freza ne shitje dhe cmimet  529 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Pjese kembimi Opel - Fiat -Toyota Auto Ledi Ju Ofron pjese kembimi Origjinale (te perdorura) te importuara nga ita

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Opel - Fiat -toyota

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Nafte Karburanti

22.09.2020 (00:35):...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Leke Furnizimi i ri. Hapen per pjese Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035568

Shes pjese te perdorur - Furnizimi I Ri. Hapen Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

21.09.2020 (19:44):Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #aud...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

5,000 Leke Kasetofon golf 5. Kasetofon golf 5.

Shes pjese te perdorur - Kasetofon Golf 5.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Tjeter Karburanti

21.09.2020 (19:41):Kasetofon golf 5....Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

100 Euro AUDI A6 2013 3.0 NAFTE Shitet pjese pjese Audi A6 2013 3.0 nafte

Shes pjese te perdorur - Audi A6 2013 3.0 Nafte

Lushnje
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Nafte Karburanti

21.09.2020 (17:34):Shitet pjese pjese audi a6 2013 3.0 nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat  Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

21.09.2020 (15:46):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,000 Euro Pjese kembimi origjinale Pjese Kembimi Auto Ledi ofron pjese kembimi per markat si :FIAT -OPEL-RENAULT ??

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

21.09.2020 (15:39):Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up dhe viber...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

10,000 Leke Shes pjese kembimi per toyota nissan citroen hyundai dhe kia. Vitet dhe llojet me te ndryshme. Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndrys

Shes pjese te perdorur - Shes Pjese Kembimi Per Toyota Nissan Citroen Hyundai Dhe Kia

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Tjeter Karburanti

21.09.2020 (15:35):Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndryshme. marrim makina per pjese kembimi kundrejt akt-cregjistrimit. adresa vore-marikaj-tirane...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

100 Euro Disponojme cdo lloj pjese per bmw x6 3.0 xd 2011 Shiten lookM bmw x6

Shes pjese te perdorur - Disponojme Cdo Lloj Pjese Per Bmw X6 3.0 Xd 2011

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

21.09.2020 (15:14):Shiten lookm bmw x6...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

100,000 Leke shes opel frontera per pjes kembimi  makina eshte e botuar edhe esht e prishur si kabine pjestet motorike jn ne gjend

Shes pjese te perdorur - Shes Opel Frontera Per Pjes Kembimi

Kruje
Shes pjese te perdorur Motivi
1995 Viti
Nafte Karburanti

21.09.2020 (13:33):Makina eshte e botuar edhe esht e prishur si kabine pjestet motorike jn ne gjendje pune ...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME  Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

21.09.2020 (12:30):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

2,500 Euro Nissan Almera V.p2003-2004 (pjese kembimi). Nissan Almera V.p2003-2004 (pjese kembimi).

Shes pjese te perdorur - Nissan Almera V.p2003-2004 (pjese Kembimi).

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

21.09.2020 (10:20):Nissan almera v.p2003-2004 (pjese kembimi)....Lexo detajet..

Kambio:

2,500 Euro

111 Euro Shitet makina per pjese Shitet makina per pjese. Makina ka ardhur nga Anglia.

Shes pjese te perdorur - Shitet Makina Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

21.09.2020 (09:35):Shitet makina per pjese. makina ka ardhur nga anglia. ...Lexo detajet..

Kambio:

111 Euro

10,000 Leke MASGLASS - Servis Xhama Makinash Pavaresisht nga lloji, marka apo tipi i makines qe ngisni, sa her qe ju nevojite

Shes pjese te perdorur - Masglass - Servis Xhama Makinash

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

21.09.2020 (08:59):Pavaresisht nga lloji, marka apo tipi i makines qe ngisni, sa her qe ju nevojitet te nderroni xhamin e makines zgjidhni masglass. perfaqesuesi i vetem i saint gobain dhe pilkington ne shqiperi. staf teknik i k...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

100 Leke Pjese Kembimi Per Seat Altea Nardi&Eri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit per makinat e grupu

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Seat Altea

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

20.09.2020 (19:56):Nardidheeri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit per makinat e gruput volkswagen audi seat skoda. tek nardidheeri do te gjeni sherbim te kualifikuar dhe cilesi te pjeseve te kembimit. pjeset e kembi...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

300 Euro Disqe Golfi GTI Shiten disqe 18 GTI se bashku me gomat.
Ne gjendje shume te mire, shiten per ar

Shes pjese te perdorur - Disqe Golfi Gti

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

20.09.2020 (19:28):Shiten disqe 18 gti se bashku me gomat. ne gjendje shume te mire, shiten per arsye mosperdorimi. cmimi i diskutueshem. ...Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

50 Euro Smart 2003  Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. Posedojme pjeset te smartit ne gje

Shes pjese te perdorur - Smart 2003

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

20.09.2020 (17:26):Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. posedojme pjeset te smartit ne gjendje shum te mire đŸ‘ŒđŸ» per cdo informacion na kontaktoni ne nr : 0698002222,0698003333 ndodhemi ne autostraden durres-tirane...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

1,000 Euro Mercedes Benz C300 4Matic (W203) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C-300 4Matic (W203)

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz C300 4matic (w203) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

20.09.2020 (09:59):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c-300 4matic (w203) viti: 2006 transmission: automatic...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

40 Leke Kerkoj motorr kia 2.0 benzin  Kerkoj motorr kia 2.0 benzin 96

Shes pjese te perdorur - Kerkoj Motorr Kia 2.0 Benzin

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
1996 Viti
Benzin Karburanti

19.09.2020 (22:16):Kerkoj motorr kia 2.0 benzin 96...Lexo detajet..

Kambio:

40 Leke

200 Euro Disqe Range Rover R20 Disqe Range Rover, Sport, Vogu, Landrover.
Kontakt: 0695576405

Shes pjese te perdorur - Disqe Range Rover R20

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

19.09.2020 (20:05):Disqe range rover, sport, vogu, landrover. kontakt: 0695576405...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

19.09.2020 (18:52):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

1,000 Leke Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 003556

Shes pjese te perdorur - Motorre Te Te Gjithe Llojeve Per Krik Xhami - Tel, Sms, What

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

19.09.2020 (18:28):Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #car #makine #krikxhami...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

2,000 Leke Parakople dhe Mrapakolpe  Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si Golf4 , Golf 5 ,Smart,

Shes pjese te perdorur - Parakople Dhe Mrapakolpe

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

19.09.2020 (15:51):Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si golf4 , golf 5 ,smart, toyota avensis , cclass. per me shum informacione na kontaktoni ne nr e tel 0698002222, 0698003333 instagram:topauto.al...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

1,000 Leke Fener per VW Golf 4 - Pjese Kembimi Geri -Zeni - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 # Fener per VW Golf 4 - Pjese Kembimi Geri -Zeni - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Mess

Shes pjese te perdorur - Fener Per Vw Golf 4 - Pjese Kembimi Geri -zeni - Tel, Sms, W

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Tjeter Karburanti

19.09.2020 (15:34):Fener per vw golf 4 - pjese kembimi geri -zeni - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #fener #fenergolf4 #fenervolkswagen #fenergolf #vw #...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

150 Euro Karrike per GOLF 4 - Shume te reja Karrike per Golf 4. Shume te reja dhe te ruajtura. Ngjyra e Zeze, Pacifik me te

Shes pjese - Karrike Per Golf 4 - Shume Te Reja

Tirane
Shes pjese Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

19.09.2020 (15:09):Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

3,000 Leke Mercedez-Benz C220/2008 (W204) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C220 (W204)
Viti: 20

Shes pjese te perdorur - Mercedez-benz C220/2008 (w204) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

19.09.2020 (15:09):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c220 (w204) viti: 2008 fuel: nafte transmission: automatik...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

1,000 Leke Kasetofonë të të gjithë llojeve - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni # Kasetofonë të të gjithë llojeve - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020

19.09.2020 (13:45):Kasetofonë të të gjithë llojeve - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #kasetofon #kasetofone #kasetofona #kasetofonusb #kasetofonamakine #cdplayer ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

350 Euro Disqe per Range Rover R20 Disqe per Range Rover, Sport, Vogu dhe Landrover.
Kontakt: 0695576405

Shes pjese te perdorur - Disqe Per Range Rover R20

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

19.09.2020 (12:46):Disqe per range rover, sport, vogu dhe landrover. kontakt: 0695576405...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

1,000 Leke Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020 Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenge

19.09.2020 (10:03):Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pasqyre #pasqyrë #pasqyra #pasqyremakine #pasqyramakinash...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

400 Euro Disqe me goma per Mercedes R /19  Disqe me goma per Mercedes R/19

Shes pjese te perdorur - Disqe Me Goma Per Mercedes R /19

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Nafte Karburanti

18.09.2020 (21:04):Disqe me goma per mercedes r/19 ...Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

45 Euro Manuale riparimi per makina te epokes dhe te gjitha viteve e modeleve/tipeve Shesim dhe marrim porosi per Manuale riparimi per makina te epokes dhe te gjitha

Shes pjese te perdorur - Manuale Riparimi Per Makina Te Epokes Dhe Te Gjitha Viteve E

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1990 Viti
Karburanti

18.09.2020 (17:38):Shesim dhe marrim porosi per manuale riparimi per makina te epokes dhe te gjitha viteve e modeleve/tipeve. si per makin dhe motorcikleta perendimore, po ashtu dhe lindore. duke filluar nga viti 1950 e me tej. ...Lexo detajet..

Kambio:

45 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas