rrip fazature  517 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Fener per VW Golf 4 - Pjese Kembimi Geri -Zeni - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 # Fener per VW Golf 4 - Pjese Kembimi Geri -Zeni - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Mess

Shes pjese te perdorur - Fener Per Vw Golf 4 - Pjese Kembimi Geri -zeni - Tel, Sms, W

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Tjeter Karburanti

13.08.2020 (19:44):Fener per vw golf 4 - pjese kembimi geri -zeni - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #fener #fenergolf4 #fenervolkswagen #fenergolf #vw #...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,200 Euro Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Golf 4 Viti 2002 1.9 Nafte Per Pjes Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

13.08.2020 (19:43):Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,200 Euro

100 Euro KATALIZATOR FILTRA PARTIKULAR ME GARANCI 2 VJET Shesim katalizator + filtra partikular original te ardhur nga gjermania montimi

Shes pjese te perdorur - Katalizator Filtra Partikular Me Garanci 2 Vjet

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2019 Viti
Tjeter Karburanti

13.08.2020 (19:43):Shesim katalizator + filtra partikular original te ardhur nga gjermania montimi falas garanci e sigurt me 2 vite garanci ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,500 Euro Kerkoj te blej makina per pjese kembimi Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. Te interesuarit te kontakt

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Kerkoj Te Blej Makina Per Pjese Kembimi

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

13.08.2020 (18:43):Kerkoj te blej makina te perdorura per pjese kembimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.0685747984...Lexo detajet..

Kambio:

1,500 Euro

100 Euro Disponojme cdo lloj pjese per bmw x6 3.0 xd 2011 Shiten lookM bmw x6

Shes pjese te perdorur - Disponojme Cdo Lloj Pjese Per Bmw X6 3.0 Xd 2011

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

13.08.2020 (18:18):Shiten lookm bmw x6...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

200 Leke pjes kembimi per benz audi golf Peugeot renault Opel frontera pjes kembimi per benz w203 golf/Volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel fronte

Shes pjese te perdorur - Pjes Kembimi Per Benz Audi Golf Peugeot Renault Opel Fronter

Kruje
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

13.08.2020 (18:11):Pjes kembimi per benz w203 golf/volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel frontera 2.5 nafte, renault scenic 1.9 naft per pjes peugeot 206 benzine ...Lexo detajet..

Kambio:

200 Leke

1,000 Leke Furnizimi i ri. Hapen per pjese Furnizimi i ri. Hapen per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber, Messenger - 0035568

Shes pjese te perdorur - Furnizimi I Ri. Hapen Per Pjese

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

13.08.2020 (18:09):Furnizimi i ri. hapen per pjese - tel, sms, whatsapp, viber, messenger - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #volkswagengolf #volkswagenpassat #golf #passat #audi #aud...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

1,000 Leke pjese kembimi per volkswagen audi seat skoda Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda.

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Volkswagen Audi Seat Skoda

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

13.08.2020 (18:06):Ofrojme nje game te gjere te pjeseve te kembimit per volkswagen audi seat skoda. pjese te perdorura te ardhura nga vendet e baskimit europian. tek ne do de gjeni profesionalizem dhe cilesi. ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

2,100 Euro Audi A8 viti 2007. 3.2 benzine fsi per pjese kembimi Audi A8 viti 2007. 3.2 benzine fsi per pjese kembimi

Shes pjese te perdorur - Audi A8 Viti 2007. 3.2 Benzine Fsi Per Pjese Kembimi

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Benzin Karburanti

13.08.2020 (17:58):Audi a8 viti 2007. 3.2 benzine fsi per pjese kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

2,100 Euro

100 Euro KERKOJ POMP VAKUMI PER FSI Kerkoj pomp vakumi per frenat per audi a3 2.0 FSI

Kerkoj te blej pjese te re - Kerkoj Pomp Vakumi Per Fsi

Vlore
Kerkoj te blej pjese te re Motivi
2004 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

13.08.2020 (17:17):Kerkoj pomp vakumi per frenat per audi a3 2.0 fsi ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

13.08.2020 (15:25):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

600 Euro Motorr opel corsa 2004 Motorr opel corsa 2004
1.4 benzine.

Shes pjese te perdorur - Motorr Opel Corsa 2004

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

13.08.2020 (14:25):Motorr opel corsa 2004 1.4 benzine....Lexo detajet..

Kambio:

600 Euro

15 Euro Opel Corsa 2003 Pjese kembimi per Opel Corsa 2003 1.3 CDTI , kambjo robotike . Te gjitha pjeset

Shes pjese te perdorur - Opel Corsa 2003

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

13.08.2020 (14:24):Pjese kembimi per opel corsa 2003 1.3 cdti , kambjo robotike . te gjitha pjeset e makines jane funksionale . per me shum informacione na kontaktoni ne nr:0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ...Lexo detajet..

Kambio:

15 Euro

900 Euro MOTORR AUDI Pjese Kembimi Bruka 🚘ofron pjese origjinale per 1.6 FSI , 2.0 TFSI ,

Shes pjese te perdorur - Motorr Audi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

13.08.2020 (14:11):Pjese kembimi bruka dhe#128664;ofron pjese origjinale per 1.6 fsi , 2.0 tfsi , 1.6 tdi 1.9 tdi 2.0 tdi per audi cel: 0686850367...Lexo detajet..

Kambio:

900 Euro

800 Euro Pompe per Eskavator Pompe nafte per eskavator
E re ne kuti

Shes pjese te perdorur - Pompe Per Eskavator

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

13.08.2020 (12:59):Pompe nafte per eskavator e re ne kuti...Lexo detajet..

Kambio:

800 Euro

20,000 Leke Shitet motorr per golf 4 Shitet motorri i golf 4 benzine 1.8 ne gjendje shume te mire

Shes pjese te perdorur - Shitet Motorr Per Golf 4

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
1999 Viti
Benzin Karburanti

13.08.2020 (12:55):Shitet motorri i golf 4 benzine 1.8 ne gjendje shume te mire ...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

100 Euro shes pjese per shumm lloje makinash benz 124 golf audi pasat opel astra dhe vektra skoda fabia pjeset jane te shkelqyera

13.08.2020 (12:48):Pjeset jane te shkelqyera...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

13.08.2020 (12:29):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

3,000 Leke Mercedez-Benz C220/2008 (W204) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C220 (W204)
Viti: 20

Shes pjese te perdorur - Mercedez-benz C220/2008 (w204) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

13.08.2020 (12:28):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c220 (w204) viti: 2008 fuel: nafte transmission: automatik...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

50 Euro Pjese kembimi Kerkoni pjese per makinat tuaja ⚙️🔩&#129300

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

13.08.2020 (11:28):Kerkoni pjese per makinat tuaja dhe#9881;dhe#65039;dhe#128297;dhe#129300; tek ne do te gjeni pjese kembimi te ndryshme te mercedes c class , opel corsa, audi a4 , a class , nissan navara , cadillac escalade dhe...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

200 Euro Kerkoj te blej disqe R16 per golf 5 Kerkoj te blej disqe alumini origjinale per golf 5, R16

Shes pjese - Kerkoj Te Blej Disqe R16 Per Golf 5

Tirane
Shes pjese Motivi
0 Viti
Karburanti

12.08.2020 (20:13):Kerkoj te blej disqe alumini origjinale per golf 5, r16...Lexo detajet..

Kambio:

200 Euro

100 Euro PJESE PER AUDI A8 2011 SHITET PJESE -PJESE AUDI A8 VITI 2011 NAFTE

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Audi A8 2011

Lushnje
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

12.08.2020 (20:13):Shitet pjese -pjese audi a8 viti 2011 nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

100 Euro PJESE PER AUDI A3  2.0 NAFTE VITI 2014 PJESE PER AUDI A3  2.0 NAFTE VITI 2014

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Audi A3 2.0 Nafte Viti 2014

Lushnje
Shes pjese te perdorur Motivi
2014 Viti
Nafte Karburanti

12.08.2020 (20:13):Pjese per audi a3 2.0 nafte viti 2014 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

10,000 Leke Shes pjese kembimi per toyota nissan citroen hyundai dhe kia. Vitet dhe llojet me te ndryshme. Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndrys

Shes pjese te perdorur - Shes Pjese Kembimi Per Toyota Nissan Citroen Hyundai Dhe Kia

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Tjeter Karburanti

12.08.2020 (19:04):Shes pjese kembimi per makina japoneze dhe franceze vitet dhe llojet me te ndryshme. marrim makina per pjese kembimi kundrejt akt-cregjistrimit. adresa vore-marikaj-tirane...Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

12.08.2020 (17:39):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

60 Euro Goma Nr. 14 Vetem 3 jave te perdorura 
Gomat jan pothuajse te reja, Kujt interesojn tme kon

Shes pjese te perdorur - Goma Nr. 14

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

12.08.2020 (16:32):Vetem 3 jave te perdorura gomat jan pothuajse te reja, kujt interesojn tme kontaktoj ne whatsapp! gomat jan numer 14 ...Lexo detajet..

Kambio:

60 Euro

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

12.08.2020 (15:52):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Lexo detajet..

Kambio:

400 Leke

10,000 Leke Pjese kembimi per BMW X5 Pjese kembimi per BmW X5 ne gjendje te mire .Per cdo pjese te deshiruar na konta

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Bmw X5

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

12.08.2020 (15:42):Pjese kembimi per bmw x5 ne gjendje te mire .per cdo pjese te deshiruar na kontaktoni....Lexo detajet..

Kambio:

10,000 Leke

1,000 Euro Pjese kembimi origjinale Pjese Kembimi Auto Ledi ofron pjese kembimi per markat si :FIAT -OPEL-RENAULT ??

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Origjinale

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Nafte Karburanti

12.08.2020 (12:38):Pjese kembimi auto ledi ofron pjese kembimi per markat si :fiat -opel-renault ??? pjeset jane origjinale te ardhura nga italia ! na kontaktoni ne nr e tel ; +355 68 55 69 993 what’s up dhe viber...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

100,000 Leke Mercedes-Benz E 350/2008 Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli : E 350 (W211)
Viti:

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz E 350/2008

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Benzin Karburanti

12.08.2020 (12:28):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli : e 350 (w211) viti: 2008 transmission: 7-speed 7g-tronic automatic engine: 350 v6 fuel: benzine...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas