Audi A4 Tirane

Pjese kembimi per makina Data: 14/07/2020 20:47 Post Id: 65230

15 Euro

  • Audi A4


Pagesa 15 Euro
Marka | Karburanti Audi
Karburanti Nafte
Kambio
Viti 2004
Kilometra 2
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Autostrada Tirane-Durres,Km7,rruga dytesore Iliria perball Kastratit
Lexime 1779

Pjese kembimi per te Audi A4 i vitit 2004,automate . Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe tashme e cmontuar . Per informacione na kontaktoni ne nr : ,
Insta: topauto018
Fb: Top Auto
Ndodhemi ne autostraden Tirane-Durres,Rruga dytesore Iliria,perball Kastratiti