Disqe dhe Goma Tirane

Pjese kembimi per makina Data: 07/11/2019 12:52

45,000 Leke

  • Disqe dhe Goma


Pagesa 45,000 Leke
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti
Kambio
Viti 2010
Kilometra 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 94

Shiten disqe 19 AMG
Goma ML 164
Cmimi 45.000 leke te reja