Fier
1,900 Euro Makina Pjese kembimi per makina  VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6

VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B 🚘pjese kembimi bruka 🚘ofron pjese origjinale per vw golf 6 1.4 benzine 1.6 tdi 2.0 tdi 2.0 tfsi cel: 0686850367...

1,900 Euro

Tirane
50 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi

Pjese kembimi

Zone Periferike | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi smart a clas mitsubishi per cdo informacion na kontaktoni ne nr e tel :0698002222, 069...

50 Euro

Tirane
1,100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Volkswagen Crafter 2016-2017 Disqe

Volkswagen Crafter 2016-2017 Disqe

Zone Periferike | Fier

B Disqe volkswagen crafter 2016-2017. disqet jane origjinal r17 pothuajse te rinje. disqet jepen bashke me goma continental 235/60r17c te viti 2017 gomat jane 99% te reja 1500 km te bera si disqe dhe goma....

1,100 Euro

Fier
400 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima

Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane

Zone Periferike | Korce

B Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....

400 Leke

Korce
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Furnizimi i ri. Hapen per pjese

Furnizimi i ri. Hapen per pjese

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (5.63 Km nga qendra)

B Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #audia4 #audia6 #a4 #a6 #seat #seatleon...

1,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi per Opel dhe Fiat

Pjese kembimi per Opel dhe Fiat

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.92 Km nga qendra)

B Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...

100 Euro

Tirane
50 Euro Makina Pjese kembimi per makina Smart 2003

Smart 2003

Zone Periferike | Tirane (5.43 Km nga qendra)

B Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. posedojme pjeset te smartit ne gjendje shum te mire 👌🏻 per cdo informacion na kontaktoni ne nr : 0698002222,0698003333 ndodhemi ne autostraden durres-tirane ne rrugen dytesore iliria, kashar, perball me kastratin. ...

50 Euro

Tirane
250 Euro Makina Pjese kembimi per makina 4 goma me gjith disqe 17

4 goma me gjith disqe 17

| Tirane (1.37 Km nga qendra)

B 4 goma me gjith disqe per golf 6 ,7 , pasat ...

250 Euro

Tirane
800 Euro Makina Pjese kembimi per makina Audi A4.

Audi A4.

Qender | Durres

B Audi a4. viti 2002 1.9 diesel....

800 Euro

Durres
2,800 Euro Makina Pjese kembimi per makina BMW 530D E60 per pjese

BMW 530D E60 per pjese

Qender | Pogradec

B Shitet bmw e60 530d e zeze per pjese. vit prodhimi dhjetor 2003. motorri dhe ana e djathte ne gjendje perfekte....

2,800 Euro

Pogradec
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #

Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (5.45 Km nga qendra)

B Fener ford fiesta - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #servis #fener #fenerford #fenerfiesta #fenerfordfiesta #ford #fiesta #fenerfordfiesta ...

1,000 Leke

Tirane
150 Euro Makina Pjese kembimi per makina Karrike per GOLF 4 - Shume te reja

Karrike per GOLF 4 - Shume te reja

| Tirane

B Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...

150 Euro

Tirane
5,500 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shitet Audi A6 viti 2017, me 48000 km te kaluara. Per pjese kembimi.

Shitet Audi A6 viti 2017, me 48000 km te kaluara. Per pjese kembimi.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Audi a6 per pjese kembimi viti 2017. i karamboluar ne pjesen e perparme. ...

5,500 Euro

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Timonë nga të gjithë llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020

Timonë nga të gjithë llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (5.63 Km nga qendra)

B Timonë nga të gjithë llojet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #timon #timonmakine #volkswagen #audi #seat #skoda #renault #peugeot #citroen...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - T

Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krah

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (5.63 Km nga qendra)

B Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #celesa #butonaxhamaxh #airbag...

1,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Ofroj pjese kembimi per makina te tipit vw dhe mercedez keto pjese jane pa diskutim pjese origjinale

Ofroj pjese kembimi per makina te tipit vw dhe mercedez keto pjese jan

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Valixhe pune profesionale per mekanike diskespecidisk freksioni , amortizator,dinamo te reja dhe testi etj....

100 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas