pompe nafte  357 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 28 lexues | 1 njoftime ne pritje

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

16.11.2019 (21:21):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Lexo detajet..

Kambio:

400 Leke

60,000 Dollar Riparim Pjes Elektrike Mercedes -Benz Riparim paketa kamje
Riparim Film Timoni 
Riparim Lev marshi 
Riparim pompa e

Shes pjese te perdorur - Riparim Pjes Elektrike Mercedes -benz

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2017 Viti
Benzin Karburanti

16.11.2019 (20:57):Riparim paketa kamje riparim film timoni riparim lev marshi riparim pompa elektrike etj.......Lexo detajet..

Kambio:

60,000 Dollar

1,000 Leke Furnizimi i ri. Hapen per pjese Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035568

Shes pjese te perdorur - Furnizimi I Ri. Hapen Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

16.11.2019 (17:38):Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #aud...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,800 Euro Audi A6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi Audi A6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Audi A6 Viti 2007 Kamio Automat Per Pjes Kembimi

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

16.11.2019 (17:36):Audi a6 viti 2007 kamio automat per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,800 Euro

1,000 Euro Mercedes Benz C300 4Matic (W203) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C-300 4Matic (W203)

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz C300 4matic (w203) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

16.11.2019 (16:36):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c-300 4matic (w203) viti: 2006 transmission: automatic...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

1,000 Leke Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - T Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin

Shes pjese te perdorur - Pjese Te Ndryshme, Celesa Dritash, Butona Xhamash, Airbag Ti

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

16.11.2019 (14:17):Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #celesa #butonax...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

150 Euro Karrike per GOLF 4 - Shume te reja Karrike per Golf 4. Shume te reja dhe te ruajtura. Ngjyra e Zeze, Pacifik me te

Shes pjese - Karrike Per Golf 4 - Shume Te Reja

Tirane
Shes pjese Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

16.11.2019 (12:32):Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...Lexo detajet..

Kambio:

150 Euro

1,000 Leke Timonë nga të gjithë llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683040020 Timonë nga të gjithë llojet - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 00355683

16.11.2019 (12:25):Timonë nga të gjithë llojet - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #timon #timonmakine #volkswagen #audi #seat #skoda #renault #peugeot #c...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

100 Leke Pjese kembimi per opel dhe chevrolet Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Chevrolet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Nafte Karburanti

16.11.2019 (11:54):Pjese kembimi per opel, lloje te ndryshme astra,antara,vectra,frontera 4x4.etj pjese dhe per lloje te ndryshme chevrolet si pjese xhenerike dhe motorike. ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

270 Leke 4 Disqe Benzi Audi VW  Disqe 17 inch Benz audi Volkswagen

Shes pjese te perdorur - 4 Disqe Benzi Audi Vw

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Karburanti

16.11.2019 (11:36):Disqe 17 inch benz audi volkswagen ...Lexo detajet..

Kambio:

270 Leke

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

16.11.2019 (10:57):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

100 Euro Shiten disqe Golfi Shiten disqe Golfi GDI
Cmimi 100 Euro

Shes pjese te re - Shiten Disqe Golfi

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2010 Viti
Karburanti

16.11.2019 (10:40):Shiten disqe golfi gdi cmimi 100 euro...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,200 Euro Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Golf 4 Viti 2002 1.9 Nafte Per Pjes Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

16.11.2019 (10:31):Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,200 Euro

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

15.11.2019 (19:38):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

2,000 Leke Pjese kembimi juli. Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. 
Wv, audi, ford, opel,benz

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Juli.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

15.11.2019 (19:34):Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. wv, audi, ford, opel,benz....Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

15.11.2019 (13:05):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat  Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

15.11.2019 (10:47):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

300 Leke 4 Disqe Nr 17 Bmw origjinal  Disqe 17 inch Bmv origjinal seria 3

Shes pjese te perdorur - 4 Disqe Nr 17 Bmw Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Karburanti

15.11.2019 (02:12):Disqe 17 inch bmv origjinal seria 3 ...Lexo detajet..

Kambio:

300 Leke

100 Leke Pjese Kembimi Per Seat Altea Nardi&Eri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit per makinat e grupu

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Seat Altea

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

14.11.2019 (15:01):Nardidheeri ofron nje game te gjere te pjeseve te kembimit per makinat e gruput volkswagen audi seat skoda. tek nardidheeri do te gjeni sherbim te kualifikuar dhe cilesi te pjeseve te kembimit. pjeset e kembi...Lexo detajet..

Kambio:

100 Leke

900 Euro MOTORR AUDI  Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per 1.6 FSI , 2.0 TFSI ,

Shes pjese te perdorur - Motorr Audi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

14.11.2019 (13:19):Pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per 1.6 fsi , 2.0 tfsi , 1.6 tdi 1.9 tdi 2.0 tdi per audi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

900 Euro

2,000 Leke Parakople dhe Mrapakolpe  Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si Golf4 , Golf 5 ,Smart,

Shes pjese te perdorur - Parakople Dhe Mrapakolpe

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

14.11.2019 (11:41):Kemi ne gjendje parakolpe dhe mbrapakople te makinave si golf4 , golf 5 ,smart, toyota avensis , cclass. per me shum informacione na kontaktoni ne nr e tel 0698002222, 0698003333 instagram:topauto.al...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

350 Euro Disqe 18 inch Bmw Seria 3 Disqe Nr 18 Bmv seria 3

Shes pjese te perdorur - Disqe 18 Inch Bmw Seria 3

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Karburanti

14.11.2019 (11:13):Disqe nr 18 bmv seria 3...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

400 Euro Disqe 18 inch Audi origjinal  4 Disqe Nr 18 Audi origjinal .

Shes pjese te perdorur - Disqe 18 Inch Audi Origjinal

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Tjeter Karburanti

14.11.2019 (11:13):4 disqe nr 18 audi origjinal ....Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

300 Euro 4 Disqe Nr 17 Benzi 212 204  4 disqe 17 inch Benz E 212 C 204 2013

Shes pjese te perdorur - 4 Disqe Nr 17 Benzi 212 204

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2013 Viti
Tjeter Karburanti

14.11.2019 (11:13):4 disqe 17 inch benz e 212 c 204 2013...Lexo detajet..

Kambio:

300 Euro

350 Euro Disqe Nr 18 Benzi Audi VW Disqe 18 inch Benz Audi Volkswagen

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 18 Benzi Audi Vw

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Karburanti

14.11.2019 (11:13):Disqe 18 inch benz audi volkswagen ...Lexo detajet..

Kambio:

350 Euro

450 Leke 4 Disqe Nr 16 Benz te gjere mbrapa 4 disqe 16 inch Benz dy te gjere mbrapa origjinal me goma 205/55/16 para 225/50/

Shes pjese te perdorur - 4 Disqe Nr 16 Benz Te Gjere Mbrapa

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Karburanti

14.11.2019 (11:13):4 disqe 16 inch benz dy te gjere mbrapa origjinal me goma 205/55/16 para 225/50/16 mbrapa fulda te 4 ne nje lule ....Lexo detajet..

Kambio:

450 Leke

300 Leke Disqe Nr 16 Benzi 212 204 Etj.... Disqe 16 inch Benz E 212 C 204 etjj . Ne gjendje perfekte gati te reja.

Shes pjese te perdorur - Disqe Nr 16 Benzi 212 204 Etj....

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2012 Viti
Karburanti

14.11.2019 (11:13):Disqe 16 inch benz e 212 c 204 etjj . ne gjendje perfekte gati te reja....Lexo detajet..

Kambio:

300 Leke

70 Euro Pjese Kembimi Origjinale Pasqyra per Audi A3, A4, A6 Ngjyre GRI te dyja 70€ cifti 2003 - 2009
Stopa Au

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

14.11.2019 (11:12):Pasqyra per audi a3, a4, a6 ngjyre gri te dyja 70€ cifti 2003 - 2009 stopa audi a3 sportback 2005-2009 70€ cifti bllok kasetafoni klima 75€...Lexo detajet..

Kambio:

70 Euro

1,000 Euro Pjese kembimi origjinale Pjese Kembimi Auto Ledi ofron pjese kembimi per markat si :FIAT -OPEL-RENAULT ??

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

14.11.2019 (10:38):Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up dhe viber...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

4,200 Leke Celes xhami Mercedes W203 Celes xhami Mercedes W203 
Pozicioni i montimit: Krahu i shoferit
OE Nr. 20382

Shes pjese te re - Celes Xhami Mercedes W203

Tirane
Shes pjese te re Motivi
2000 Viti
Karburanti

13.11.2019 (13:02):Celes xhami mercedes w203 pozicioni i montimit: krahu i shoferit oe nr. 2038210679 a2038210679 mercedes benz c-class w203 2000>2007...Lexo detajet..

Kambio:

4,200 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas