pjes per fiat punto 1 2 2003  261 Njoftime

 Online 10 lexues | 0 njoftime ne pritje

150 Euro Makina Pjese kembimi per makina Karrike per GOLF 4 - Shume te reja

Karrike per GOLF 4 - Shume te reja

| Tirane

B Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...

150 Euro

Tirane
50 Euro Makina Pjese kembimi per makina MOTORINO 1.3 Multijet

MOTORINO 1.3 Multijet

Qender | Vlore

B Shitet motorino viti 2013 1.3 multijet fiat: 500, doblo, idea, linea, panda, punto, punto / grande punto, qubo lancia: musa, ypsilon opel: agila, combo, tigra vauxhall tigra...

50 Euro

Vlore
400 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima

Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane

Zone Periferike | Korce

B Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....

400 Leke

Korce
100 Dollar Makina Pjese kembimi per makina Pjese Kembimi Benz GLK v.p 2010,2013 .

Pjese Kembimi Benz GLK v.p 2010,2013 .

| Fier

B Pjese kembimi per benz glk viti prodhimit 2010,2013.pjeset jane te importuara nga italia....

100 Dollar

Fier
1,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina Mercedes Benz C300 4Matic (W203) per pjese kembimi

Mercedes Benz C300 4Matic (W203) per pjese kembimi

Vore | Tirane (17.63 Km nga qendra)

B Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c-300 4matic (w203) viti: 2006 transmission: automatic...

1,000 Euro

Tirane
100,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina ML W163/2002 Benzine.

ML W163/2002 Benzine.

Vore | Tirane (17.63 Km nga qendra)

B Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: ml w163 viti: 2002 fuel: benzine...

100,000 Leke

Tirane
50 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi

Pjese kembimi

Zone Periferike | Tirane (2.43 Km nga qendra)

B Kerkoni pjese per makinat tuaja ⚙️🔩🤔 tek ne do te gjeni pjese kembimi te ndryshme te mercedes c class , opel corsa, audi a4 , a class , nissan navara , cadillac escalade 🚗renault clio 🚙 etj disponojme te gjitha pjeset ne gjendje shum te mire 👌 ...

50 Euro

Tirane
100 Leke Makina Pjese kembimi per makina Shitet Pedan Kamioni

Shitet Pedan Kamioni

Zone Periferike | Berati

B Okazion!!! shitet pedan kamioni ne gjendje shume te mire.per me teper telefononi ne numer 069 53 86 338...

100 Leke

Berati
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi per Opel dhe Fiat

Pjese kembimi per Opel dhe Fiat

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.92 Km nga qendra)

B Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...

100 Euro

Tirane
2,800 Euro Makina Pjese kembimi per makina Audi A4  motor 2.0 viti 2007

Audi A4 motor 2.0 viti 2007

Qender | Durres

B Audi a4 motor 2.0 viti 2007...

2,800 Euro

Durres
20,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Navigator Universal TouchScreen 7'

Navigator Universal TouchScreen 7'

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.24 Km nga qendra)

B Shitet navigator i ri per cdo lloj makine, android 6.0, kryen te gjitha funksionet e nje tableti. i adaptueshem per komanda ne timon. kamer parkimi, bluetooth, usb, te gjitha hartat e fundit te europes, cilesi e larte figure dhe zeri. wifi, playstore etj.....

20,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - T

Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krah

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (5.63 Km nga qendra)

B Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #celesa #butonaxhamaxh #airbag...

1,000 Leke

Tirane
800 Euro Makina Pjese kembimi per makina Opel Corsa viti 2008.

Opel Corsa viti 2008.

Qender | Durres

B Opel corsa viti 2008. 1.3 diesel ecotec....

800 Euro

Durres
35 Leke Makina Pjese kembimi per makina LIREDI AUTO--Pjese Kembimi dhe Aksesore per te gjithe Automjetet

LIREDI AUTO--Pjese Kembimi dhe Aksesore per te gjithe Automjetet

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Ne jemi nje kompani qe operon ne tregetimin e pjeseve te kembimit,lubrifikanteve,filtrave per automjetet.me me shume se 20 vjet eksperience ne kete treg. perse duhet te na zgjidhni?? 1. 100% garanci ne artikujt tane 2. artikuj me garanaci! 3. cmime konkuruese 4. partneritet me kompanite lide...

35 Leke

Tirane
5,500 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shitet Audi A6 viti 2017, me 48000 km te kaluara. Per pjese kembimi.

Shitet Audi A6 viti 2017, me 48000 km te kaluara. Per pjese kembimi.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Audi a6 per pjese kembimi viti 2017. i karamboluar ne pjesen e perparme. ...

5,500 Euro

Tirane
700 Euro Makina Pjese kembimi per makina pjes per audi-a7 sline 3000 naft

pjes per audi-a7 sline 3000 naft

Brryli | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Shiten 1- maskarina e perparne 2- kater xhomat para-mbrapa te zinj origjinal 3- xhani madh mbrapa 3- 2 pal goma me disqe origjinal 4-feneri krahu i djathte ...

700 Euro

Tirane
1,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina Mercedes-Benz C 220 CDI (W203) per pjese kembimi.

Mercedes-Benz C 220 CDI (W203) per pjese kembimi.

Vore | Tirane (17.63 Km nga qendra)

B Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...

1,000 Euro

Tirane
1,400 Euro Makina Pjese kembimi per makina Body Kit per Range Rover

Body Kit per Range Rover

Qender | Fier

B Bodykit range rover sport! e vecanta e ketij body kiti eshte super materiali nga i cili perbehet. plastike e gomuar e cila nuk thyhet! perfshin: parakolp, mbrapakolp, marmitat, parafangot, bishtin me gjith "stop" te frenimit, anesoret metalizato qe vendosen te parafangot, maskarino, kapeset dhe vi...

1,400 Euro

Fier
800 Leke Makina Pjese kembimi per makina KOMPJUTER DIAGNOSTIKIMI 2018

KOMPJUTER DIAGNOSTIKIMI 2018

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.14 Km nga qendra)

B Kompjuter diagnostikimi per makinat. softwer 2018...

800 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda

pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda

Zone Periferike | Durres

B Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...

1,000 Leke

Durres
600 Leke Makina Pjese kembimi per makina Shes pjes per makina te ndrryshme

Shes pjes per makina te ndrryshme

Zone Periferike | Fier

B Shesim pjes per te gjitha llojet e makinave...kamio benxi 210....211....204 cmimi =250 turbina golfi 4 ....5...cmimi=70 kriko xhami...cmimi=10 brava dere...cmimi=10 fshirse xhami ...cmimi=20 kuti vakumi...cmimi=20 stopa te ndryshem....cmimi=10 fenera....cmimi=20 pompa benxine..cmimi=10 pomp...

600 Leke

Fier
2,800 Euro Makina Pjese kembimi per makina Nissan Primera v.p 2003 (pjese kembimi)

Nissan Primera v.p 2003 (pjese kembimi)

Qender | Fier

B Nissan primera v.p 2003 (pjese kembimi)....

2,800 Euro

Fier
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Furnizimi i ri. Hapen per pjese

Furnizimi i ri. Hapen per pjese

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (5.63 Km nga qendra)

B Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #audia4 #audia6 #a4 #a6 #seat #seatleon...

1,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina shes opel frontera per pjes kembimi

shes opel frontera per pjes kembimi

Zone Periferike | Kruje

B Makina eshte e botuar edhe esht e prishur si kabine pjestet motorike jn ne gjendje pune ...

100,000 Leke

Kruje
50 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi

Pjese kembimi

Zone Periferike | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi smart a clas mitsubishi per cdo informacion na kontaktoni ne nr e tel :0698002222, 069...

50 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim