parakolp audi a3 viti 1999  708 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro Pjese Kembimi Per Makina Te ndryshme Disponojm Pjese Motorrike , Xhenerike , Pjese karamboli per Volkswagen, Audi , S

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

20.04.2021 (19:51):Disponojm pjese motorrike , xhenerike , pjese karamboli per volkswagen, audi , seat , skoda , bmw , benz , peugeot, etj ......Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

10,000 Leke Shiten injektore per smart fortwo 451 diesel shiten injektor per smart 451. diesel

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Shiten Injektore Per Smart Fortwo 451 Diesel

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

20.04.2021 (17:29):Shiten injektor per smart 451. diesel ...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

3,000 Leke Pasqyrë e re elektrike për Volkswagen Golf 4, krahu i shoferit. Pasqyrë e re elektrike për Volkswagen Golf 4, krahu i shoferit.
#pjese #pjese

20.04.2021 (15:10):Pasqyrë e re elektrike për volkswagen golf 4, krahu i shoferit. #pjese #pjesekembimi #automartin #automartinalbania #pjesemakine #pjesemakinash #pjesevolkswagen #pjesevolkswagengolf #pjesevolkswagengolf4 #p...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

1,000 Euro Volkswagen Sharan viti 2002, çmontohet për pjesë këmbimi. Volkswagen Sharan viti 2002, çmontohet për pjesë këmbimi.
#pjese #pjesekemb

Shes pjese te perdorur - Volkswagen Sharan Viti 2002, çmontohet Për Pjesë Këmbimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Karburanti

20.04.2021 (15:05):Volkswagen sharan viti 2002, çmontohet për pjesë këmbimi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjesevolkswagen #pjesevolkswagensharan #pjesesharan #servis #vw #volkswagen...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

350 Euro Disqe Goma Nr 17 Gti Golf 5 6 Origjinal Disqe 17 Inch me goma 225/45/17 Volkswagen Golf 5 6 7 Origjinal

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma Nr 17 Gti Golf 5 6 Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

19.04.2021 (20:49):Disqe 17 inch me goma 225/45/17 volkswagen golf 5 6 7 origjinal ...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

300 Euro Disqe Nr 18 Benz Audi VW 💯original Disqe 18 Inch Benzi Audi Volkswagen Golf 5 6 Passat Etj Origjinal

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 18 Benz Audi Vw 💯original

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

19.04.2021 (14:23):Disqe 18 inch benzi audi volkswagen golf 5 6 passat etj origjinal ...Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

300 Euro Disqe Nr 18 Audi S line Disqe 18 Inch Audi VW Golf 5 6 Passat Etj

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 18 Audi S Line

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

19.04.2021 (14:23):Disqe 18 inch audi vw golf 5 6 passat etj...Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

250 Euro Disqe Nr 16 Golf 6 5 💯 Original Disqe 16 Inch Volkswagen Golfi 6 5 Passat Touran Caddy Etj Origjinal

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 16 Golf 6 5 💯 Original

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

19.04.2021 (14:23):Disqe 16 inch volkswagen golfi 6 5 passat touran caddy etj origjinal ...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

1,000 Leke Toyota Yaris viti 2003 e sapoardhur nga Italia, çmontohet për pjesë këmbimi. Toyota Yaris viti 2003 e sapoardhur nga Italia, çmontohet për pjesë këmbimi.

Shes pjese te perdorur - Toyota Yaris Viti 2003 E Sapoardhur Nga Italia, çmontohet P

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Karburanti

19.04.2021 (13:28):Toyota yaris viti 2003 e sapoardhur nga italia, çmontohet për pjesë këmbimi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjesetoyota #pjesetoyotayaris #pjeseyaris #servis #toyot...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

450 Euro Disqe Goma Nr 18 Rrotor Audi VW Golf5 6 7 💯Original Disqe Goma 18 Inch Rrotor 🆕Model Audi Volkswagen Golf5 6 7 Passat 💯Origina

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma Nr 18 Rrotor Audi Vw Golf5 6 7 💯original

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (14:15):Disqe goma 18 inch rrotor 🆕model audi volkswagen golf5 6 7 passat 💯original germany . me goma 600€ pa goma 450€ ....Lexo detajet..

Kambio:

450 Euro

200 Euro Disqe Goma Nr 16 Benzi C203 💯Original Disqe 16 Inch Mercedes Benz w203 💯Original . Me goma 320€ pa goma 200€ .

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma Nr 16 Benzi C203 💯original

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (13:51):Disqe 16 inch mercedes benz w203 💯original . me goma 320€ pa goma 200€ ....Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

400 Euro Disqe Goma 19 Tomason Benz Audi VW Original Disqe Goma 19 Inch Benzi Audi Volkswagen Origjinal . Me goma 550€ pa goma 400

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma 19 Tomason Benz Audi Vw Original

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (13:51):Disqe goma 19 inch benzi audi volkswagen origjinal . me goma 550€ pa goma 400€ ....Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

400 Euro Disqe Goma Nr 18 Tomason Benz Audi VW Golf 5 6 7 Disqe Goma 18 Inch Benzi Audi Volkswagen Golf 5 6 7 Passat Etj Tomasson . Me gom

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma Nr 18 Tomason Benz Audi Vw Golf 5 6 7

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (13:51):Disqe goma 18 inch benzi audi volkswagen golf 5 6 7 passat etj tomasson . me goma 500€...Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

300 Euro Disqe Goma Nr 16 Benzi Te gjere mbrapa Origjinal Disqe 16 Inch Benz C 203 💯Original Te gjere mbrapa .Goma 205/55/16 para 225/5

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma Nr 16 Benzi Te Gjere Mbrapa Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (13:50):Disqe 16 inch benz c 203 💯original te gjere mbrapa .goma 205/55/16 para 225/50/16 mbrapa michelin. cmimi me goma 400€ pa goma 300€ . pothuajse te rinj ....Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

350 Euro Disqe Goma Nr 17 Benzi Origjinal Disqe Goma 17 Inch Benzi E class 212 211 210 C class 204 Etj Origjinal Pothuajse

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma Nr 17 Benzi Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (13:50):Disqe goma 17 inch benzi e class 212 211 210 c class 204 etj origjinal pothuajse te reja .me goma 450€...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

250 Euro Disqe Nr 16 VW Golf5 6 Audi Origjinal Disqe 16 Inch Audi Volkswagen Golfi 5 6 Passat Touran Caddy Etj Origjinal . Me g

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 16 Vw Golf5 6 Audi Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (13:50):Disqe 16 inch audi volkswagen golfi 5 6 passat touran caddy etj origjinal . me goma 350€ ....Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

400 Euro Disqe Goma 18 BMW 🆕Model 💯Original Disqe Goma 18 Inch Bmw 🆕Model 2017 💯Original . Me goma 550€ pa goma 400

Shes pjese te perdorur - Disqe Goma 18 Bmw 🆕model 💯original

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2021 Viti
Tjeter Karburanti

17.04.2021 (13:50):Disqe goma 18 inch bmw 🆕model 2017 💯original . me goma 550€ pa goma 400€ . pothuajse te rinj ....Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

1,000 Leke Pjesë për Volkswagen Passat B 5.5 2002 - 2005 Pjesë për Volkswagen Passat B 5.5 2002 - 2005
Telefon - SMS - WhatsApp: 06830

Shes pjese te perdorur - Pjesë Për Volkswagen Passat B 5.5 2002 - 2005

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Karburanti

17.04.2021 (07:46):Pjesë për volkswagen passat b 5.5 2002 - 2005 telefon - sms - whatsapp: 0683040020 #pjesekembimi #pjesemakine #pjesemakinash #pjesekembimigerizeni #pjesevolkswagen #pjesevolkswagenpassat #vw #volkswagen #vo...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

0 Leke AUDI A3 2015 Shiten pjese Disponojme te gjitha pjeset per AUDI A3 2015.
Kontaktoni ne whats app per me sh

Shes pjese te perdorur - Audi A3 2015 Shiten Pjese

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
Karburanti

17.04.2021 (02:59):Disponojme te gjitha pjeset per audi a3 2015. kontaktoni ne whats app per me shume detaje. auto eres...Lexo detajet..

Kambio:

0 Leke

0 Leke AUDI A4 DISQE DHE GOMA 225/50 R17 Shiten disqe AUDI A4 me goma thuajse te reja 225/50 R17.
Kontaktoni ne whats ap

Shes pjese te perdorur - Audi A4 Disqe Dhe Goma 225/50 R17

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2018 Viti
Karburanti

15.04.2021 (16:58):Shiten disqe audi a4 me goma thuajse te reja 225/50 r17. kontaktoni ne whats app per me shume detaje. disponojme pjese per makina te viteve te fundit si vw, audi, porsche, mercedes benz etj. auto eres...Lexo detajet..

Kambio:

0 Leke

999 Leke VW GOLF 7 2015 Shiten pjese Disponojme pjese te ndryshme per VW GOLF 7 2013 si:
-Set airbag
-Kroskot
-Tim

Shes pjese te perdorur - Vw Golf 7 2015 Shiten Pjese

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
Karburanti

15.04.2021 (16:58):Disponojme pjese te ndryshme per vw golf 7 2013 si: -set airbag -kroskot -timon -fener -parakolp i kompletuar -kofano -parafango x2 -moco -set radiatoresh -amortizator elektrik (me fishe) etj. konta...Lexo detajet..

Kambio:

999 Leke

99 Euro VW GOLF 7 NAVI I MADH Shitet navi i madhe per VW Golf 7. Gjendja 10/10. Kontaktoni per me shume detaje

Shes pjese te perdorur - Vw Golf 7 Navi I Madh

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

15.04.2021 (16:58):Shitet navi i madhe per vw golf 7. gjendja 10/10. kontaktoni per me shume detaje. disponojme pjese per makina te viteve te fundit si audi, volkswagen, porsche, mercedes benz, skoda etj. auto eres...Lexo detajet..

Kambio:

99 Euro

5,500 Leke Pjese kembimi per makina INSTALIMI FALAS
VAG HEX V2 + VCDS 20.4.2 2021

Shes pjese te re - Pjese Kembimi Per Makina

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

14.04.2021 (18:59):Instalimi falas vag hex v2 + vcds 20.4.2 2021...Lexo detajet..

Kambio:

5,500 Leke

1,500 Leke GOLF 5 AUX Nese nuk e keni opsionin e AUX duhet ta aktivizoni me VCDS
OFROJME TRANSPORT

Shes pjese te re - Golf 5 Aux

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

14.04.2021 (18:00):Nese nuk e keni opsionin e aux duhet ta aktivizoni me vcds ofrojme transport...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Leke

7,500 Leke Pistonçinë Nofull Frenash Cilindër për Volkswagen Caddy Pistonçinë Nofull Frenash Cilindër për Volkswagen Caddy
#pjese #pjesekembim

14.04.2021 (12:02):Pistonçinë nofull frenash cilindër për volkswagen caddy #pjese #pjesekembimi #automartin #automartinalbania #pjesemakine #pjesemakinash #pjesevolkswagen #pjesevolkswagencaddy #pjesecaddy #vw #volkswagen #...Lexo detajet..

Kambio:

7,500 Leke

2,000 Leke Kerkoj Pasqyre dhe Stop per Polo te 2003 Kerkoj te blej nje pasqyre ( krahu i shoferit ) dhe nje Stop per VW Polo te 2003

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Pasqyre Dhe Stop Per Polo Te 2003

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

14.04.2021 (09:22):Kerkoj te blej nje pasqyre ( krahu i shoferit ) dhe nje stop per vw polo te 2003 +355685210480...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

2,000 Leke Kia Carens 2005 Kerkoj pjese per Kia carens 2002-2007 1.6 benzine

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kia Carens 2005

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin Karburanti

14.04.2021 (09:15):Kerkoj pjese per kia carens 2002-2007 1.6 benzine ...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

1,000 Euro Audi A3 viti 2006 2.0 Diesel i sapoardhur me 0 km në Shqipëri. Çmontohet për pjesë këmbimi. Audi A3 viti 2006 2.0 Diesel i sapoardhur me 0 km në Shqipëri. Çmontohet për

Shes pjese te perdorur - Audi A3 Viti 2006 2.0 Diesel I Sapoardhur Me 0 Km Në Shqip

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Karburanti

13.04.2021 (16:41):Audi a3 viti 2006 2.0 diesel i sapoardhur me 0 km në shqipëri. Çmontohet për pjesë këmbimi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjeseaudi #pjeseaudia3 #servis #audi #a...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

20,000 Leke Centralin dhe paket sigures Centralin dhe paket sigures

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Centralin Dhe Paket Sigures

Gjirokaster
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

13.04.2021 (12:28): centralin dhe paket sigures...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

1,000 Euro Ford Fiesta viti 2010 i sapoardhur me 0 km në Shqipëri. Çmontohet për pjesë këmbimi Ford Fiesta viti 2010 i sapoardhur me 0 km në Shqipëri. Çmontohet për pjesë

Shes pjese te perdorur - Ford Fiesta Viti 2010 I Sapoardhur Me 0 Km Në Shqipëri. Ç

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Karburanti

13.04.2021 (12:10):Ford fiesta viti 2010 i sapoardhur me 0 km në shqipëri. Çmontohet për pjesë këmbimi. #pjese #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesemakinash #pjesemakine #pjeseford #pjesefordfiesta #pjesefiesta #servi...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas