piaggio ape 50 ne shitje  318 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 20 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

15.09.2019 (15:50):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,000 Leke Furnizimi i ri. Hapen per pjese Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035568

Shes pjese te perdorur - Furnizimi I Ri. Hapen Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

15.09.2019 (15:06):Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #aud...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Euro Pjese kembimi origjinale Pjese Kembimi Auto Ledi ofron pjese kembimi per markat si :FIAT -OPEL-RENAULT ??

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

15.09.2019 (13:47):Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up dhe viber...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

15.09.2019 (13:47):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

1,000 Leke Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020 Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenge

Shes pjese te perdorur - Pasqyra Për Të Gjitha Markat Dhe Modelet - Tel, Sms, Whats

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

15.09.2019 (13:44):Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pasqyre #pasqyrë #pasqyra #pasqyremakine #pasqyramakinash...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

15.09.2019 (12:06):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Lexo detajet..

Kambio:

400 Leke

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

15.09.2019 (10:54):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

3,000 Leke Pjese kembimi Kerkoj Simjaks krahu i djathte citroen saxo 2001
1.1 benzine

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Vlore
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
Benzin Karburanti

14.09.2019 (22:55): kerkoj simjaks krahu i djathte citroen saxo 2001 1.1 benzine...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

1,700 Euro Makin per pjese. Per pjes,krah Anglez.

Shes pjese te perdorur - Makin Per Pjese.

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

14.09.2019 (12:37):Per pjes,krah anglez....Lexo detajet..

Kambio:

1,700 Euro

1,000 Euro Mercedes-Benz C 220 CDI (W203) per pjese kembimi. Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220 CDI (W203)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz C 220 Cdi (w203) Per Pjese Kembimi.

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

14.09.2019 (10:08):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

5,000 Leke Disqe Nderrohen keto disqet per golf 4 jan 16 ndrohen me disqe 15 flm vetem per golf 4

9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Disqe

Durres
9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
1992 Viti
Nafte Karburanti

14.09.2019 (00:41):Nderrohen keto disqet per golf 4 jan 16 ndrohen me disqe 15 flm vetem per golf 4...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Leke

3,000 Leke Mercedez-Benz C220/2008 (W204) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C220 (W204)
Viti: 20

Shes pjese te perdorur - Mercedez-benz C220/2008 (w204) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

13.09.2019 (17:52):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c220 (w204) viti: 2008 fuel: nafte transmission: automatik...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

1,500 Euro Body Kit Mercedes Benz W212 AMG Bodykit Mercedes Benz W212 AMG
E vecanta e ketij Body Kiti eshte Super Material

Shes pjese - Body Kit Mercedes Benz W212 Amg

Elbasan
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

13.09.2019 (17:22):Bodykit mercedes benz w212 amg e vecanta e ketij body kiti eshte super materiali nga i cili perbehet. plastike e gomuar e cila nuk thyhet! perfshin: parakolp, mbrapakolp, mascarino, marmita, bordurat, kap...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

13.09.2019 (17:18):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

2,800 Euro Audi A4 motor 2.0 viti 2007 Audi A4 
motor 2.0
viti 2007

Shes pjese te perdorur - Audi A4 Motor 2.0 Viti 2007

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

13.09.2019 (13:01):Audi a4 motor 2.0 viti 2007...Lexo detajet..

Kambio:

2,800 Euro

5,000 Leke Pjese per makina Pompe nafte vw viti 1998

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Makina

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
1998 Viti
Nafte Karburanti

13.09.2019 (12:59):Pompe nafte vw viti 1998 ...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

900 Euro MOTORR AUDI Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per 1.6 FSI , 2.0 TFSI ,

Shes pjese te perdorur - Motorr Audi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

13.09.2019 (12:46):Pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per 1.6 fsi , 2.0 tfsi , 1.6 tdi 1.9 tdi 2.0 tdi per audi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

900 Euro

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

13.09.2019 (12:45):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

1,800 Euro Audi A6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi Audi A6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Audi A6 Viti 2007 Kamio Automat Per Pjes Kembimi

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

13.09.2019 (12:37):Audi a6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,800 Euro

1,000 Leke Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - T Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin

Shes pjese te perdorur - Pjese Te Ndryshme, Celesa Dritash, Butona Xhamash, Airbag Ti

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

13.09.2019 (12:27):Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #celesa #butonax...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

150 Euro Karrike per GOLF 4 - Shume te reja Karrike per Golf 4. Shume te reja dhe te ruajtura. Ngjyra e Zeze, Pacifik me te

Shes pjese - Karrike Per Golf 4 - Shume Te Reja

Tirane
Shes pjese Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

13.09.2019 (08:29):Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

5,000 Leke Vetem tel serioze flm Kerkoj radiator interkuleri per toyota corrolla e vitit 2007 .ka dy dalje me n

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Vetem Tel Serioze Flm

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

12.09.2019 (21:18):Kerkoj radiator interkuleri per toyota corrolla e vitit 2007 .ka dy dalje me nga 4.5 cm kush ka te me tel.0684776666...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

5,000 Leke Chevrolet Captiva viti 2012 motorr 2,2l 135 kw Kerkoj nje interkuler per chevrolet captiva viti 2012 2.2 135 kw.

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Chevrolet Captiva Viti 2012 Motorr 2,2l 135 Kw

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Nafte Karburanti

12.09.2019 (18:56):Kerkoj nje interkuler per chevrolet captiva viti 2012 2.2 135 kw....Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

1,200 Euro Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Golf 4 Viti 2002 1.9 Nafte Per Pjes Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

12.09.2019 (17:26):Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,200 Euro

15 Euro Audi A4 Pjese kembimi per te Audi A4 i vitit 2004,automate . Makina eshte ne gjendje sh

Shes pjese te perdorur - Audi A4

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

12.09.2019 (17:00):Pjese kembimi per te audi a4 i vitit 2004,automate . makina eshte ne gjendje shum te mire dhe tashme e cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ...Lexo detajet..

Kambio:

15 Euro

50 Euro Pjese kembimi Kerkoni pjese per makinat tuaja ⚙️🔩&#129300

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

12.09.2019 (16:46):Kerkoni pjese per makinat tuaja dhe#9881;dhe#65039;dhe#128297;dhe#129300; tek ne do te gjeni pjese kembimi te ndryshme te mercedes c class , opel corsa, audi a4 , a class , nissan navara , cadillac escalade dhe...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

1,000 Leke Timonë nga të gjithë llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020 Timonë nga të gjithë llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683

12.09.2019 (16:38):Timonë nga të gjithë llojet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #timon #timonmakine #volkswagen #audi #seat #skoda #renault #peugeot #c...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

200 Euro Disje Disje alumini per Mercedes Ngjyr Floriri (gold) shiten 4 disje komplet pa Goma..

Shes pjese te perdorur - Disje

Shkoder
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

11.09.2019 (20:20):Disje alumini per mercedes ngjyr floriri (gold) shiten 4 disje komplet pa goma.. disjet jan te perdorme nuk jan te vrame 18 zoll jan ...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

13,000 Leke Timon druri W211 Mercedes-Benz Shitet timon drruri Mercedes-Benz W211 ,ngyra edrrurit model Avantgarde jeshile

Shes pjese te perdorur - Timon Druri W211 Mercedes-benz

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Karburanti

11.09.2019 (15:25):Shitet timon drruri mercedes-benz w211 ,ngyra edrrurit model avantgarde jeshile pak e eret, lekura e qepur e re ngjyre e zez. kontaktoni ne nr e tel ose ne adresen : rruga dytesore sukth-shijak , ne sallmone sa...Lexo detajet..

Kambio:

13,000 Leke

13,000 Leke Timon druri W220 Mercedes-Benz (Rexhina) Shitet timon druri Mercedes-Benz W220 Rexhina , ngyra e drurit e kuqe e erret, l

Shes pjese te re - Timon Druri W220 Mercedes-benz (rexhina)

Durres
Shes pjese te re Motivi
2000 Viti
Karburanti

11.09.2019 (15:25):Shitet timon druri mercedes-benz w220 rexhina , ngyra e drurit e kuqe e erret, lekura e qepur e re ngjyre gri. kontaktoni ne nr e tel ose ne adresen : rruga dytesore sukth-shijak , ne sallmone sa kalon uren ne ...Lexo detajet..

Kambio:

13,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas