Spare Parts and Offices 1000+ Pjese kembimi per makina

 Online 12 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Navigator pėr Mercedes Benz - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355696821159

Navigator pėr Mercedes Benz - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0 - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Navigator per mercedes benz - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355696821159 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #navigator #cdplayer #dvdplayer #mp3player #mercedes #benz #mercedesbenz...

1,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pedana per tipe te ndryshem  makina

Pedana per tipe te ndryshem makina - Tirane

Vaqarr, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Shiten pedana universale ( 1 pale ) . ne cmim perfshihet dhe montimi ...

35,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Furnizimi i ri. Hapen per pjese

Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tirane

Rruga 7 Nentori, Mezez, Kashar, Tirane, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #audia4 #audia6 #a4 #a6 #seat #seatleon...

1,000 Leke

Tirane
550 Euro Makina Pjese kembimi per makina mercedes 1.8 shenjat e kohės

mercedes 1.8 shenjat e kohės - Sarande

Albania, Ksamil | Sarande

B Mercedes 1.8 shenjat e kohes...

550 Euro

Sarande
30,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina shitet motorr pzh 206 benzine ne gjendje shume te  mire.

shitet motorr pzh 206 benzine ne gjendje shume te mire. - Durres

Shkozet, Albania, Zone Periferike | Durres

B Shitet motorr pzh 206 benzine ne gjendje shume te mire. cmimi 30000 leke.cel 0696849222 durres....

30,000 Euro

Durres
1,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina SHITET KAMJO MERCEDEZ BENCI 3500 V-6

SHITET KAMJO MERCEDEZ BENCI 3500 V-6 - Durres

Shkozet Durres, Zone Periferike | Durres

B Shitet kamjo mercedez benci 3500 v-6 2009 e vazhdim me cmimin 1000 euro cel-0696849222 durres....

1,000 Euro

Durres
99 Euro Makina Pjese kembimi per makina SHITEN FENERA  STOPA DHE DINAMO MERCEDEZ BENC ORIGJINAL

SHITEN FENERA STOPA DHE DINAMO MERCEDEZ BENC ORIGJINAL - Durres

Shkozet, Albania, Zone Periferike | Durres

B Shiten fenera stopa dhe dinamo mercedez benc origjinal cel 0696849222.durres....

99 Euro

Durres
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese motorri Mazda Bt 50 ,Ford Ranger 2.5 tdci viti 2009

Pjese motorri Mazda Bt 50 ,Ford Ranger 2.5 tdci viti 2009 - Tirane

Rruga Millosh Shutku, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Pjese per motorr mazda bt-50 dhe ford ranger 2.5 tdci viti 2009,shiten pjeset e motorrit per pikup mazda bt-50 dhe ford ranger 2.5 tdci viti 2009,cilinder,testate,turbine, 4 injektor,pompe nafte,pompe uji,pompe hidrauliku etj etj , motori ka qene me 163.000 km...

100 Euro

Tirane
150 Euro Makina Pjese kembimi per makina NAVI RADIO PER GOLF-6 ORIGJINALE.

NAVI RADIO PER GOLF-6 ORIGJINALE. - Durres

Shkozet Durres, Zone Periferike | Durres

B Navi radio per golf-6 origjinale.cmi 150 euro cel 0685531206 durres....

150 Euro

Durres
750 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjes kembimi Range rover sport 2017

Pjes kembimi Range rover sport 2017 - Tirane

Don Bosco, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Shesh 2 dyer range rover sport 2017 krahu djath para mbrapa 750 € te 2 0685000510 ...

750 Euro

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pasqyra pėr tė gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020

Pasqyra pėr tė gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Pasqyra per te gjitha markat dhe modelet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pasqyre #pasqyre #pasqyra #pasqyremakine #pasqyramakinash #volkswagen #audi #opel #skoda #seat #ford #peugeot #renault #citroen...

1,000 Leke

Tirane
199 Euro Makina Pjese kembimi per makina shitet wolzvzgen transportier per pjese kembimi.

shitet wolzvzgen transportier per pjese kembimi. - Durres

Shkozet Durres, Zone Periferike | Durres

B Shitet wolzvzgen transportier per pjese kembimi.me cmime te arsyeshme cel 0682047730-durres....

199 Euro

Durres
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Ford fusion 2003 tdci

Ford fusion 2003 tdci - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Laprake | Tirane

B Diponoj te gjitha pjeset ford fusion tdci 2003...

100 Euro

Tirane
1,500 Euro Makina Pjese kembimi per makina Kerkoj te blej makina per pjese kembimi

Kerkoj te blej makina per pjese kembimi - Tirane

Kamez, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...

1,500 Euro

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Timonė nga tė gjithė llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020

Timonė nga tė gjithė llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0 - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Timone nga te gjithe llojet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #timon #timonmakine #volkswagen #audi #seat #skoda #renault #peugeot #citroen...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Kasetofonė tė tė gjithė llojeve - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #

Kasetofonė tė tė gjithė llojeve - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683 - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kasetofone te te gjithe llojeve - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #kasetofon #kasetofone #kasetofona #kasetofonusb #kasetofonamakine #cdplayer #dvdplayer #mp3player #mercedes #bmw #volkswagen #audi #seat #skoda #porsche #opel #renault #peugeot #citroen #landrover #rangerover #volvo #ford...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Airbag timoni pėr Volkswagen Golf 5 - Passat - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 #pjesekemb

Airbag timoni pėr Volkswagen Golf 5 - Passat - Tel, SMS, Whatsapp, Vib - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Airbag timoni per volkswagen golf 5 - passat - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #golf5 #passat #volkswagengolf5 #volkswagenpassat #pjesepervolkswagen #pjesepervolkswagengolf #pjesepervolkswagengolf5 #pjesepervolkswagenpassat #pjesepergolf #pjesepergolf5 #pjeseperpassat #airbag #airbagtimoni #airbagvolkswagen #airbaggolf5 #airbagpassat...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Vollant VW Polo 2. Vollant Audi A4 2.0 benzine

Vollant VW Polo 2. Vollant Audi A4 2.0 benzine - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B 1. vollant vw polo 2. vollant audi a4 2.0 benzine tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #polo #volkswagenpolo #audi #a4 #audia4 #pjesepervolkswagen #pjeseperpolo #pjesepervolkswagenpolo #pjeseperaudi #pjesepera4 #pjeseperaudia4 #volant #volantvolkswagen #volantpolo #volantvolkswagenpolo #volantaudi #volanta4 #volantaudia4 #benzine...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pompe serbratori

Pompe serbratori - Kukes

Logjia Nr 5 Pall Nr 10 Shkalla 1 Ap 1 Kukes , Qender | Kukes

B Kerkoj pompe serbratori ...

5,000 Leke

Kukes
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - T

Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krah - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #celesa #butonaxhamaxh #airbag...

1,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina GMC

GMC - Tirane

Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania, Kodra e Diellit | Tirane

B Shitet me pjese makine gmc jymmi , viti 1997 - benzine - automatinke ...

100,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020

Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - Tel, SMS, Whatsapp, Vibe - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #car #makine #krikxhami...

1,000 Leke

Tirane
850 Leke Makina Pjese kembimi per makina  Autel MaxiCom Mk808 1 VIT FALAS UPDATE

Autel MaxiCom Mk808 1 VIT FALAS UPDATE - Tirane

Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Pajisje diagnostikuese per te gjitha llojet e automjeteve nga viti 1996 deri ne viti 2017.software eshte i bere update deri ne gusht te vitit 2018. e sapo blere dhe me te gjithe aksesoret origjinale(eshte ne gjendje te re). kryen te gjitha serviset kryesore perfshire edhe leximin dhe fshirjen e kodeve. disa prej serviseve kryesore jane: oil reset service. electronic parking brake service(epb). battery menagement system(bms). steering angle sensor service(sas). dpf service and regeneration. injector programming. tpms service. immobilizer service. keys programmer....

850 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Parakolp Ford Fiesta - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020

Parakolp Ford Fiesta - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Parakolp ford fiesta - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #ford #fiesta #fordfiesta #pjeseperford #pjeseperfiesta #pjeseperfordfiesta #parakolpford #parakolpfiesta #parakolpfordfiesta...

1,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina shes opel frontera per pjes kembimi

shes opel frontera per pjes kembimi - Kruje

Rruga Durma, Luzni, Albania, Zone Periferike | Kruje

B Makina eshte e botuar edhe esht e prishur si kabine pjestet motorike jn ne gjendje pune ...

100,000 Leke

Kruje
10,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Renault Megane per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020

Renault Megane per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 - Tirane

Rruga 7 Nentori, Mezez, Kashar, Tirane, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Renault megane per pjese - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #renault #megane #renaultmegane #pjeseperrenault #pjesepermegane #pjeseperrenaultmegane...

10,000 Leke

Tirane
40 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shes bateri makine

Shes bateri makine - Tirane

Rruga Mustafa Kacaci, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Shes bateri makine ne gjendje shume te mire...

40 Euro

Tirane
250 Euro Makina Pjese kembimi per makina Digiprog 3

Digiprog 3 - Tirane

Rruga E Dibres, Tirana, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Digiprog 3 shitet (digiprog 3 per rregullimin e km) me te gjitha fishta...

250 Euro

Tirane
150 Euro Makina Pjese kembimi per makina VAS 5054A Full Chi Bluetooth 2018

VAS 5054A Full Chi Bluetooth 2018 - Tirane

Rruga E Dibres, Tirana, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Vas 5054a full chi bluetooth 2018 vas 5054 kompjuter diagnostikimi per vw, audi, seat ,skota...

150 Euro

Tirane
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Oferta Per Impiante Gazi

Oferta Per Impiante Gazi - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Oferta per impiante gazi ...

100 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas