Autel MaxiCom Mk808 1 VIT FALAS UPDATE Tirane

Pjese kembimi per makina Data: 16/03/2019 14:40

850 Leke

  •  Autel MaxiCom Mk808 1 VIT FALAS UPDATE
  •  Autel MaxiCom Mk808 1 VIT FALAS UPDATE


Pagesa 850 Leke
Marka | Karburanti
Karburanti
Kambio
Viti 0
Kilometra 2
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania
Lexime 2199

Pajisje diagnostikuese per te gjitha llojet e automjeteve nga viti 1996 deri ne viti 2017.Software eshte i bere update deri ne gusht te vitit 2018. E sapo blere dhe me te gjithe aksesoret origjinale(eshte ne gjendje te re). Kryen te gjitha serviset kryesore perfshire edhe leximin dhe fshirjen e kodeve. Disa prej serviseve kryesore jane:
Oil reset service.
Electronic parking brake service(EPB).
Battery menagement system(BMS).
Steering angle sensor service(SAS).
Dpf service and regeneration.
Injector programming.
Tpms service.
Immobilizer service.
Keys programmer.