fener per tata 4x4  404 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 2 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro

Kerkoj Veshje Te Dyerve Mercedes C 200 Viti 2010

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
1 Kilometra

17.01.2020 (14:34):Kerkoj veshje te dyerve te jene ne gjendje te mire....Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

70 Euro Pjese Kembimi Origjinale Pasqyra per Audi A3, A4, A6 Ngjyre GRI te dyja 70€ cifti 2003 - 2009
Stopa Au

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

19.01.2020 (00:49):Pasqyra per audi a3, a4, a6 ngjyre gri te dyja 70€ cifti 2003 - 2009 stopa audi a3 sportback 2005-2009 70€ cifti bllok kasetafoni klima 75€...Lexo detajet..

Kambio:

70 Euro

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

18.01.2020 (22:37):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Lexo detajet..

Kambio:

400 Leke

1,000 Leke Furnizimi i ri. Hapen per pjese Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035568

Shes pjese te perdorur - Furnizimi I Ri. Hapen Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

18.01.2020 (22:24):Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #aud...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

2,000 Leke Parakople dhe Mrapakolpe  Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si Golf4 , Golf 5 ,Smart,

Shes pjese te perdorur - Parakople Dhe Mrapakolpe

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

18.01.2020 (19:21):Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si golf4 , golf 5 ,smart, toyota avensis , cclass. per me shum informacione na kontaktoni ne nr e tel 0698002222, 0698003333 instagram:topauto.al...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME  Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

18.01.2020 (15:26):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

18.01.2020 (15:19):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

120 Euro Xhama origjinal bmw f30 Xhami i prapem dhe dy xhamat e dyerve te pasme bashk me trekendeshat shiten

Shes pjese te perdorur - Xhama Origjinal Bmw F30

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Nafte Karburanti

18.01.2020 (13:28):Xhami i prapem dhe dy xhamat e dyerve te pasme bashk me trekendeshat shiten...Lexo detajet..

Kambio:

120 Euro

2,000 Leke Pjese kembimi juli. Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. 
Wv, audi, ford, opel,benz

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Juli.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

18.01.2020 (13:00):Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. wv, audi, ford, opel,benz....Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat  Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

18.01.2020 (12:47):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

15,000 Leke armotizator cls 320cdi armotizator ne gjendje shume te mire dy te paret per cls 320cdi

Shes pjese te perdorur - Armotizator Cls 320cdi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

18.01.2020 (12:23):Armotizator ne gjendje shume te mire dy te paret per cls 320cdi...Lexo detajet..

Kambio:

15,000 Leke

150 Euro Karrike per GOLF 4 - Shume te reja Karrike per Golf 4. Shume te reja dhe te ruajtura. Ngjyra e Zeze, Pacifik me te

Shes pjese - Karrike Per Golf 4 - Shume Te Reja

Tirane
Shes pjese Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

18.01.2020 (11:18):Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

1,000 Leke Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 003556

Shes pjese te perdorur - Motorre Te Te Gjithe Llojeve Per Krik Xhami - Tel, Sms, What

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

18.01.2020 (11:12):Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #car #makine #krikxhami...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

200 Euro AIRBAG Timoni per Bmw F32 F33 F36 AIRBAG Timoni per Bmw F32 F33 F36

Shes pjese te perdorur - Airbag Timoni Per Bmw F32 F33 F36

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

18.01.2020 (09:56):Airbag timoni per bmw f32 f33 f36...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

100 Euro pjes kembimi peugeot  kemi pjese kembimi peugeot 307 407 kambio automat citroen c5 mercedes benz audi

Shes pjese te perdorur - Pjes Kembimi Peugeot

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

17.01.2020 (17:30):Kemi pjese kembimi peugeot 307 407 kambio automat citroen c5 mercedes benz audi...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

100 Euro Kerkoj veshje te dyerve mercedes c 200 viti 2010 Kerkoj veshje te dyerve te jene ne gjendje te mire.

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Veshje Te Dyerve Mercedes C 200 Viti 2010

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

17.01.2020 (14:34):Kerkoj veshje te dyerve te jene ne gjendje te mire....Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

17.01.2020 (12:13):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

17.01.2020 (12:10):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

1,000 Euro Pjese kembimi origjinale Pjese Kembimi Auto Ledi ofron pjese kembimi per markat si :FIAT -OPEL-RENAULT ??

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

17.01.2020 (12:07):Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up dhe viber...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

17.01.2020 (10:42):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

1,200 Euro Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Golf 4 Viti 2002 1.9 Nafte Per Pjes Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

17.01.2020 (07:06):Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,200 Euro

100 Leke auto keli pjes kembimi pjes kembimi te perdorura per te gjitha mjetet,gjithashtu marim makina te akside

Shes pjese te perdorur - Auto Keli Pjes Kembimi

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

16.01.2020 (20:31):Pjes kembimi te perdorura per te gjitha mjetet,gjithashtu marim makina te aksidenduara ose jo me letra ose pa letra ne gjendje pune ose jo...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

1,000 Leke Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020 Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenge

Shes pjese te perdorur - Pasqyra Për Të Gjitha Markat Dhe Modelet - Tel, Sms, Whats

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

16.01.2020 (19:11):Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pasqyre #pasqyrë #pasqyra #pasqyremakine #pasqyramakinash...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

2,000 Euro Kemi pjes per bmw x5 2002  Kemi pjes per bmw x5 e53 e zez 3.0 nafte kamjo automat disje origjinale 19

Shes pjese te perdorur - Kemi Pjes Per Bmw X5 2002

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

16.01.2020 (16:31):Kemi pjes per bmw x5 e53 e zez 3.0 nafte kamjo automat disje origjinale 19 ...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

500 Euro Disqe 19 O.Z italiane , bashk me goma Shiten disqe 19 OZ italiane , bashk me goma , goma te reja

Shes pjese te perdorur - Disqe 19 O.z Italiane , Bashk Me Goma

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2020 Viti
Tjeter Karburanti

16.01.2020 (14:08):Shiten disqe 19 oz italiane , bashk me goma , goma te reja...Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

1,000 Leke Depozite uji per opel meriva 2004 benzine Depozite uji per OPEL MERIVA 2004 BENZINE

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Depozite Uji Per Opel Meriva 2004 Benzine

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

16.01.2020 (11:03):Depozite uji per opel meriva 2004 benzine...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Euro Mercedes Benz C300 4Matic (W203) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C-300 4Matic (W203)

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz C300 4matic (w203) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

15.01.2020 (20:27):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c-300 4matic (w203) viti: 2006 transmission: automatic...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,000 Euro Opel Astra 1.7 nafte per pjes Jepet per pjes e gjithe ose vec e vec Opel Astra 1.7 nafte vit prodhimi 2002. Pj

Shes pjese te perdorur - Opel Astra 1.7 Nafte Per Pjes

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

15.01.2020 (17:34):Jepet per pjes e gjithe ose vec e vec opel astra 1.7 nafte vit prodhimi 2002. pjeset e makines jane te gjitha ne gjendje funksionale pervec pjeses se pasme sic e shihni dhe ne foto .per me shume info kontakt ne...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

100 Euro Disqe alumini per golf 5 Shiten nji pal disqe per golf 5 te sapo ardhura NBA Italia cmimi 100 euro

9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Disqe Alumini Per Golf 5

Durres
9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
1993 Viti
Nafte Karburanti

15.01.2020 (16:37):Shiten nji pal disqe per golf 5 te sapo ardhura nba italia cmimi 100 euro ...Lexo detajet..

38,000 Leke Goma dhe Disqe Shiten gomat bashkë me disqet
Disqet jane nr 16"
Gomat janë nr 205/55/1

Shes pjese te perdorur - Goma Dhe Disqe

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
Karburanti

15.01.2020 (11:06):Shiten gomat bashkë me disqet disqet jane nr 16" gomat janë nr 205/55/16 pothuajse të papërdorura jane te pershtatshme per golf 4, golf 5, golf 6, passat, jetta dhe c'do lloj volkswagen. cmimi 38.000 le...Lexo detajet..

Kambio:

38,000 Leke

100 Dollar Pjese Kembimi Benz GLK v.p 2010,2013 . Pjese Kembimi per Benz GLK viti prodhimit 2010,2013.Pjeset jane te importuara ng

Shes pjese - Pjese Kembimi Benz Glk V.p 2010,2013 .

Fier
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

15.01.2020 (08:43):Pjese kembimi per benz glk viti prodhimit 2010,2013.pjeset jane te importuara nga italia....Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas