Po kerkoj nje kamio per makine ti chrysler 2900 cce vitit 2003 dhe me cmim te arsyeshem Tirane

Pjese kembimi per makina Data: 09/03/2020 20:16

500 Euro


Pagesa 500 Euro
Marka | Karburanti Chrysler
Karburanti Nafte
Kambio
Viti 2003
Kilometra 1
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Kavaja Street 21, Tirana, Albania
Lexime 63

Po kerkoj nje kamio per nje makine tip chrysler votage 2900 cc e vitit 2003