Stereo Car Dvd Navigator 7.2 Inch Touch Screen Tirane

Pjese kembimi per makina Data: 14/06/2019 19:10

25 Euro

  • STEREO CAR DVD NAVIGATOR 7.2 INCH TOUCH SCREEN
  • STEREO CAR DVD NAVIGATOR 7.2 INCH TOUCH SCREEN
  • STEREO CAR DVD NAVIGATOR 7.2 INCH TOUCH SCREEN
  • STEREO CAR DVD NAVIGATOR 7.2 INCH TOUCH SCREEN


Pagesa 25 Euro
Marka | Karburanti Tjeter
Karburanti
Kambio
Viti 2016
Kilometra 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Zogu I Boulevard, Tirana, Albania
Lexime 175

Shitet kasetafon BLLOK DVD per makina... I PERDORUR DHR Ne GJENDJE te mire pune.. Ekran 7.2 inch... me 2 hyrje usb. Karte memorje. Hyrje per GPS Navigation. Fish Aux. Hyrje Kamera Parkimi. Ekran touch screen 7.2 inch dhe me butona... Hyrje per Amplifier dhe hyrje per Subwoofer..