Karrike per GOLF 4 - Shume te reja Tirane

Pjese kembimi per makina Data: 17/05/2020 23:28

150 Euro

  • Karrike per GOLF 4 - Shume te reja
  • Karrike per GOLF 4 - Shume te reja
  • Karrike per GOLF 4 - Shume te reja


Pagesa 150 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio
Viti 2002
Kilometra 0
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Prishtine
Lexime 15246

Karrike per Golf 4. Shume te reja dhe te ruajtura. Ngjyra e Zeze, Pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe Timoni per GOLF 4
Po ashtu kemi Karrike edhe te VOLVO-s po ashtu te ruajtura.