pjese per makine audi a4 ne shitje  459 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 25 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

27.05.2020 (20:26):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

80 Euro Sedilje Shiten sedilje Mercedes Benz 203
Transport falas ne Tirane 
Cmimi 80 Euro

Shes pjese te perdorur - Sedilje

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

27.05.2020 (18:46):Shiten sedilje mercedes benz 203 transport falas ne tirane cmimi 80 euro...Lexo detajet..

Kambio:

80 Euro

120 Euro DVD navigator wolksvagen Shes DVD navigator Volkswagen me ekran te math sede memorje blututh DVD radio e

Shes pjese te perdorur - Dvd Navigator Wolksvagen

Korce
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

27.05.2020 (15:42):Shes dvd navigator volkswagen me ekran te math sede memorje blututh dvd radio etj 0692144145...Lexo detajet..

Kambio:

120 Euro

111 Leke Motorr Hyundai Tuscon Kerkoj Motorr per hyundai tuscon, viti 2007, nafte

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Motorr Hyundai Tuscon

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

27.05.2020 (12:13):Kerkoj motorr per hyundai tuscon, viti 2007, nafte...Lexo detajet..

Kambio:

111 Leke

500,000 Leke Kerkoj pjese per fiat punto 2010 .kroskoti. serdile pasagjeri. Veshshja e deres pasagjerit. Kerkoj pjeset brenda per fiat punto 2010

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Pjese Per Fiat Punto 2010 .kroskoti. Serdile Pasagjer

Fier
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Benzin Karburanti

26.05.2020 (23:44):Kerkoj pjeset brenda per fiat punto 2010...Lexo detajet..

Kambio:

500,000 Leke

250 Euro Disqe Nr.17 BMW Shiten disqe 225/45/17 per cdo lloje BMW, bashke me goma 80%.
Ne gjendje shum

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr.17 Bmw

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

26.05.2020 (23:41):Shiten disqe 225/45/17 per cdo lloje bmw, bashke me goma 80%. ne gjendje shume te mire. cmimi 250 euro...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

120 Euro DVD navigator wolksvagen Shes DVD navigator Volkswagen me ekran te math sede memorje blututh DVD radio e

Shes pjese te perdorur - Dvd Navigator Wolksvagen

Korce
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

26.05.2020 (20:57):Shes dvd navigator volkswagen me ekran te math sede memorje blututh dvd radio etj 0692144145...Lexo detajet..

Kambio:

120 Euro

120 Euro DVD navigator wolksvagen Shes DVD navigator Volkswagen me ekran te math sede memorje blututh DVD radio e

Shes pjese te perdorur - Dvd Navigator Wolksvagen

Korce
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

26.05.2020 (20:57):Shes dvd navigator volkswagen me ekran te math sede memorje blututh dvd radio etj 0692144145...Lexo detajet..

Kambio:

120 Euro

100 Euro DVD navigator origjinal per wolksvagen Shes dvd navigator radio me usb blututh per wolksvagen 0692144145

Shes pjese te perdorur - Dvd Navigator Origjinal Per Wolksvagen

Korce
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

26.05.2020 (19:21):Shes dvd navigator radio me usb blututh per wolksvagen 0692144145...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

20,000 Leke Shes Kasetofon per Hyndai Santa Fe MP3 CD Player Shes Kasetofon per Hyndai Santa Fe MP3 CD Player Ne qendje shume te mire. Cmimi

Shes pjese te perdorur - Shes Kasetofon Per Hyndai Santa Fe Mp3 Cd Player

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

26.05.2020 (18:09):Shes kasetofon per hyndai santa fe mp3 cd player ne qendje shume te mire. cmimi 20000 leke. nr kontakti 0696055030...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

2,800 Euro Audi A4 motor 2.0 viti 2007 Audi A4 
motor 2.0
viti 2007

Shes pjese te perdorur - Audi A4 Motor 2.0 Viti 2007

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

26.05.2020 (17:47):Audi a4 motor 2.0 viti 2007...Lexo detajet..

Kambio:

2,800 Euro

100,000 Leke Mercedez Benz E 270 CDI/2005 (W211) Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: E 270 CDI (W211)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedez Benz E 270 Cdi/2005 (w211)

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

26.05.2020 (12:03):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: e 270 cdi (w211) viti: 2005 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

15 Euro Audi A4 Pjese kembimi per te Audi A4 i vitit 2004,automate . Makina eshte ne gjendje sh

Shes pjese te perdorur - Audi A4

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

25.05.2020 (20:24):Pjese kembimi per te audi a4 i vitit 2004,automate . makina eshte ne gjendje shum te mire dhe tashme e cmontuar . per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ...Lexo detajet..

Kambio:

15 Euro

1,000 Leke Furnizimi i ri. Hapen per pjese Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035568

Shes pjese te perdorur - Furnizimi I Ri. Hapen Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

25.05.2020 (17:28):Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #aud...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

80 Euro She's disqe alumini per golf 4 (16) She's nji pal disqe alumini per golf 4 numer 16 arsyea se I kam vuar goma 1

Shes pjese te perdorur - She's Disqe Alumini Per Golf 4 (16)

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
1999 Viti
Nafte Karburanti

25.05.2020 (12:09):She's nji pal disqe alumini per golf 4 numer 16 arsyea se i kam vuar goma 15 ...Lexo detajet..

Kambio:

80 Euro

1,000 Leke Fener Ford Focus Fener Ford Focus - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020
#pjesekemb

Shes pjese te perdorur - Fener Ford Focus

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

25.05.2020 (11:43):Fener ford focus - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #servis #fener #fenerford #fenerfocus #fenerfordfocus #ford #focus #fordfocus...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

100,000 Leke SHITET MERCEDES W124 PER PJESE KËMBIMI Shitet Per pjese KËMBIMI Mercedes w124 300 (pa turbo)

Shes pjese te perdorur - Shitet Mercedes W124 Per Pjese KËmbimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1990 Viti
Nafte Karburanti

24.05.2020 (01:16):Shitet per pjese kËmbimi mercedes w124 300 (pa turbo)...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

7,000 Euro Cisterne Nafte/Benzine Shiten Cisterna Nafte/Benzine .Ne gjendje te shkelqyer /Vellimi i cisternave esh

Shes pjese te perdorur - Cisterne Nafte/benzine

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.05.2020 (01:16):Shiten cisterna nafte/benzine .ne gjendje te shkelqyer /vellimi i cisternave eshte 40 000 litra (40 ton) . shiten per arsye migracioni .te interesuarit mund te me kontaktojne ne viber/whats app ose mund te tel...Lexo detajet..

Kambio:

7,000 Euro

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

23.05.2020 (20:21):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

100 Euro PJESE PER AUDI A8 2011 SHITET PJESE -PJESE AUDI A8 VITI 2011 NAFTE

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Audi A8 2011

Lushnje
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

23.05.2020 (15:44):Shitet pjese -pjese audi a8 viti 2011 nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

400 Euro Disqe 18 inch Audi origjinal 4 Disqe Nr 18 Audi origjinal .

Shes pjese te perdorur - Disqe 18 Inch Audi Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Tjeter Karburanti

23.05.2020 (14:08):4 disqe nr 18 audi origjinal ....Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

1,000 Leke KORNIZE PER KASETOFON FORD FOKUS FOCUS KORNIZE PER KASETOFON FME USB AUX PER FORD FOKUS FOCUS

Shes pjese te re - Kornize Per Kasetofon Ford Fokus Focus

Tirane
Shes pjese te re Motivi
1999 Viti
Karburanti

23.05.2020 (09:09):Kornize per kasetofon fme usb aux per ford fokus focus...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

2,900 Euro vetem per pjes kembimi  E 320 viti 2008 vetem per pjes kembimi 
 E 320 
viti 2008

Shes pjese te perdorur - Vetem Per Pjes Kembimi E 320 Viti 2008

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Tjeter Karburanti

22.05.2020 (16:31):Vetem per pjes kembimi e 320 viti 2008...Lexo detajet..

Kambio:

2,900 Euro

10,000 Leke Shes pjese kembimi per toyota nissan citroen hyundai dhe kia. Vitet dhe llojet me te ndryshme. Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndrys

Shes pjese te perdorur - Shes Pjese Kembimi Per Toyota Nissan Citroen Hyundai Dhe Kia

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Tjeter Karburanti

22.05.2020 (14:19):Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndryshme. marrim makina per pjese kembimi kundrejt akt-cregjistrimit. adresa vore-marikaj-tirane...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

3,000 Leke Mercedez-Benz C220/2008 (W204) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C220 (W204)
Viti: 20

Shes pjese te perdorur - Mercedez-benz C220/2008 (w204) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

22.05.2020 (14:04):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c220 (w204) viti: 2008 fuel: nafte transmission: automatik...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

10,000 Leke pjese kembimi te perdorura ose te reja Pershendetje

shpatullat e poshtme 

makine Rexton 2700 viti 2005

Falemin

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Pjese Kembimi Te Perdorura Ose Te Reja

Permet
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

21.05.2020 (21:09):Pershendetje shpatullat e poshtme makine rexton 2700 viti 2005 faleminderit...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

2,800 Euro Nissan Primera v.p 2003 (pjese kembimi) Nissan Primera v.p 2003 (pjese kembimi).

Shes pjese te perdorur - Nissan Primera V.p 2003 (pjese Kembimi)

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin Karburanti

21.05.2020 (16:59):Nissan primera v.p 2003 (pjese kembimi)....Lexo detajet..

Kambio:

2,800 Euro

100 Euro AUDI A6 2013 3.0 NAFTE Shitet pjese pjese Audi A6 2013 3.0 nafte

Shes pjese te perdorur - Audi A6 2013 3.0 Nafte

Lushnje
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Nafte Karburanti

21.05.2020 (15:43):Shitet pjese pjese audi a6 2013 3.0 nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

350 Euro Disqe 18 inch Bmw Seria 3 Disqe Nr 18 Bmv seria 3

Shes pjese te perdorur - Disqe 18 Inch Bmw Seria 3

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Karburanti

21.05.2020 (14:15):Disqe nr 18 bmv seria 3...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

147 Euro Disqe Alumini Shiten disqe alumini 15, 16, 17,18 bashke me gomat. Mundesi nderrimi
Cmimi 147

Shes pjese te re - Disqe Alumini

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

21.05.2020 (14:10):Shiten disqe alumini 15, 16, 17,18 bashke me gomat. mundesi nderrimi cmimi 147 euro...Lexo detajet..

Kambio:

147 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas