pjese kembimi per ford elbasan  233 njoftime

 Online 19 lexues | 0 njoftime ne pritje

400 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima

Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane

Zone Periferike | Korce

B Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....

400 Leke

Korce
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese motorri Mazda Bt 50 ,Ford Ranger 2.5 tdci viti 2009

Pjese motorri Mazda Bt 50 ,Ford Ranger 2.5 tdci viti 2009

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.27 Km nga qendra)

B Pjese per motorr mazda bt-50 dhe ford ranger 2.5 tdci viti 2009,shiten pjeset e motorrit per pikup mazda bt-50 dhe ford ranger 2.5 tdci viti 2009,cilinder,testate,turbine, 4 injektor,pompe nafte,pompe uji,pompe hidrauliku etj etj , motori ka qene me 163.000 km...

100 Euro

Tirane
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi per Opel dhe Fiat

Pjese kembimi per Opel dhe Fiat

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.92 Km nga qendra)

B Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...

100 Euro

Tirane
2,900 Leke Makina Pjese kembimi per makina  Kasetofon Me USB, SD Card, AUX

Kasetofon Me USB, SD Card, AUX

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kasetofon me usb, sd card, aux 2.900 leke transporti ne te gjith shqiperine kujdes per instalimin e kasetofonit duhet te siguroheni qe mos ngaterroni fazat e lidhjeve sepse mund te jape problem me grupin e zerit qe eshte i ngjitur ne qark ose instaloheni tek elektroaut i specializuar...

2,900 Leke

Tirane
50 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi

Pjese kembimi

Zone Periferike | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi smart a clas mitsubishi per cdo informacion na kontaktoni ne nr e tel :0698002222, 069...

50 Euro

Tirane
350 Euro Makina Pjese kembimi per makina Goma. Te reja.

Goma. Te reja.

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Shiten gomat bashk me discet ose dhe pa disce. gomat jan te reja po ashtu dhe discet. gomat pershaten per golf,pasat dhe bora. ...

350 Euro

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Kasetofonë të të gjithë llojeve - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #

Kasetofonë të të gjithë llojeve - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 0035

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (5.63 Km nga qendra)

B Kasetofonë të të gjithë llojeve - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #kasetofon #kasetofone #kasetofona #kasetofonusb #kasetofonamakine #cdplayer #dvdplayer #mp3player #mercedes #bmw #volkswagen #audi #seat #skoda #porsche #opel #renaul...

1,000 Leke

Tirane
2,100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Audi A8 viti 2007. 3.2 benzine fsi per pjese kembimi

Audi A8 viti 2007. 3.2 benzine fsi per pjese kembimi

Qender | Durres

B Audi a8 viti 2007. 3.2 benzine fsi per pjese kembimi...

2,100 Euro

Durres
2,900 Euro Makina Pjese kembimi per makina C 220  Viti 2008  Vetem per pjes kembimi

C 220 Viti 2008 Vetem per pjes kembimi

Qender | Durres

B C 220 viti 2008 vetem per pjes kembimi...

2,900 Euro

Durres
1,900 Euro Makina Pjese kembimi per makina  VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6

VW GOLF 6 1.4 Benzine 1.6

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B 🚘pjese kembimi bruka 🚘ofron pjese origjinale per vw golf 6 1.4 benzine 1.6 tdi 2.0 tdi 2.0 tfsi cel: 0686850367...

1,900 Euro

Tirane
1,800 Euro Makina Pjese kembimi per makina Audi A6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi

Audi A6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi

Qender | Durres

B Audi a6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi...

1,800 Euro

Durres
100,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina ML W163/2002 Benzine.

ML W163/2002 Benzine.

Vore | Tirane (17.63 Km nga qendra)

B Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: ml w163 viti: 2002 fuel: benzine...

100,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Mercedez-Benz A-Class 169-160/2011

Mercedez-Benz A-Class 169-160/2011

Vore | Tirane (17.63 Km nga qendra)

B Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: a-class 160 (w169) viti: 2011 fuel: benzine...

100,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Mercedez Benz E 270 CDI/2005 (W211)

Mercedez Benz E 270 CDI/2005 (W211)

Vore | Tirane (17.63 Km nga qendra)

B Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: e 270 cdi (w211) viti: 2005 fuel: nafte...

100,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Mercedes-Benz C-220 CDI (W203)

Mercedes-Benz C-220 CDI (W203)

Vore | Tirane (17.63 Km nga qendra)

B Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...

100,000 Leke

Tirane
5,500 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shitet Audi A6 viti 2017, me 48000 km te kaluara. Per pjese kembimi.

Shitet Audi A6 viti 2017, me 48000 km te kaluara. Per pjese kembimi.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Audi a6 per pjese kembimi viti 2017. i karamboluar ne pjesen e perparme. ...

5,500 Euro

Tirane
900 Euro Makina Pjese kembimi per makina MOTORR AUDI

MOTORR AUDI

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Pjese kembimi bruka 🚘ofron pjese origjinale per 1.6 fsi , 2.0 tfsi , 1.6 tdi 1.9 tdi 2.0 tdi per audi cel: 0686850367...

900 Euro

Tirane
40 Euro Makina Pjese kembimi per makina Goma Nr 205.55.16

Goma Nr 205.55.16

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Shes gomat ne supergjendje te sa po ardhura nga gjermania.. gomat jan teke nuk jan qifft. ...

40 Euro

Tirane
1,300 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi: Mercedes-Benz E-Class/2004, C-Class/2003

Pjese kembimi: Mercedes-Benz E-Class/2004, C-Class/2003

Vore | Tirane (17.63 Km nga qendra)

B Shiten per pjese kembimi: mercedes-benz: modeli:e-270 cdi viti: 2004 fuel: nafte transmission: automatic c-class: modeli: w203 viti: 2003 fuel: nafte transmission: automatic ...

1,300 Euro

Tirane
950 Euro Makina Pjese kembimi per makina  Toyota Hilux

Toyota Hilux

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shitet mbulese ne gjendje te mire ...

950 Euro

Tirane
150 Euro Makina Pjese kembimi per makina shes goma

shes goma

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Shes gomat e sa po ardhura nga gjermania ne gjendje shume te mire. gomat jane michelin nr. 15.195.65...

150 Euro

Tirane
350 Leke Makina Pjese kembimi per makina Disqe 17" origjinale te Golf 4 GT

Disqe 17" origjinale te Golf 4 GT

Qender | Elbasan

B Shiten 4 disqe alumini origjinale 17" te golf 4 gt.disqet jane ne gjendje shum te mire! cmimi 350mije lek. i diskutueshem...

350 Leke

Elbasan
150 Euro Makina Pjese kembimi per makina Karrike per GOLF 4 - Shume te reja

Karrike per GOLF 4 - Shume te reja

| Tirane

B Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...

150 Euro

Tirane
15 Euro Makina Pjese kembimi per makina Fiat Croma 2008

Fiat Croma 2008

Zone Periferike | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Pjese kembimi te fiat croma 2008 automate, diesel-nafte . posedojme te gjitha pjeset e makines tashme te cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ndodhemi ne autostraden tirane-durres,rruga dytesore iliria,perball kastratitit ...

15 Euro

Tirane
35 Leke Makina Pjese kembimi per makina LIREDI AUTO--Pjese Kembimi dhe Aksesore per te gjithe Automjetet

LIREDI AUTO--Pjese Kembimi dhe Aksesore per te gjithe Automjetet

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Ne jemi nje kompani qe operon ne tregetimin e pjeseve te kembimit,lubrifikanteve,filtrave per automjetet.me me shume se 20 vjet eksperience ne kete treg. perse duhet te na zgjidhni?? 1. 100% garanci ne artikujt tane 2. artikuj me garanaci! 3. cmime konkuruese 4. partneritet me kompanite lide...

35 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas