pjes makinash micubishi  505 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 29 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,500 Leke Pjese Kembimi Porche Panamera v.p 2013 Pjese Kembimi Porsche Panamera v.p 2013 te perdorura por ne gjendje te rregullt.

Shes pjese - Pjese Kembimi Porche Panamera V.p 2013

Fier
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

05.08.2020 (13:41):Pjese kembimi porsche panamera v.p 2013 te perdorura por ne gjendje te rregullt.cdo pjese e importuar nga italia....Lexo detajet..

10,000 Leke Shes pjese kembimi per toyota nissan citroen hyundai dhe kia. Vitet dhe llojet me te ndryshme. Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndrys

Shes pjese te perdorur - Shes Pjese Kembimi Per Toyota Nissan Citroen Hyundai Dhe Kia

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Tjeter Karburanti

05.08.2020 (13:38):Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndryshme. marrim makina per pjese kembimi kundrejt akt-cregjistrimit. adresa vore-marikaj-tirane...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

1,000 Euro Shitet chryzler per varreza e paperdorur ne shiperi ne gjendje perfekte Shitet chryzler ne gjendje perfekte pa dokumenta shitet per arsye se esht ne vit

Shes pjese te re - Shitet Chryzler Per Varreza E Paperdorur Ne Shiperi Ne Gjend

Durres
Shes pjese te re Motivi
1999 Viti
Nafte Karburanti

05.08.2020 (13:09):Shitet chryzler ne gjendje perfekte pa dokumenta shitet per arsye se esht ne vitin 1999 e nuk i behen dokumentat flm ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

200 Leke pjes kembimi per benz audi golf Peugeot renault Opel frontera pjes kembimi per benz w203 golf/Volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel fronte

Shes pjese te perdorur - Pjes Kembimi Per Benz Audi Golf Peugeot Renault Opel Fronter

Kruje
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

05.08.2020 (12:18):Pjes kembimi per benz w203 golf/volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel frontera 2.5 nafte, renault scenic 1.9 naft per pjes peugeot 206 benzine ...Lexo detajet..

Kambio:

200 Leke

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

05.08.2020 (12:13):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

100 Euro Ford fusion 2003 tdci Diponoj te gjitha pjeset ford fusion tdci 2003

Shes pjese te perdorur - Ford Fusion 2003 Tdci

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

04.08.2020 (16:53):Diponoj te gjitha pjeset ford fusion tdci 2003...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

120 Euro SHITET- TESTAT FORD 1.4 TDCI NAFTE Shitet Testat per Ford 1.4 Tdci nafte. Testata eshte ne gjendje shume te mire e

Shes pjese te perdorur - Shitet- Testat Ford 1.4 Tdci Nafte

Vlore
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

04.08.2020 (16:50):Shitet testat per ford 1.4 tdci nafte. testata eshte ne gjendje shume te mire e sapo hequr nga motorr funksional me 170mij km. testata eshte e pastruar dhe funksionale gati per montim. gjithcka duket edhe ne fo...Lexo detajet..

Kambio:

120 Euro

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

04.08.2020 (12:58):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

04.08.2020 (11:56):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

1,000 Euro Pjese kembimi origjinale Pjese Kembimi Auto Ledi ofron pjese kembimi per markat si :FIAT -OPEL-RENAULT ??

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

04.08.2020 (11:02):Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up dhe viber...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

2,800 Euro BMW 530D E60 per pjese Shitet BMW E60 530D e zeze per pjese. Vit prodhimi Dhjetor 2003.

Motorri dhe

Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Bmw 530d E60 Per Pjese

Pogradec
Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

04.08.2020 (10:39):Shitet bmw e60 530d e zeze per pjese. vit prodhimi dhjetor 2003. motorri dhe ana e djathte ne gjendje perfekte....Lexo detajet..

Kambio:

2,800 Euro

250 Euro Çift Stopash per Mercedes Benz ML viti 2009 -2010 me pika ,me gjith paketa, Çift Stopash per Mercedes Benz ML viti 2009 -2010 me pika ,me gjith paketa,

Shes pjese te perdorur - Çift Stopash Per Mercedes Benz Ml Viti 2009 -2010 Me Pika ,

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Karburanti

04.08.2020 (10:08):Çift stopash per mercedes benz ml viti 2009 -2010 me pika ,me gjith paketa, ...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

03.08.2020 (15:05):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

3,000 Leke Mercedez-Benz C220/2008 (W204) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C220 (W204)
Viti: 20

Shes pjese te perdorur - Mercedez-benz C220/2008 (w204) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

03.08.2020 (11:16):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c220 (w204) viti: 2008 fuel: nafte transmission: automatik...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

50 Euro Smart 2003 Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. Posedojme pjeset te smartit ne gje

Shes pjese te perdorur - Smart 2003

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

03.08.2020 (11:08):Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. posedojme pjeset te smartit ne gjendje shum te mire 👌🏻 per cdo informacion na kontaktoni ne nr : 0698002222,0698003333 ndodhemi ne autostraden durres-tirane...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

200 Leke pjes per ML 230 benzin gas kerkoj centralino per ML 230 benzin gas

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Pjes Per Ml 230 Benzin Gas

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
1999 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

03.08.2020 (10:43):Kerkoj centralino per ml 230 benzin gas...Lexo detajet..

Kambio:

200 Leke

200 Leke pjes per ML 230 benzin gas kerkoj centralino per ML 230 benzin gas

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Pjes Per Ml 230 Benzin Gas

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
1999 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

01.08.2020 (21:03):Kerkoj centralino per ml 230 benzin gas...Lexo detajet..

Kambio:

200 Leke

80 Euro Navigator për Mercedes Benz Navigator për Mercedes Benz - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035569682

Shes pjese te perdorur - Navigator Për Mercedes Benz

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Benzin Karburanti

01.08.2020 (17:44):Navigator për mercedes benz - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355696821159 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #navigator #cdplayer #dvdplayer #mp3player #mercedes #benz #mercedesbenz...Lexo detajet..

Kambio:

80 Euro

2,000 Euro Audi A3 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per AUDI A3

Shes pjese te perdorur - Audi A3

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Benzin Karburanti

01.08.2020 (14:44):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per audi a3 2009 2.0 tfsi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

100 Euro Disponojme cdo lloj pjese per bmw x6 3.0 xd 2011 Shiten lookM bmw x6

Shes pjese te perdorur - Disponojme Cdo Lloj Pjese Per Bmw X6 3.0 Xd 2011

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

01.08.2020 (12:24):Shiten lookm bmw x6...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

11 Dollar SHITEN GOMA + DISQE 22 PER Cadillac SHITEN GOMA + DISQE 22 PER Cadillac
069 585 3655

Shes pjese te perdorur - Shiten Goma + Disqe 22 Per Cadillac

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Tjeter Karburanti

01.08.2020 (11:07):Shiten goma + disqe 22 per cadillac 069 585 3655...Lexo detajet..

Kambio:

11 Dollar

2,500 Euro Nissan Almera V.p2003-2004 (pjese kembimi). Nissan Almera V.p2003-2004 (pjese kembimi).

Shes pjese te perdorur - Nissan Almera V.p2003-2004 (pjese Kembimi).

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

01.08.2020 (10:50):Nissan almera v.p2003-2004 (pjese kembimi)....Lexo detajet..

Kambio:

2,500 Euro

1,000 Leke Navigator për Mercedes Benz - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355696821159 Navigator për Mercedes Benz - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035569682

Shes pjese te perdorur - Navigator Për Mercedes Benz - Tel, Sms, Whatsapp, Viber, Me

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

01.08.2020 (10:48):Navigator për mercedes benz - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355696821159 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #navigator #cdplayer #dvdplayer #mp3player #mercedes #benz #mercedesbenz...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

150 Euro Karrike per GOLF 4 - Shume te reja Karrike per Golf 4. Shume te reja dhe te ruajtura. Ngjyra e Zeze, Pacifik me te

Shes pjese - Karrike Per Golf 4 - Shume Te Reja

Tirane
Shes pjese Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

31.07.2020 (20:56):Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

1,000 Leke Parakolp Ford Fiesta - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 Parakolp Ford Fiesta - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020
#pjesekembimi

Shes pjese te perdorur - Parakolp Ford Fiesta - Tel, Sms, Whatsapp, Viber - 003556830

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

31.07.2020 (14:05):Parakolp ford fiesta - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #ford #fiesta #fordfiesta #pjeseperford #pjeseperfiesta #pjeseperfordfiesta #parakolpford #...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

100,000 Leke Mercedes-Benz C-220 CDI (W203) Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220 CDI (W203)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz C-220 Cdi (w203)

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

30.07.2020 (16:21):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

1,000 Leke Furnizimi i ri. Hapen per pjese Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035568

Shes pjese te perdorur - Furnizimi I Ri. Hapen Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

30.07.2020 (14:26):Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #aud...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

25 Euro Nissan Navara Pjese kembimi te Nissan Navara 2016 ⚙️
Makina eshte 16.000

Shes pjese te perdorur - Nissan Navara

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2016 Viti
Nafte Karburanti

30.07.2020 (14:19):Pjese kembimi te nissan navara 2016 dhe#9881;dhe#65039; makina eshte 16.000 kilometra ,diesel . disponojme te gjitha pjeset e kembimit te automjetit. dhe#128076;dhe#127995; per informacione na kontaktoni ne n...Lexo detajet..

Kambio:

25 Euro

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

30.07.2020 (14:06):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

100 Euro PJESE PER AUDI A8 2011 SHITET PJESE -PJESE AUDI A8 VITI 2011 NAFTE

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Audi A8 2011

Lushnje
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

30.07.2020 (13:31):Shitet pjese -pjese audi a8 viti 2011 nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas