PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME Durres

Pjese kembimi per makina Data: 25/09/2020 15:07 Post Id: 181051

1,000 Euro

  • PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME
  • PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME
  • PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME
  • PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME


Pagesa 1,000 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio
Viti 2010
Kilometra 2
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Vadardhe-Kulle
Lexime 5950

Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h
OFICINE MEKANIKE PER MAKINA DHE PER TE GJITHE MJETET E RENDA
SUKTH (DURRES)
Tel