Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Tirane

Pjese kembimi per makina Data: 25/09/2020 17:05 Post Id: 124570

100 Leke

  • Pjese kembimi per opel dhe chevrolet
  • Pjese kembimi per opel dhe chevrolet


Pagesa 100 Leke
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Nafte
Kambio
Viti 2019
Kilometra 2
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Unaza e re
Lexime 7147

Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj
Pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike.