pjes makinash te perdorura  505 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME  Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

08.08.2020 (10:20):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

100 Leke Pjese Kembimi Per Seat Altea Nardi&Eri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit per makinat e grupu

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Seat Altea

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

07.08.2020 (20:38):Nardidheeri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit per makinat e gruput volkswagen audi seat skoda. tek nardidheeri do te gjeni sherbim te kualifikuar dhe cilesi te pjeseve te kembimit. pjeset e kembi...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

60 Euro Goma Nr. 14 Vetem 3 jave te perdorura 
Gomat jan pothuajse te reja, Kujt interesojn tme kon

Shes pjese te perdorur - Goma Nr. 14

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

07.08.2020 (18:03):Vetem 3 jave te perdorura gomat jan pothuajse te reja, kujt interesojn tme kontaktoj ne whatsapp! gomat jan numer 14 ...Lexo detajet..

Kambio:

60 Euro

2,000 Euro Audi A3 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per AUDI A3

Shes pjese te perdorur - Audi A3

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Benzin Karburanti

07.08.2020 (17:09):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per audi a3 2009 2.0 tfsi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

5,000 Leke Pjese per makina Pompe nafte vw viti 1998

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Makina

Elbasan
Shes pjese te perdorur Motivi
1998 Viti
Nafte Karburanti

07.08.2020 (17:04):Pompe nafte vw viti 1998 ...Lexo detajet..

Kambio:

5,000 Leke

1,000 Euro Pjese kembimi origjinale Pjese Kembimi Auto Ledi ofron pjese kembimi per markat si :FIAT -OPEL-RENAULT ??

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

07.08.2020 (14:34):Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up dhe viber...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

07.08.2020 (14:31):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

07.08.2020 (13:07):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

100 Euro Ford fusion 2003 tdci Diponoj te gjitha pjeset ford fusion tdci 2003

Shes pjese te perdorur - Ford Fusion 2003 Tdci

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

07.08.2020 (13:02):Diponoj te gjitha pjeset ford fusion tdci 2003...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

3,000 Leke Mercedez-Benz C220/2008 (W204) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C220 (W204)
Viti: 20

Shes pjese te perdorur - Mercedez-benz C220/2008 (w204) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

06.08.2020 (16:29):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c220 (w204) viti: 2008 fuel: nafte transmission: automatik...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

50 Euro Pjese kembimi  Kerkoni pjese per makinat tuaja ⚙️🔩&#129300

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

06.08.2020 (16:26):Kerkoni pjese per makinat tuaja dhe#9881;dhe#65039;dhe#128297;dhe#129300; tek ne do te gjeni pjese kembimi te ndryshme te mercedes c class , opel corsa, audi a4 , a class , nissan navara , cadillac escalade dhe...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

100,000 Leke Mercedes-Benz E 350/2008  Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli : E 350 (W211)
Viti:

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz E 350/2008

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Benzin Karburanti

06.08.2020 (14:43):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli : e 350 (w211) viti: 2008 transmission: 7-speed 7g-tronic automatic engine: 350 v6 fuel: benzine...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

2,800 Euro BMW 530D E60 per pjese Shitet BMW E60 530D e zeze per pjese. Vit prodhimi Dhjetor 2003.

Motorri dhe

Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Bmw 530d E60 Per Pjese

Pogradec
Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

06.08.2020 (14:17):Shitet bmw e60 530d e zeze per pjese. vit prodhimi dhjetor 2003. motorri dhe ana e djathte ne gjendje perfekte....Lexo detajet..

Kambio:

2,800 Euro

1,000 Euro Mercedes Benz C300 4Matic (W203) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C-300 4Matic (W203)

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz C300 4matic (w203) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

06.08.2020 (13:39):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c-300 4matic (w203) viti: 2006 transmission: automatic...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

10,000 Leke Shes pjese kembimi per toyota nissan citroen hyundai dhe kia. Vitet dhe llojet me te ndryshme. Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndrys

Shes pjese te perdorur - Shes Pjese Kembimi Per Toyota Nissan Citroen Hyundai Dhe Kia

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Tjeter Karburanti

06.08.2020 (13:03):Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndryshme. marrim makina per pjese kembimi kundrejt akt-cregjistrimit. adresa vore-marikaj-tirane...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

100,000 Leke Mercedes-Benz C-220 CDI (W203) Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220 CDI (W203)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz C-220 Cdi (w203)

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

06.08.2020 (12:52):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

100 Euro shes pjese per shumm lloje makinash benz 124 golf audi pasat opel astra dhe vektra skoda fabia pjeset jane te shkelqyera

06.08.2020 (11:23):Pjeset jane te shkelqyera...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

06.08.2020 (11:22):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

06.08.2020 (10:31):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Lexo detajet..

Kambio:

400 Leke

400 Euro Disqe me goma per Mercedes R /19  Disqe me goma per Mercedes R/19

Shes pjese te perdorur - Disqe Me Goma Per Mercedes R /19

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Nafte Karburanti

06.08.2020 (08:52):Disqe me goma per mercedes r/19 ...Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

1,500 Leke Pjese Kembimi Porche Panamera v.p 2013 Pjese Kembimi Porsche Panamera v.p 2013 te perdorura por ne gjendje te rregullt.

Shes pjese - Pjese Kembimi Porche Panamera V.p 2013

Fier
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

05.08.2020 (17:12):Pjese kembimi porsche panamera v.p 2013 te perdorura por ne gjendje te rregullt.cdo pjese e importuar nga italia....Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet chryzler per varreza e paperdorur ne shiperi ne gjendje perfekte Shitet chryzler ne gjendje perfekte pa dokumenta shitet per arsye se esht ne vit

Shes pjese te re - Shitet Chryzler Per Varreza E Paperdorur Ne Shiperi Ne Gjend

Durres
Shes pjese te re Motivi
1999 Viti
Nafte Karburanti

05.08.2020 (13:09):Shitet chryzler ne gjendje perfekte pa dokumenta shitet per arsye se esht ne vitin 1999 e nuk i behen dokumentat flm ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

200 Leke pjes kembimi per benz audi golf Peugeot renault Opel frontera  pjes kembimi per benz w203  golf/Volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel fronte

Shes pjese te perdorur - Pjes Kembimi Per Benz Audi Golf Peugeot Renault Opel Fronter

Kruje
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

05.08.2020 (12:18):Pjes kembimi per benz w203 golf/volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel frontera 2.5 nafte, renault scenic 1.9 naft per pjes peugeot 206 benzine ...Lexo detajet..

Kambio:

200 Leke

120 Euro SHITET- TESTAT FORD 1.4 TDCI NAFTE Shitet Testat per Ford 1.4 Tdci nafte. Testata eshte ne gjendje shume te mire e

Shes pjese te perdorur - Shitet- Testat Ford 1.4 Tdci Nafte

Vlore
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

04.08.2020 (16:50):Shitet testat per ford 1.4 tdci nafte. testata eshte ne gjendje shume te mire e sapo hequr nga motorr funksional me 170mij km. testata eshte e pastruar dhe funksionale gati per montim. gjithcka duket edhe ne fo...Lexo detajet..

Kambio:

120 Euro

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

04.08.2020 (11:56):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

250 Euro Çift Stopash per Mercedes Benz ML viti 2009 -2010 me pika ,me gjith paketa,  Çift Stopash per Mercedes Benz ML viti 2009 -2010 me pika ,me gjith paketa,

Shes pjese te perdorur - Çift Stopash Per Mercedes Benz Ml Viti 2009 -2010 Me Pika ,

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Karburanti

04.08.2020 (10:08):Çift stopash per mercedes benz ml viti 2009 -2010 me pika ,me gjith paketa, ...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat  Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

03.08.2020 (15:05):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

50 Euro Smart 2003  Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. Posedojme pjeset te smartit ne gje

Shes pjese te perdorur - Smart 2003

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

03.08.2020 (11:08):Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. posedojme pjeset te smartit ne gjendje shum te mire 👌🏻 per cdo informacion na kontaktoni ne nr : 0698002222,0698003333 ndodhemi ne autostraden durres-tirane...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

200 Leke pjes per ML 230 benzin gas kerkoj centralino per ML 230 benzin gas

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Pjes Per Ml 230 Benzin Gas

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
1999 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

03.08.2020 (10:43):Kerkoj centralino per ml 230 benzin gas...Lexo detajet..

Kambio:

200 Leke

200 Leke pjes per ML 230 benzin gas kerkoj centralino per ML 230 benzin gas

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Pjes Per Ml 230 Benzin Gas

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
1999 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

01.08.2020 (21:03):Kerkoj centralino per ml 230 benzin gas...Lexo detajet..

Kambio:

200 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas