pompe hidraulike benz 203  279 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 21 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

18.06.2019 (09:48):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

18.06.2019 (09:36):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

1,000 Leke PJESË KËMBIMI PËR ALFA ROMEO MITO 📮 AUTO 4 ALBANIA
➡️ PJESË E FURNIZIMIT TË RI !!!

➡️PJESË KËMB

Shes pjese te perdorur - PjesË KËmbimi PËr Alfa Romeo Mito

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Benzin Karburanti

17.06.2019 (20:03):📮 auto 4 albania ➡️ pjesË e furnizimit tË ri !!! ➡️pjesË kËmbimi pËr alfa romeo ! ✔️ marka ➡️ alfa romeo mito ✔️ cilindrata ➡️ 1.4 ✔️ karburanti: benzinË ✔️ vi...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,frontera 4x4.etj
Pjese dhe per

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

17.06.2019 (18:23):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si grupe timoni, pjese motorike.etj...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

35 Leke LIREDI AUTO--Pjese Kembimi dhe Aksesore per te gjithe Automjetet Ne jemi  nje kompani qe operon ne tregetimin e pjeseve te kembimit,lubrifikantev

Shes pjese te perdorur - Liredi Auto--pjese Kembimi Dhe Aksesore Per Te Gjithe Automj

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Tjeter Karburanti

17.06.2019 (16:23):Ne jemi nje kompani qe operon ne tregetimin e pjeseve te kembimit,lubrifikanteve,filtrave per automjetet.me me shume se 20 vjet eksperience ne kete treg. perse duhet te na zgjidhni?? 1. 100% garanci ne art...Lexo detajet..

Kambio:

35 Leke

2,000 Leke Kerkoj xhama te zinj para per passat 2002 Kerkoj te blej dy xhamat e perparem te zinj per passat 2002 pasi i kam dy te mbr

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Xhama Te Zinj Para Per Passat 2002

Fier
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

17.06.2019 (13:53):Kerkoj te blej dy xhamat e perparem te zinj per passat 2002 pasi i kam dy te mbrapshmit . kush ka te telefonoj tek numri :0699957677...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

44 Leke Xham i par golf 4 Kerkoj te blej xham te par per golf 4
Kush ka:
0688791346
Watsap 0688791345

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Xham I Par Golf 4

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

17.06.2019 (13:53):Kerkoj te blej xham te par per golf 4 kush ka: 0688791346 watsap 0688791345...Lexo detajet..

Kambio:

44 Leke

1,200 Euro Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Golf 4 Viti 2002 1.9 Nafte Per Pjes Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

17.06.2019 (13:30):Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,200 Euro

600 Leke Shes pjes per makina te ndrryshme Shesim pjes per te gjitha llojet e makinave...kamio benxi 210....211....204 cmim

Shes pjese te perdorur - Shes Pjes Per Makina Te Ndrryshme

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Tjeter Karburanti

17.06.2019 (11:48):Shesim pjes per te gjitha llojet e makinave...kamio benxi 210....211....204 cmimi =250 turbina golfi 4 ....5...cmimi=70 kriko xhami...cmimi=10 brava dere...cmimi=10 fshirse xhami ...cmimi=20 kuti vakumi......Lexo detajet..

Kambio:

600 Leke

1,300 Euro Pjese kembimi: Mercedes-Benz E-Class/2004, C-Class/2003 Shiten per pjese kembimi:

Mercedes-Benz:

Modeli:E-270 CDI
Viti: 2004
Fue

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi: Mercedes-benz E-class/2004, C-class/2003

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

17.06.2019 (11:30):Shiten per pjese kembimi: mercedes-benz: modeli:e-270 cdi viti: 2004 fuel: nafte transmission: automatic c-class: modeli: w203 viti: 2003 fuel: nafte transmission: automatic ...Lexo detajet..

Kambio:

1,300 Euro

1,000 Euro Pjese kembimi origjinale Pjese Kembimi Auto Ledi ofron pjese kembimi per markat si :FIAT -OPEL-RENAULT ??

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

17.06.2019 (11:15):Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up dhe viber...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

16.06.2019 (18:06):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Lexo detajet..

Kambio:

400 Leke

100,000 Leke Mercedez Benz E 270 CDI/2005 (W211) Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: E 270 CDI (W211)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedez Benz E 270 Cdi/2005 (w211)

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

16.06.2019 (18:05):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: e 270 cdi (w211) viti: 2005 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat  Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

16.06.2019 (10:02):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

30,000 Leke Motorr per fiat croma 2.4 multijet naft kamje automatike Kerkoj

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Motorr Per Fiat Croma 2.4 Multijet Naft Kamje Automatike

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

16.06.2019 (08:05):Kerkoj...Lexo detajet..

Kambio:

30,000 Leke

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

15.06.2019 (17:59):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

1,000 Leke Timonë nga të gjithë llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020 Timonë nga të gjithë llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683

15.06.2019 (15:27):Timonë nga të gjithë llojet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #timon #timonmakine #volkswagen #audi #seat #skoda #renault #peugeot #c...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

150 Euro Linja per makina Franceze PEUGEOT CITROËN RENAULT ETJ Shes linja makinash per makina Franceze kryesisht si PEUGEOT CITROËN RENAULT FO

Shes pjese te perdorur - Linja Per Makina Franceze Peugeot CitroËn Renault Etj

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Karburanti

15.06.2019 (14:15):Shes linja makinash per makina franceze kryesisht si peugeot citroËn renault ford opel etj. per me shume info me konaktoni ne whatsapp viber 0682129449...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

1,000 Euro Mercedes-Benz C 220 CDI (W203) per pjese kembimi. Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220 CDI (W203)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz C 220 Cdi (w203) Per Pjese Kembimi.

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

15.06.2019 (10:30):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

250 Euro shitet  organell per foristeada
 25 meter ksvo - 275 kg
 2. 50 euro

Shes pjese te re - Shitet

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2018 Viti
Tjeter Karburanti

15.06.2019 (02:02): organell per foristeada 25 meter ksvo - 275 kg 2. 50 euro...Lexo detajet..

Kambio:

250 Euro

25 Euro STEREO CAR DVD NAVIGATOR 7.2 INCH TOUCH SCREEN Shitet kasetafon  BLLOK DVD per makina... I PERDORUR DHR Ne GJENDJE te mire pune

Shes pjese te perdorur - Stereo Car Dvd Navigator 7.2 Inch Touch Screen

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2016 Viti
Karburanti

14.06.2019 (19:10):Shitet kasetafon bllok dvd per makina... i perdorur dhr ne gjendje te mire pune.. ekran 7.2 inch... me 2 hyrje usb. karte memorje. hyrje per gps navigation. fish aux. hyrje kamera parkimi. ekran touch screen 7...Lexo detajet..

Kambio:

25 Euro

1,000 Leke Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - T Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin

Shes pjese te perdorur - Pjese Te Ndryshme, Celesa Dritash, Butona Xhamash, Airbag Ti

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

14.06.2019 (18:24):Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #celesa #butonax...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

2,000 Euro Range Rover Vogue R21 Disqe Disqe Range Rover Vogue R21 original me goma Michelin 275/45R21 te montuara nga

Shes pjese te perdorur - Range Rover Vogue R21 Disqe

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

14.06.2019 (15:05):Disqe range rover vogue r21 original me goma michelin 275/45r21 te montuara nga fabrika makines range rover, shume pak kilometra te bera si goma dhe disqe, kompleti eshte ne gjendje perfekte pothuajse te rinje....Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Euro

2,000 Leke CONTITECH  MULTI V-Ribbed Belts 6 PK 2506 CONTITECH  MULTI V-Ribbed Belts 6 PK 2506

RRIPA MOTORRI PER MAKINE MULTI V D

Shes pjese te re - Contitech  Multi V-ribbed Belts 6 Pk 2506

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

14.06.2019 (11:31):Contitech  multi v-ribbed belts 6 pk 2506 rripa motorri per makine multi v drive oe2525212-2f000 6 pk 2506 continental (contitech) epdm/ made in germany i pershtatshem per keto lloje makinash: - . ●audi>>...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

1,000 Leke AUTO 4 ALBANIA DURRES PJESË KËMBIMI PEZHO 3008 📮 AUTO 4 ALBANIA
➡️ PJESË E FURNIZIMIT TË RI !!!

➡️PJESË KËMB

Shes pjese te perdorur - Auto 4 Albania Durres PjesË KËmbimi Pezho 3008

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Nafte Karburanti

14.06.2019 (09:20):📮 auto 4 albania ➡️ pjesË e furnizimit tË ri !!! ➡️pjesË kËmbimi pËr peugeot ! ✔️ marka➡️ pezho 3008 ✔️ cilindrata ➡️ 1.6 ✔️ karburanti: naftË ✔️ viti i prodhi...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas