pjese kembimi per bmw  417 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 26 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro

Kerkoj Veshje Te Dyerve Mercedes C 200 Viti 2010

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
1 Kilometra

17.02.2020 (17:32):Kerkoj veshje te dyerve te jene ne gjendje te mire....Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

100 Euro shes pjese per shumm lloje makinash benz 124 golf audi pasat opel astra dhe vektra skoda fabia pjeset jane te shkelqyera

18.02.2020 (15:29):Pjeset jane te shkelqyera...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

18.02.2020 (14:41):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

18.02.2020 (12:48):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Lexo detajet..

Kambio:

400 Leke

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

18.02.2020 (12:44):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

1,000 Euro Pjese kembimi origjinale Pjese Kembimi Auto Ledi ofron pjese kembimi per markat si :FIAT -OPEL-RENAULT ??

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

18.02.2020 (09:58):Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up dhe viber...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

18.02.2020 (08:44):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

150 Euro Shes pajisje makine Range rover sport

Shes pjese te perdorur - Shes Pajisje Makine

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

18.02.2020 (08:13):Range rover sport...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

100 Euro Shes pjese makine Range rover evoque 2010

Shes pjese te perdorur - Shes Pjese Makine

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

18.02.2020 (08:13):Range rover evoque 2010 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

18.02.2020 (06:26):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

147 Euro Disqe Alumini Shiten disqe alumini 15, 16, 17,18 bashke me gomat. Mundesi nderrimi
Cmimi 147

Shes pjese te re - Disqe Alumini

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

17.02.2020 (22:25):Shiten disqe alumini 15, 16, 17,18 bashke me gomat. mundesi nderrimi cmimi 147 euro...Lexo detajet..

Kambio:

147 Euro

250 Euro Shitet impjant gazi ultra gaz. Impjanti esht vetem 6 muaj i perdorur. Shitet impjant gazi ultra gaz. Impjanti esht vetem 6 muaj i perdorur. Impjanti e

Shes pjese te perdorur - Shitet Impjant Gazi Ultra Gaz. Impjanti Esht Vetem 6 Muaj I

Lushnje
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

17.02.2020 (19:41):Shitet impjant gazi ultra gaz. impjanti esht vetem 6 muaj i perdorur. impjanti esht montuar ne fush kruje prej nje kostoje prej 500€. impjanti shitet 250€ dhe nuk i mongon as 1 pjese....Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

100 Euro Kerkoj veshje te dyerve mercedes c 200 viti 2010 Kerkoj veshje te dyerve te jene ne gjendje te mire.

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Veshje Te Dyerve Mercedes C 200 Viti 2010

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

17.02.2020 (17:32):Kerkoj veshje te dyerve te jene ne gjendje te mire....Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

150 Euro Karrike per GOLF 4 - Shume te reja Karrike per Golf 4. Shume te reja dhe te ruajtura. Ngjyra e Zeze, Pacifik me te

Shes pjese - Karrike Per Golf 4 - Shume Te Reja

Tirane
Shes pjese Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

17.02.2020 (15:47):Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

1,250 Leke Llampa H7 H4 led Okazion 8000lm 6000k Llampa H7 led ,ne kuti super ndricim 8000k . Porosi jashte Tiranes ne cmim i sht

Shes pjese te perdorur - Llampa H7 H4 Led Okazion 8000lm 6000k

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

17.02.2020 (14:57):Llampa h7 led ,ne kuti super ndricim 8000k . porosi jashte tiranes ne cmim i shtojme dhe posten _______ mos lexo poshte ____________ 6222 bentley , 14 bmw , 5354 seri 3 , 5 seri 5 , 2 seri 7 , 1 x-modele , 4 br...Lexo detajet..

Kambio:

1,250 Leke

50 Euro Smart 2003 Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. Posedojme pjeset te smartit ne gje

Shes pjese te perdorur - Smart 2003

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

17.02.2020 (14:23):Pjese kembimi per smart 2003 600 cc, benzine. posedojme pjeset te smartit ne gjendje shum te mire 👌🏻 per cdo informacion na kontaktoni ne nr : 0698002222,0698003333 ndodhemi ne autostraden durres-tirane...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

100 Leke auto keli pjes kembimi pjes kembimi te perdorura per te gjitha mjetet,gjithashtu marim makina te akside

Shes pjese te perdorur - Auto Keli Pjes Kembimi

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

17.02.2020 (12:53):Pjes kembimi te perdorura per te gjitha mjetet,gjithashtu marim makina te aksidenduara ose jo me letra ose pa letra ne gjendje pune ose jo...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

1,000 Euro Mercedes-Benz C 220 CDI (W203) per pjese kembimi. Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220 CDI (W203)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz C 220 Cdi (w203) Per Pjese Kembimi.

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

17.02.2020 (09:13):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,000 Euro Mercedes Benz C300 4Matic (W203) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C-300 4Matic (W203)

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz C300 4matic (w203) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

17.02.2020 (00:50):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c-300 4matic (w203) viti: 2006 transmission: automatic...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

500 Leke kerkoj sordilet e pasme per peugeot 207 e 2008 kerkoj te blej sordilet e pasme per peugeot 207 e 2008

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Sordilet E Pasme Per Peugeot 207 E 2008

Durres
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

16.02.2020 (21:44):Kerkoj te blej sordilet e pasme per peugeot 207 e 2008 ...Lexo detajet..

Kambio:

500 Leke

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

16.02.2020 (21:06):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

2,000 Leke Parakople dhe Mrapakolpe Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si Golf4 , Golf 5 ,Smart,

Shes pjese te perdorur - Parakople Dhe Mrapakolpe

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

16.02.2020 (20:19):Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si golf4 , golf 5 ,smart, toyota avensis , cclass. per me shum informacione na kontaktoni ne nr e tel 0698002222, 0698003333 instagram:topauto.al...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

15,000 Leke Kompresor ajri per Audi Q7 Kerkoj nje kompresor ajri per Audi Q7 prodhim i vitit 2012.

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kompresor Ajri Per Audi Q7

Elbasan
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Nafte Karburanti

16.02.2020 (16:18):Kerkoj nje kompresor ajri per audi q7 prodhim i vitit 2012....Lexo detajet..

Kambio:

15,000 Leke

1,400 Euro Chrysler 300c Motorr+kambio Motorr chrysleri 2.7l v6 benzin,ne gjendjd shume te mire . Sherbimet moto

Shes pjese te perdorur - Chrysler 300c Motorr+kambio

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

16.02.2020 (12:47):Motorr chrysleri 2.7l v6 benzin,ne gjendjd shume te mire . sherbimet motorrike [kiti] si zinxhir pomp uji etj te sa po bera, shume ekonomik . kambio automat ne gjendje te mire. 1400€ te dyja...Lexo detajet..

Kambio:

1,400 Euro

1,000 Leke Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020 Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenge

Shes pjese te perdorur - Pasqyra Për Të Gjitha Markat Dhe Modelet - Tel, Sms, Whats

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

15.02.2020 (12:25):Pasqyra për të gjitha markat dhe modelet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pasqyre #pasqyrë #pasqyra #pasqyremakine #pasqyramakinash...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

200 Euro Goma Shiten 5 goma per Mercedes Benz Sprinter
Ne gjendje shume te mire, si te reja.

Shes pjese te perdorur - Goma

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Karburanti

15.02.2020 (08:25):Shiten 5 goma per mercedes benz sprinter ne gjendje shume te mire, si te reja. te ardhura nga zvicra cmimi 200 euro...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

500 Leke e clas 211 hapet per pjese 0693869005 hapet per pjese e clas 211 e 220 cdi 0693869005

Shes pjese te perdorur - E Clas 211 Hapet Per Pjese 0693869005

Lezhe
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

15.02.2020 (06:49):Hapet per pjese e clas 211 e 220 cdi 0693869005...Lexo detajet..

Kambio:

500 Leke

200 Euro AIRBAG Timoni per Bmw F32 F33 F36 AIRBAG Timoni per Bmw F32 F33 F36

Shes pjese te perdorur - Airbag Timoni Per Bmw F32 F33 F36

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

14.02.2020 (16:10):Airbag timoni per bmw f32 f33 f36...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

200 Euro Timon per Bmw F32 F33 F36 Timon per Bmw F32 F33 F36 ne gjendje shum te mir

Shes pjese te perdorur - Timon Per Bmw F32 F33 F36

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

14.02.2020 (16:09):Timon per bmw f32 f33 f36 ne gjendje shum te mir ...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

400 Euro Fener i djathte led adaptive per bmw F32 F33 F36 F80 F82 Fener i djathte led adaptive per bmw F32 F33 F36 F80 F82 ne gjendje shum te mir

Shes pjese te perdorur - Fener I Djathte Led Adaptive Per Bmw F32 F33 F36 F80 F82

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

14.02.2020 (16:09):Fener i djathte led adaptive per bmw f32 f33 f36 f80 f82 ne gjendje shum te mir origjinal....Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

100 Dollar Pjese Kembimi Benz GLK v.p 2010,2013 . Pjese Kembimi per Benz GLK viti prodhimit 2010,2013.Pjeset jane te importuara ng

Shes pjese - Pjese Kembimi Benz Glk V.p 2010,2013 .

Fier
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

13.02.2020 (22:43):Pjese kembimi per benz glk viti prodhimit 2010,2013.pjeset jane te importuara nga italia....Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas