MASGLASS - Servis Xhama Makinash Tirane

Pjese kembimi per makina Data: 22/09/2018 12:37

10,000 Leke

  • MASGLASS - Servis Xhama Makinash


Pagesa 10,000 Leke
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Tjeter
Kambio
Viti 2018
Kilometra 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Bedri Karapici, Perballe Fabrikes Birra Tirana, Tirane
Lexime 2473

Pavaresisht nga lloji, marka apo tipi i makines qe ngisni, sa her qe ju nevojitet te nderroni xhamin e makines zgjidhni MASGLASS. Perfaqesuesi i vetem i Saint Gobain dhe Pilkington ne Shqiperi. Staf teknik i kualifikuar, siguri dhe garanci. Xhama per te gjitha llojet e automjeteve. Ne ju sherbejme shpejt dhe me cilesi maksimale.

Adresa : Rr. Bedri Karapici, Perballe Fabrikes Birra Tirana, Tirane.