pjes kembimi per opel meriva  470 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 27 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Leke Pjese Kembimi Per Seat Altea Nardi&Eri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit per makinat e grupu

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Seat Altea

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

09.07.2020 (19:36):Nardidheeri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit per makinat e gruput volkswagen audi seat skoda. tek nardidheeri do te gjeni sherbim te kualifikuar dhe cilesi te pjeseve te kembimit. pjeset e kembi...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

100 Leke auto keli pjes kembimi pjes kembimi te perdorura per te gjitha mjetet,gjithashtu marim makina te akside

Shes pjese te perdorur - Auto Keli Pjes Kembimi

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

09.07.2020 (19:00):Pjes kembimi te perdorura per te gjitha mjetet,gjithashtu marim makina te aksidenduara ose jo me letra ose pa letra ne gjendje pune ose jo...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

25,000 Leke Goma Vere Briedgestone Turanza T 001   225 / 45 R 17-91 W 4 Cope Goma Vere te perdurura Briedgestone Turanza T 001  225 /45 R 17-91 W Viti

Shes pjese te perdorur - Goma Vere Briedgestone Turanza T 001 225 / 45 R 17-91 W

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

09.07.2020 (18:57):4 cope goma vere te perdurura briedgestone turanza t 001 225 /45 r 17-91 w viti prodhimit 2017 profili 8,00 mm puthuajse te reja te sa po ardhura nga gjermania cmimi i diskutushem....Lexo detajet..

Kambio:

25,000 Leke

1,000 Euro Pjese kembimi origjinale Pjese Kembimi Auto Ledi ofron pjese kembimi per markat si :FIAT -OPEL-RENAULT ??

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

09.07.2020 (18:43):Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up dhe viber...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

15 Euro Fiat Croma 2008 Pjese kembimi te Fiat Croma 2008 automate, Diesel-Nafte . Posedojme te gjitha pj

Shes pjese te perdorur - Fiat Croma 2008

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

09.07.2020 (17:38):Pjese kembimi te fiat croma 2008 automate, diesel-nafte . posedojme te gjitha pjeset e makines tashme te cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ...Lexo detajet..

Kambio:

15 Euro

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

09.07.2020 (14:44):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Lexo detajet..

Kambio:

400 Leke

15 Euro Audi A4 Pjese kembimi per te Audi A4 i vitit 2004,automate  . Makina eshte ne gjendje sh

Shes pjese te perdorur - Audi A4

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

09.07.2020 (13:35):Pjese kembimi per te audi a4 i vitit 2004,automate . makina eshte ne gjendje shum te mire dhe tashme e cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ...Lexo detajet..

Kambio:

15 Euro

2,800 Euro Audi A4  motor 2.0 viti 2007 Audi A4 
motor 2.0
viti 2007

Shes pjese te perdorur - Audi A4 Motor 2.0 Viti 2007

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

09.07.2020 (13:31):Audi a4 motor 2.0 viti 2007...Lexo detajet..

Kambio:

2,800 Euro

2,000 Euro  VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6 TDI 2.0 TDI 2.0  🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per VW GOLF

Shes pjese te perdorur5shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Vw Golf 6 1.4 Benzine 1.6 Tdi 2.0 Tdi 2.0

Tirane
Shes pjese te perdorur5shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

09.07.2020 (10:07):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per vw golf 6 1.4 benzine 1.6 tdi 2.0 tdi 2.0 tfsi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

2,000 Leke Pjese kembimi juli. Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. 
Wv, audi, ford, opel,benz

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Juli.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

09.07.2020 (10:00):Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. wv, audi, ford, opel,benz....Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

09.07.2020 (09:46):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

200 Leke pjes kembimi per benz audi golf Peugeot renault Opel frontera  pjes kembimi per benz w203  golf/Volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel fronte

Shes pjese te perdorur - Pjes Kembimi Per Benz Audi Golf Peugeot Renault Opel Fronter

Kruje
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

09.07.2020 (09:43):Pjes kembimi per benz w203 golf/volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel frontera 2.5 nafte, renault scenic 1.9 naft per pjes peugeot 206 benzine ...Lexo detajet..

Kambio:

200 Leke

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat  Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

08.07.2020 (18:02):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,000 Leke Parakolp Citroen C4 - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 Parakolp Citroen C4 - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020
#pjesekembimig

Shes pjese te perdorur - Parakolp Citroen C4 - Tel, Sms, Whatsapp, Viber - 0035568304

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

08.07.2020 (15:10):Parakolp citroen c4 - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #citroen #citroenc4 #pjesepercitroen #pjesepercitroenc4 #parakolpcitroen #parakolpcitroenc4...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

10,000 Leke Pjese kembimi per BMW X5 Pjese kembimi per BmW X5 ne gjendje te mire .Per cdo pjese te deshiruar na konta

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Bmw X5

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

08.07.2020 (15:02):Pjese kembimi per bmw x5 ne gjendje te mire .per cdo pjese te deshiruar na kontaktoni....Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

08.07.2020 (12:37):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

100,000 Leke Mercedes-Benz C-220 CDI (W203) Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220 CDI (W203)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz C-220 Cdi (w203)

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

08.07.2020 (11:10):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

100 Euro PJESE PER AUDI A8 2011  SHITET PJESE -PJESE AUDI A8 VITI 2011 NAFTE

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Audi A8 2011

Lushnje
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

08.07.2020 (10:48):Shitet pjese -pjese audi a8 viti 2011 nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

100 Leke Pjese Kembimi Per Audi A3 2015 @Nardi&Eri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit te grupit Volkswag

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Audi A3 2015

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
Nafte Karburanti

08.07.2020 (09:57):@nardidheeri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit te grupit volkswagen audi seat skoda. pjeset jane te importuara nga be dhe te nje cilesie te perzgjedhur. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

1,000 Leke Furnizimi i ri. Hapen per pjese Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035568

Shes pjese te perdorur - Furnizimi I Ri. Hapen Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

08.07.2020 (09:57):Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #aud...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

800 Euro Mrecedes-Benz ML origjinal R19 Shiten disqe Mrecedes-Benz ML origjinal R19 te ardhur nga Amerika chrome orgjina

Shes pjese te perdorur - Mrecedes-benz Ml Origjinal R19

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Tjeter Karburanti

07.07.2020 (21:19):Shiten disqe mrecedes-benz ml origjinal r19 te ardhur nga amerika chrome orgjinal i fabrikes,disqet jane bashke me goma te reja 255/50r19 keter.kane bere 400km si goma. cmimi per komplet setin 800euro. mundes...Lexo detajet..

Kambio:

800 Euro

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

07.07.2020 (16:57):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

1,800 Euro Audi A6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi Audi A6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Audi A6 Viti 2007 Kamio Automat Per Pjes Kembimi

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

07.07.2020 (15:19):Audi a6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,800 Euro

100 Dollar Pjese Kembimi Benz GLK v.p 2010,2013 . Pjese Kembimi per Benz GLK viti prodhimit 2010,2013.Pjeset jane te importuara ng

Shes pjese - Pjese Kembimi Benz Glk V.p 2010,2013 .

Fier
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

07.07.2020 (14:27):Pjese kembimi per benz glk viti prodhimit 2010,2013.pjeset jane te importuara nga italia....Lexo detajet..

350 Leke Disqe 17" origjinale te Golf 4 GT Shiten 4 disqe alumini origjinale 17" te Golf 4 GT.Disqet jane ne gjendje s

Shes pjese te perdorur - Disqe 17" Origjinale Te Golf 4 Gt

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

04.07.2020 (20:16):Shiten 4 disqe alumini origjinale 17" te golf 4 gt.disqet jane ne gjendje shum te mire! cmimi 350mije lek. i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio:

350 Leke

80 Leke Shitet parakolp+maskarine per Golf 5 ne gjendje perfekte Shitet parakolp+maskarine per Golf 5. Jane ne gjendje perfekte pa gervishtje.

Shes pjese te perdorur - Shitet Parakolp+maskarine Per Golf 5 Ne Gjendje Perfekte

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Karburanti

04.07.2020 (20:14):Shitet parakolp+maskarine per golf 5. jane ne gjendje perfekte pa gervishtje....Lexo detajet..

Kambio:

80 Leke

42,000 Leke MERCEDES BENZ disqe R16 origjinal Shiten disqe Mercedes Benz per modelet
🔸️W203
🔸️W202
🔸️W210
D

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz Disqe R16 Origjinal

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe mercedes benz per modelet 🔸️w203 🔸️w202 🔸️w210 disqet jane origjinal r16 te sapo lyer jane bashke me goma super goma te mira 205/55r16 viking. cmimi per komplet setin 420 mije l...Lexo detajet..

Kambio:

42,000 Leke

450 Euro Disqe Volkswagen R16 origjinal Shiten Disqe Volkswagen per modelet
🔸️Golf 7
🔸️Golf 6
🔸️Golf 5

Shes pjese te perdorur - Disqe Volkswagen R16 Origjinal

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2014 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe volkswagen per modelet 🔸️golf 7 🔸️golf 6 🔸️golf 5 🔸️turan 🔸️pasat disqet jane origjinal r16 modeli 2014 te ardhur nga amerika jane bashke me goma 20/55r16 dy goma jan...Lexo detajet..

Kambio:

450 Euro

400 Euro AUDI origjinal R17 Shiten Disqe AUDI per modelet
A3
🔸️A4
🔸️A6
disqet jane origjinal R

Shes pjese te perdorur - Audi Origjinal R17

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe audi per modelet a3 🔸️a4 🔸️a6 disqet jane origjinal r17 modeli i 2013 jane me bojen origjinale te fabrikes. cmimi 400euro pa goma. mundesi nderrimi me modele te tjere....Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

700 Euro MERCEDES BENZ disqe R19 Shiten disqe Mercedes-Benz R19 Modeli 2016 Made in Germany per modelet
🔸️W

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz Disqe R19

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2016 Viti
Tjeter Karburanti

04.07.2020 (20:13):Shiten disqe mercedes-benz r19 modeli 2016 made in germany per modelet 🔸️w211 🔸️w212 🔸️ml 🔸️s-class 🔸️e-class 🔸️cls disqet jane prodhim gjerman te 4 njesoj jane 99% te rinje...Lexo detajet..

Kambio:

700 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas