polo 2002 naft  215 njoftime

 Online 17 lexues | 0 njoftime ne pritje

250 Euro Makina Pjese kembimi per makina Injector mercedes bemz w 212,s 212,c 204,a 207,c 207

Injector mercedes bemz w 212,s 212,c 204,a 207,c 207

Don Bosko | Tirane (1.29 Km nga qendra)

B Injector per mercedes benz w 212,s 212,c 204,c 207,a 207 a6510704987 / a6510700587 para se te blini shikoni numrin ne makinen tuaj...

250 Euro

Tirane
2,400 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shes radio marrese Motorola

Shes radio marrese Motorola

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra)

B Radio eshte baze per makine. marka: motorola. me stacion baze te kompletuar me antene baze dhe antene per cdo radio. 6 cope. cmimi eshte per te 6 copet bashke me bazen e kompletuar. ...

2,400 Euro

Tirane
900 Euro Makina Pjese kembimi per makina Mercedes Benz Disqe

Mercedes Benz Disqe

Zone Periferike | Fier

B Disqe mercedes benz e-class 211,a212,cls 219,s-class 221-222 disqet jane origjinal r18 bashke me goma 245/40r18....

900 Euro

Fier
2,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina Range Rover Vogue R21 Disqe

Range Rover Vogue R21 Disqe

Zone Periferike | Fier

B Disqe range rover vogue r21 original me goma michelin 275/45r21 te montuara nga fabrika makines range rover, shume pak kilometra te bera si goma dhe disqe, kompleti eshte ne gjendje perfekte pothuajse te rinje....

2,000 Euro

Fier
450 Euro Makina Pjese kembimi per makina Goma dhe disqe!

Goma dhe disqe!

Kamez/Paskuqan | Tirane (3.54 Km nga qendra)

B 4 goma 265-75-r-15 foristrade të reja me gjith disqe alumini, qmimi 450€...

450 Euro

Tirane
120 Euro Makina Pjese kembimi per makina Disqje 16

Disqje 16

Kamez/Paskuqan | Tirane (8.16 Km nga qendra)

B Shitet disqje 16 per makine cmimi 120 euro...

120 Euro

Tirane
2,500 Leke Makina Pjese kembimi per makina Shesim pjes makinash edhe disce te mira ne gjëndje të mirë  numri i telefonit 0685743036

Shesim pjes makinash edhe disce te mira ne gjëndje të mirë numri i

Laprake | Tirane (8.99 Km nga qendra)

B Pjes per mercedez benz ...

2,500 Leke

Tirane
600 Euro Makina Pjese kembimi per makina Fiat Punto 2001 benzin per pjese

Fiat Punto 2001 benzin per pjese

Qender | Elbasan

B Okazion !!! shitet fiat punto per pjese. motorr 1.2 benzin vit prodhim 2001 me 4 dyer letra dhe siguracion te paguara deri ne fund tetor 2019 ka patur rrjedhje uji ne motorr, shitet per pjese...

600 Euro

Elbasan
30,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Sabrator nafte pasat 2004

Sabrator nafte pasat 2004

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.81 Km nga qendra)

B Sabrator nafte pasat 2004...

30,000 Leke

Tirane
1,200 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shitet vetem termusi i pershtatshem per frigorifer

Shitet vetem termusi i pershtatshem per frigorifer

Qender | Sarande

B E pershtateshme per makin toyota nisan mitsubishi etj...

1,200 Euro

Sarande
4,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina skelet per nderrim kasetefoni radio player

skelet per nderrim kasetefoni radio player

Kamez/Paskuqan | Tirane (2.95 Km nga qendra)

B Bazament kasetefoni ...

4,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Shitet Celesi VW

Shitet Celesi VW

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.10 Km nga qendra)

B Shitet çelesi per vw me çip. ne gjendje shume te mire sic shihet dhe ne foto....

6,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina CD player Rcd210 VW Origjinal

CD player Rcd210 VW Origjinal

Zone Periferike | Fier

B Shes cd player rcd210 origjinal per vw , caddy,polo,jeta,golf etj.ne gjendje shum te mire.cemimi i diskutueshem...

100 Euro

Fier
45,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Kerkoj nje  motorre Opel frontera 2.2 benzine 1998

Kerkoj nje motorre Opel frontera 2.2 benzine 1998

Zone Periferike | Vlore

B Kerkoj te blej nje motorre opel frontera 2.2 benzine viti 1999 4x4 450 milek nr telefono ‭ 069 464 5097‬...

45,000 Leke

Vlore
30 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pjese kembimi per mercedes c class

Pjese kembimi per mercedes c class

Zone Periferike | Elbasan

B Shes pjese kembimi per mercedes c class i vitit 1996 vendodhja perrenjas per me teper informacion na kontaktoni ne nr tel:0684796866...

30 Euro

Elbasan
800 Euro Makina Pjese kembimi per makina Pompe per Eskavator

Pompe per Eskavator

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Pompe nafte per eskavator e re ne kuti...

800 Euro

Tirane
35 Leke Makina Pjese kembimi per makina LIREDI AUTO--Pjese Kembimi dhe Aksesore per te gjithe Automjetet

LIREDI AUTO--Pjese Kembimi dhe Aksesore per te gjithe Automjetet

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Ne jemi nje kompani qe operon ne tregetimin e pjeseve te kembimit,lubrifikanteve,filtrave per automjetet.me me shume se 20 vjet eksperience ne kete treg. perse duhet te na zgjidhni?? 1. 100% garanci ne artikujt tane 2. artikuj me garanaci! 3. cmime konkuruese 4. partneritet me kompanite lide...

35 Leke

Tirane
75,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Goma per Range Rover ose freelander 2

Goma per Range Rover ose freelander 2

Kamez/Paskuqan | Tirane (11.78 Km nga qendra)

B Shes 4 goma+ disqe pirrelli 235/60/r18 per range rover ose freelander 2 te pa demtuar ose goditur apo saldime jan 97% ose vetem nje muaj te perdorme ardhe nga anglia , gomat ndodhen me berxulle kamez tirane, nr kontakti 0682515516...

75,000 Leke

Tirane
35 Euro Makina Pjese kembimi per makina Nissan Navara 2016

Nissan Navara 2016

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Pjese kembimi te nissan navara 2016 ⚙️ makina eshte 16.000 kilometra disponojme : -motorrin dhe pjeset e tij -kambion automatike+ grupin e tij -timoni -kasetafoni te gjitha pajisjet jane ne gjendje shum te mire pune👌🏻 per informacione na kontaktoni ne nr: 0698002222 ,0698003333 i...

35 Euro

Tirane
35 Euro Makina Pjese kembimi per makina Mercedes C class 220 CDI

Mercedes C class 220 CDI

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Pjese kembimi te mercedes c class 220 cdi🔩 makina eshtene gjendje shum te mire , automatike me 180 000 km i vitit 2003 .disponojme te gjitha pjeset ne gjendje shum te mire 👌🏻 per informacione na kontaktoni ne nr: 0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ndodhemi ne autostra...

35 Euro

Tirane
30 Euro Makina Pjese kembimi per makina Cadillac Escalade 2008

Cadillac Escalade 2008

Zone Periferike | Tirane (10.72 Km nga qendra)

B Pjese kembimi te cadillac escalade 2008 , benzine dhe impiant gazi . kemi ne gjendje te gjitha pjeset e makines 👌🏻 per informacione na kontaktoni ne nr :0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ndodhemi ne autostraden tirane-durres,rruga dytesore iliria,perball kastratiti...

30 Euro

Tirane
50,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Kerkoj Mazda 3 viti 2004 me targa shqiptàre.

Kerkoj Mazda 3 viti 2004 me targa shqiptàre.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.98 Km nga qendra)

B Ngjyre gri, 1600 cc benzine. nuk me intereson gjendja e makines....

50,000 Leke

Tirane
300 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shiten 4 disqe alumini

Shiten 4 disqe alumini

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Shiten 4disqe alumini ne gjendje shume te mire. cmimi 300euro....

300 Euro

Tirane
500 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shiten gomat

Shiten gomat

Qender | Puke

B Gomat jan ne gjenje shum te. mir gomat jan firem dunlop mark gjermane dje 18 zoll goma te veres . per magjat mundi te shkruni ne. wacap 0688764401....

500 Euro

Puke
30 Euro Makina Pjese kembimi per makina Parakolp 124

Parakolp 124

Qender | Korce

B Parakolp me grile 124 viti 94 -95...

30 Euro

Korce

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas