Shitet kamjo automatike renault me gjith leven e marshit Tirane

Pjese kembimi per makina Data: 11/07/2019 13:00

7,000 Leke


Pagesa 7,000 Leke
Marka | Karburanti Renault
Karburanti Benzin
Kambio
Viti 1999
Kilometra 2
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Alajdin frasheri
Lexime 121

Shitet kamjo automatike dhe leva e marshit kamja ka nje difekt qe me kolpo shitet 7000 leke te reja