ford fokus 1.6  572 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro Kerkoje Marmide per Ford Fiesta 1997 Kerkoje per te blere Marmide per ford fiesta 1997 gjithashtu dhe kapaket e dyerv

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoje Marmide Per Ford Fiesta 1997

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
1997 Viti
Benzin Karburanti

20.01.2021 (23:55):Kerkoje per te blere marmide per ford fiesta 1997 gjithashtu dhe kapaket e dyerve na brenda..nr 0694621795...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

250 Euro Goma Goma Bmw 4 cope bashke me disqe 16-she, 225

Shes pjese te perdorur - Goma

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

20.01.2021 (23:55):Goma bmw 4 cope bashke me disqe 16-she, 225...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

5,000 Leke Kasetofon Shesim kasetofon pak te perdorur

Shes pjese te perdorur - Kasetofon

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
1990 Viti
Nafte Karburanti

17.01.2021 (14:46):Shesim kasetofon pak te perdorur ...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

10,000 Leke Dere e pasme per Tiguan 2.0 2008 Kerkoj nje dere te pasme majtas per Tiguan 2.0 nafte 2008.

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Dere E Pasme Per Tiguan 2.0 2008

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

17.01.2021 (14:46):Kerkoj nje dere te pasme majtas per tiguan 2.0 nafte 2008. ...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

10,000 Leke Kerkoj Dyer Makine per VW Polo 9N Sedan Kerkoj 2 Dyer Makine per VW Polo 9N Sedan

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Dyer Makine Per Vw Polo 9n Sedan

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

16.01.2021 (15:21):Kerkoj 2 dyer makine per vw polo 9n sedan...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

2,000 Leke Pjese kembimi  Ubigroup ofron se fundmi pjese kembimi per te gjithe llojet e makinave.
Mundeso

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Tjeter Karburanti

11.01.2021 (10:08):Ubigroup ofron se fundmi pjese kembimi per te gjithe llojet e makinave. mundesojme dhe dergese me poste gjithashtu. ju mirepresim. cel +355685507070 ...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

1,000 Leke Pjese kembimi Disponojme te gjitha pjeset per :
Toyota yaris 1.3 benzine viti 2007
Toyota ya

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

09.01.2021 (21:18):Disponojme te gjitha pjeset per : toyota yaris 1.3 benzine viti 2007 toyota yaris benzine viti 2001 toyota aygo 1.0 benzine viti 2005 toyota avensis 2.0 nafte viti 2008 toyota avensis 2.0 nafte viti 2005 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

95 Euro Radio per Benz Shitet radio per benz w203. Punon me cd dhe radio. Lidhet me komanda ne timon.

Shes pjese te perdorur - Radio Per Benz

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

07.01.2021 (21:12):Shitet radio per benz w203. punon me cd dhe radio. lidhet me komanda ne timon. w203, kasetofon, cd player, navi, navigator, kompresor, compressor, coupe, kupe, c class, c klas, c200, c230, c220, c270, c180...Lexo detajet..

Kambio:

95 Euro

500 Euro Nissan Almera  Shiten Pjes kembimi per Nissan Almera :Dyer,Goma,Disqe edhe tjera. Nr telit +355

Shes pjese te perdorur - Nissan Almera

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
1997 Viti
Tjeter Karburanti

01.01.2021 (20:39):Shiten pjes kembimi per nissan almera :dyer,goma,disqe edhe tjera. nr telit +355676307178 ose whats ap...Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

190 Euro Kompresor per ML w164  Kompresor Ml w164 origjinale e blere ne Gjermani, 1 muaj perdorim

Shes pjese te perdorur - Kompresor Per Ml W164

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

01.01.2021 (10:02):Kompresor ml w164 origjinale e blere ne gjermani, 1 muaj perdorim ...Lexo detajet..

Kambio:

190 Euro

400 Euro Shitet Fiat Punto 2001 1.2 benzin per pjese shitet fiant punto1.2benzin 2001 per pjese 
Ose 400 € shitet komplet eshte ne

Shes pjese te perdorur - Shitet Fiat Punto 2001 1.2 Benzin Per Pjese

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
Benzin Karburanti

31.12.2020 (15:35):Shitet fiant punto1.2benzin 2001 per pjese ose 400 € shitet komplet eshte ne gjendje pune...Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

10,000 Leke Centralino per makine Nissan Almera 2003 me motor reno 1.5 nafte Centralino per makine Nissan Almeria 2003 me motor reno 1.5 nafte

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Centralino Per Makine Nissan Almera 2003 Me Motor Reno 1.5 N

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

27.12.2020 (14:43):Centralino per makine nissan almeria 2003 me motor reno 1.5 nafte...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

300 Euro Shes Timon Audi A6 + Airbag Shes timon Audi A6 bashkë me Airbag. Komplet funksional.

Me komanda në timo

Shes pjese te perdorur - Shes Timon Audi A6 + Airbag

Lezhe
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

26.12.2020 (18:24):Shes timon audi a6 bashkë me airbag. komplet funksional. me komanda në timon dhe marrsha në timon +/- f1 i përshtatshëm për audi a6 c6 4f (2004-2011) Çmimi: 300€...Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

100 Euro Blej kete pjese Audi Kerkoj te blej kete pjese Audi, me keto kode:

Audi Music Interface
4E0 035 7

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Blej Kete Pjese Audi

Lezhe
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

26.12.2020 (18:23):Kerkoj te blej kete pjese audi, me keto kode: audi music interface 4e0 035 785 b 4e0 035 785 f gjendet tek a6, a8, q7 me mmi 2g high....Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

10,000 Leke Kerkohen pjese kembimi makine. Kerkohen pjese kembimi makine.

Ford Range 2001.

Kambio : Automatike.

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkohen Pjese Kembimi Makine.

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
Benzin Karburanti

26.12.2020 (12:01):Kerkohen pjese kembimi makine. ford range 2001. kambio : automatike....Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

1,000 Cdo pjese per citroen c4 2005 -2007 Kemi cdo pjese per citroen c4  dhe citrone c4 kupe  nafte 1.6

linja  citroen

Shes pjese te perdorur - Cdo Pjese Per Citroen C4 2005 -2007

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

26.12.2020 (09:14):Kemi cdo pjese per citroen c4 dhe citrone c4 kupe nafte 1.6 linja citroen c4 pasqyra citroen c4 kriko xhami citroen c3 grupi timonit citroen c4 pompa e naftes citroen c4 injetore cotroen c4 motor...Lexo detajet..

Kambio:

1,000

1,000,000 Leke Chrysler Voyager Per pjese Shitet Makina Chrysler Voyager 2.5Diesel per pjese ka biellen dhe pompen e vajit

Shes pjese te perdorur - Chrysler Voyager Per Pjese

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

25.12.2020 (17:30):Shitet makina chrysler voyager 2.5diesel per pjese ka biellen dhe pompen e vajit te prish .pjeset e tjera motorrike jane ne rregull.cmimi real ne tel.....Lexo detajet..

Kambio:

1,000,000 Leke

150 Euro SHITEN GOMA PER FORISTRADA TE MESME ! Gomat jane ne gjendje perfekte. 

Jane te pershtatshme per kategori foristrada

Shes pjese te perdorur - Shiten Goma Per Foristrada Te Mesme !

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
2016 Viti
Karburanti

23.12.2020 (11:36):Gomat jane ne gjendje perfekte. jane te pershtatshme per kategori foristradash te tilla si : audi q3, bmw x3 apo toyota rav 4. cmimi: i diskutueshem....Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

500 Euro disqe 19 per E class CLS disqe per benz mercedes te paster dhe te pa goditur 
disqet jane ne gjendje shu

Shes pjese te perdorur - Disqe 19 Per E Class Cls

Korce
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

22.12.2020 (18:15):Disqe per benz mercedes te paster dhe te pa goditur disqet jane ne gjendje shum te mire...Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

20 Euro LED H7 Drita LED H7
Cmimi : 20 euro çifti ( 2 cope)
Jetegjatesi maksimale deri ne 50

Shes pjese te re - Led H7

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2020 Viti
Tjeter Karburanti

21.12.2020 (14:36):Drita led h7 cmimi : 20 euro çifti ( 2 cope) jetegjatesi maksimale deri ne 50 mije ore pune. kontaktoni ne whatsapp ose ne telefon....Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

2,500 Leke opel zafirA kam nje pomp nafte opel zafira nr 015 ne gjendje shum te mir pune sapo ardh nga

Shes pjese te perdorur - Opel Zafira

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2000 Viti
Nafte Karburanti

18.12.2020 (11:30):Kam nje pomp nafte opel zafira nr 015 ne gjendje shum te mir pune sapo ardh nga italia ...Lexo detajet..

Kambio:

2,500 Leke

350 Euro Goma te reja dakar turbo Shiten per arsye mosperdorimi gomat jan te pershtatshme per terrene malore te re

Shes pjese te perdorur - Goma Te Reja Dakar Turbo

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2020 Viti
Tjeter Karburanti

16.12.2020 (11:16):Shiten per arsye mosperdorimi gomat jan te pershtatshme per terrene malore te reja kan kushtuar 155 euro goma numrat 265/65/r17...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

1,000 Leke Kamionçinë, volkswagen LT 45  Kamioncine per pjese kembimi 
Volkswagen LT 45
4.5 ton 
Veteshkarkuese 
Ne g

Shes pjese te perdorur - Kamionçinë, Volkswagen Lt 45

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1993 Viti
Nafte Karburanti

14.12.2020 (21:26):Kamioncine per pjese kembimi volkswagen lt 45 4.5 ton veteshkarkuese ne gjendje pune 6+1...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

30,000 Leke nissan micra Kerkoj motorr per nissan micra 1.5 naft viti 2001

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Nissan Micra

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
Nafte Karburanti

14.12.2020 (19:42):Kerkoj motorr per nissan micra 1.5 naft viti 2001 ...Lexo detajet..

Kambio:

30,000 Leke

20,000 Leke Kerkoj Motor ose testate opel astra 2007 1.6 benzin

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj

Korce
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

14.12.2020 (00:59):Motor ose testate opel astra 2007 1.6 benzin...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

20,000 Leke Kerkoj Motor ose testate opel astra 2007 1.6 benzin

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj

Korce
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

14.12.2020 (00:59):Motor ose testate opel astra 2007 1.6 benzin...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

20,000 Leke Shiten 4 Goma te reja Shiten 4 goma te reja 205/55r 91w

Shes pjese te re - Shiten 4 Goma Te Reja

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2020 Viti
Tjeter Karburanti

12.12.2020 (22:48):Shiten 4 goma te reja 205/55r 91w...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

20,000 Leke Shiten 4 Goma te reja Shiten 4 goma te reja 205/55r 91w

Shes pjese te re - Shiten 4 Goma Te Reja

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2020 Viti
Tjeter Karburanti

12.12.2020 (22:48):Shiten 4 goma te reja 205/55r 91w...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

60,000 Dollar Riparim Pjes Elektrike Mercedes -Benz Riparim paketa kamje
Riparim Film Timoni 
Riparim Lev marshi 
Riparim pompa e

Shes pjese te perdorur - Riparim Pjes Elektrike Mercedes -benz

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2017 Viti
Benzin Karburanti

12.12.2020 (17:50):Riparim paketa kamje riparim film timoni riparim lev marshi riparim pompa elektrike etj.......Lexo detajet..

Kambio:

60,000 Dollar

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME  Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

12.12.2020 (17:48):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas