pjese kembimi nissan ne tirane  499 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 23 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Parakolp Citroen C4 - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 Parakolp Citroen C4 - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020
#pjesekembimig

Shes pjese te perdorur - Parakolp Citroen C4 - Tel, Sms, Whatsapp, Viber - 0035568304

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

14.07.2020 (19:10):Parakolp citroen c4 - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #citroen #citroenc4 #pjesepercitroen #pjesepercitroenc4 #parakolpcitroen #parakolpcitroenc4...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

14.07.2020 (18:59):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

2,000 Euro VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6 TDI 2.0 TDI 2.0 🚘Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per VW GOLF

Shes pjese te perdorur5shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Vw Golf 6 1.4 Benzine 1.6 Tdi 2.0 Tdi 2.0

Tirane
Shes pjese te perdorur5shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

14.07.2020 (15:58):Dhe#128664;pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per vw golf 6 1.4 benzine 1.6 tdi 2.0 tdi 2.0 tfsi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

14.07.2020 (15:40):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Lexo detajet..

Kambio:

400 Leke

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

14.07.2020 (12:24):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

0 Pjes audi Pkes audi q5 2012

Shes pjese te perdorur - Pjes Audi

Berati
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Benzin Karburanti

13.07.2020 (22:45):Pkes audi q5 2012...Lexo detajet..

0 S class w221 5.5 Pjes per s class 5.5 4Matic

Shes pjese te perdorur - S Class W221 5.5

Berati
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Benzin Karburanti

13.07.2020 (22:44):Pjes per s class 5.5 4matic...Lexo detajet..

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

13.07.2020 (18:21):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

850 Euro disqe Mercedes-Benz R18 te gjere mbrapa Origjinal ]Shiten disqe Mercedes-Benz per modelet
🔸️E-class 🔸️W211🔸️W212 d

Shes pjese te perdorur - Disqe Mercedes-benz R18 Te Gjere Mbrapa Origjinal

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2009 Viti
Tjeter Karburanti

13.07.2020 (17:59):]shiten disqe mercedes-benz per modelet 🔸️e-class 🔸️w211🔸️w212 disqet jane origjinal r18 te gjere mbrapa te rregullt pa saldime apo deformime, jane bashke me goma para 245/40r18 dhe mbrapa 265/3...Lexo detajet..

Kambio:

850 Euro

2,000 Leke Pjese kembimi juli. Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. 
Wv, audi, ford, opel,benz

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Juli.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

13.07.2020 (12:10):Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. wv, audi, ford, opel,benz....Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

20,000 Leke Shitet motorr per golf 4 Shitet motorri i golf 4 benzine 1.8 ne gjendje shume te mire

Shes pjese te perdorur - Shitet Motorr Per Golf 4

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1999 Viti
Benzin Karburanti

13.07.2020 (00:55):Shitet motorri i golf 4 benzine 1.8 ne gjendje shume te mire ...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

100,000 Leke Mercedes-Benz C-220 CDI (W203) Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220 CDI (W203)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz C-220 Cdi (w203)

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

11.07.2020 (20:19):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

20 Euro Pjes per rover 75 Shiten pjes origjinale te reja per rover 75
Te ardhura nga anglia 

Pompe uje

Shes pjese te re - Pjes Per Rover 75

Fier
Shes pjese te re Motivi
2002 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

11.07.2020 (18:13):Shiten pjes origjinale te reja per rover 75 te ardhura nga anglia pompe uje 2 pasqyrat e para ferrota per te 4 gomat termostat grup i gomave per me shum tel 0683420200 ...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

100 Leke Pjese Kembimi Per Audi A3 2015 @Nardi&Eri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit te grupit Volkswag

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Audi A3 2015

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2015 Viti
Nafte Karburanti

11.07.2020 (17:22):@nardidheeri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit te grupit volkswagen audi seat skoda. pjeset jane te importuara nga be dhe te nje cilesie te perzgjedhur. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

5,000 Leke Disqe Nderrohen keto disqet per golf 4 jan 16 ndrohen me disqe 15 flm vetem per golf 4

9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Disqe

Durres
9shes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
1992 Viti
Nafte Karburanti

11.07.2020 (16:55):Nderrohen keto disqet per golf 4 jan 16 ndrohen me disqe 15 flm vetem per golf 4...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Leke

100 Leke auto keli pjes kembimi pjes kembimi te perdorura per te gjitha mjetet,gjithashtu marim makina te akside

Shes pjese te perdorur - Auto Keli Pjes Kembimi

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

11.07.2020 (14:42):Pjes kembimi te perdorura per te gjitha mjetet,gjithashtu marim makina te aksidenduara ose jo me letra ose pa letra ne gjendje pune ose jo...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

1,000 Euro Pjese kembimi origjinale Pjese Kembimi Auto Ledi ofron pjese kembimi per markat si :FIAT -OPEL-RENAULT ??

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

11.07.2020 (12:08):Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up dhe viber...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

180 Euro SHITJE shiten Disqe alumini 17inch per wolsvagen 4.5.6.7 dhe per audi

Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese - Shitje

Tirane
Shes pjese te perdorurshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjeseshes pjese Motivi
2000 Viti
Nafte Karburanti

10.07.2020 (17:55):Shiten disqe alumini 17inch per wolsvagen 4.5.6.7 dhe per audi ...Lexo detajet..

25,000 Leke Goma Vere Briedgestone Turanza T 001  225 / 45 R 17-91 W 4 Cope Goma Vere te perdurura Briedgestone Turanza T 001 225 /45 R 17-91 W Viti

Shes pjese te perdorur - Goma Vere Briedgestone Turanza T 001 225 / 45 R 17-91 W

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

10.07.2020 (10:51):4 cope goma vere te perdurura briedgestone turanza t 001 225 /45 r 17-91 w viti prodhimit 2017 profili 8,00 mm puthuajse te reja te sa po ardhura nga gjermania cmimi i diskutushem....Lexo detajet..

Kambio:

25,000 Leke

3,000 Euro Daihatsu Terios v.p 2004 (pjese kembimi). Daihatsu Terios v.p 2004 (pjese kembimi).

Shes pjese te perdorur - Daihatsu Terios V.p 2004 (pjese Kembimi).

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

10.07.2020 (10:05):Daihatsu terios v.p 2004 (pjese kembimi)....Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Euro

15 Euro Fiat Croma 2008 Pjese kembimi te Fiat Croma 2008 automate, Diesel-Nafte . Posedojme te gjitha pj

Shes pjese te perdorur - Fiat Croma 2008

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

10.07.2020 (09:18):Pjese kembimi te fiat croma 2008 automate, diesel-nafte . posedojme te gjitha pjeset e makines tashme te cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ...Lexo detajet..

Kambio:

15 Euro

100 Leke Pjese Kembimi Per Seat Altea Nardi&Eri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit per makinat e grupu

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Seat Altea

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

09.07.2020 (19:36):Nardidheeri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit per makinat e gruput volkswagen audi seat skoda. tek nardidheeri do te gjeni sherbim te kualifikuar dhe cilesi te pjeseve te kembimit. pjeset e kembi...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

15 Euro Audi A4 Pjese kembimi per te Audi A4 i vitit 2004,automate . Makina eshte ne gjendje sh

Shes pjese te perdorur - Audi A4

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

09.07.2020 (13:35):Pjese kembimi per te audi a4 i vitit 2004,automate . makina eshte ne gjendje shum te mire dhe tashme e cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ...Lexo detajet..

Kambio:

15 Euro

2,800 Euro Audi A4 motor 2.0 viti 2007 Audi A4 
motor 2.0
viti 2007

Shes pjese te perdorur - Audi A4 Motor 2.0 Viti 2007

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

09.07.2020 (13:31):Audi a4 motor 2.0 viti 2007...Lexo detajet..

Kambio:

2,800 Euro

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

09.07.2020 (09:46):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

200 Leke pjes kembimi per benz audi golf Peugeot renault Opel frontera pjes kembimi per benz w203 golf/Volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel fronte

Shes pjese te perdorur - Pjes Kembimi Per Benz Audi Golf Peugeot Renault Opel Fronter

Kruje
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

09.07.2020 (09:43):Pjes kembimi per benz w203 golf/volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel frontera 2.5 nafte, renault scenic 1.9 naft per pjes peugeot 206 benzine ...Lexo detajet..

Kambio:

200 Leke

10,000 Leke Pjese kembimi per BMW X5 Pjese kembimi per BmW X5 ne gjendje te mire .Per cdo pjese te deshiruar na konta

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Bmw X5

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

08.07.2020 (15:02):Pjese kembimi per bmw x5 ne gjendje te mire .per cdo pjese te deshiruar na kontaktoni....Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

100 Euro PJESE PER AUDI A8 2011 SHITET PJESE -PJESE AUDI A8 VITI 2011 NAFTE

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Audi A8 2011

Lushnje
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

08.07.2020 (10:48):Shitet pjese -pjese audi a8 viti 2011 nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,000 Leke Furnizimi i ri. Hapen per pjese Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035568

Shes pjese te perdorur - Furnizimi I Ri. Hapen Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

08.07.2020 (09:57):Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #aud...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

800 Euro Mrecedes-Benz ML origjinal R19 Shiten disqe Mrecedes-Benz ML origjinal R19 te ardhur nga Amerika chrome orgjina

Shes pjese te perdorur - Mrecedes-benz Ml Origjinal R19

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Tjeter Karburanti

07.07.2020 (21:19):Shiten disqe mrecedes-benz ml origjinal r19 te ardhur nga amerika chrome orgjinal i fabrikes,disqet jane bashke me goma te reja 255/50r19 keter.kane bere 400km si goma. cmimi per komplet setin 800euro. mundes...Lexo detajet..

Kambio:

800 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas